witam wszystkich forumowiczów :) zapraszam do przeczytania

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam wszystkich forumowiczów :) zapraszam do przeczytania

przez ashley 07 lut 2007, 13:20
Hej! Postanowilam, że zostanę użytkownikiem tego forum. Mam depresję od dlugiego czasu, caly mój świat legnąl w gruzach. Czuję się beznadzienie. Ale nie będę teraz opisywala swojej dlugiej historii. Opiszę ją na forum, ale nie na powitaniu. Cieszę się, że to forum istnieje. Wszyscy tu(a na pewno większość) ma problemy psychiczne- depresję, nerwicę, stany zalamania. Część jest zalamana, część już stracila nadzieję. Pewnie uczucia takie jak smutek, zalamanie, poczucie beznadzieji, wewnętrzny ból, strach i bezsilność nie są wam obce. Mi też nie. Są mi bardzo blizkie. Tak bardzo, że nie ma dluższej chwili, żeby mnie nie wypelnialy. Do niedawna nie moglam się pogodzić z tym, że to spotkalo wlaśnie mnie, że tak beznadziejnie wyszlo. Jak to w ogóle możliwe, to nieporozumienie, nie tak mialo być. Teraz myślę trochę inaczej. Tak wlaśnie jest. To wlaśnie jest moje życie. A ja czuję się bardzo zraniona... Pewnie znacie takie powiedzenie, że przegrywa tylko ten, kto przestaje grać. Więc ten co gra, a grą jest tu gra o życie, o takie życie jakie chcielibyśmy mieć, napewno kiedyś wygra? Wierzę, że tak. Wiecie co? Ja nigdy nie zaczęlam tak naprawdę grać. Zaczynalam ale potem rzucalam grę. Tracilam nadzieję. Wydawalo mi się, że to wszystko mnie przygniata, że z tego nie ma wyjścia i że ja nie mam sily, żeby dalej walczyć. Każdy z nas musi zadać sobie pytanie: Czy ja tylko sobie pogrywam czy gram? Jeśli naprawdę nam zależy musimy rozpocząć grę. I nie poddać się aż dojdziemy do mety. Oczywiście ta gra nie jest prosta. Ale każdy z nas ma prawo ją rozpocząć. I nie ma co czekać- zacznijcie już teraz. Będzie trudno, ale stawką jest nasze życie. Pisząc to, znając wszystkie swoje slabości i upadki, zadaję sobie pytanie tu i teraz. Czy chcesz rozpocząć grę? Bez przerywania jej. Czy chcesz wyruszyć w drogę, na końcu której czeka szczęście? To nic, że nie wiesz jak masz iść, jak zablądzisz zawsze będziesz mogla wrócić na tą glówną drogę i iść dalej. Czy chcesz rozpocząć teraz i z uporem grać nawet jak braknie ci sil? Mimo, że myślisz, że nie dasz rady, czy postarasz się to przezwyciężyć? (poszlam spojrzeć w okno, znów w mojej glowie pojawila się bariera nie do przebicia, spojrzalam w lustro, jakiś wewnętrzny glos powiedzial mi "przecież gdzieś czeka na ciebie szczęście" do oczu naplynęly lzy. Znam już odpowiedź: CHCĘ. I tym razem się nie poddam.
A jak jest z Wami? Jeśli tak naprawdę nie rozpoczęliście gry to może warto to zrobić teraz? Ludzie którzy nie mają takich problemów jak my czasem nie potrafią nas zrozumieć. Dlatego wlaśnie tutaj odnaleźliśmy miejsce dla siebie. Jestem do wszystkich z forum bardzo przyjaźnie nastawiona i wierzę, że będziemy sobie nawzajem pomagać i wspierać się, a przede wszystkim rozumieć. Że będzie między nami przyjaźń. Bo razem jest raźniej ;) Pozdrawiam wszystkich!!!
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez gina 07 lut 2007, 13:26
Ashley witaj w tym miejscu, gdzie wszyscy się rozumieją i wspierają... miło Cię poznać :smile:
na próżno to wszystko co dzisiaj jest bólem....

przez Lusi 07 lut 2007, 13:30
Witaj ashley!
Ja gram, lecz zgubiłam gdzieś instrukcję.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gusia 07 lut 2007, 13:34
Hello ashley :P
Następna milosniczka kotów ;) ....jak miło...
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez ashley 07 lut 2007, 13:45
Lusi musisz cierpliwie czekać na instrukcje, a zobaczysz, że w Twoim życiu napewno pojawią się wskazówki :) nie jest latwo ja znaleźć ale jeśli wierzysz i szukasz znajdziesz :) "Szukajcie a znajdziecie" pozdrawiam

przez maiev 07 lut 2007, 13:52
Witaj ashley. Miło że jesteś.
A ja szukam i szukam i na razie brak efektów.
Pozdrawiam!
"I need a new version of me..."

przez hyte 07 lut 2007, 13:57
tez chcial bym miec kota tylko brat ma uczulenie na wszystko !!! :roll:
witaj ashley!!!
"Nie jestes sama ... sa gdzies .... ktore plona caly czas!! czy jakos tak to lecialo!!
THE ONLY WAY IS UP!!!!!!

przez LINA 07 lut 2007, 18:04
Witaj :D

przez asiii 07 lut 2007, 18:10
tez witam ashley-a:]

przez nitka 07 lut 2007, 22:46
witaj ;)
"To jest szczęśliwy dzień. Bo otworzyłam oczy, poruszyłam ręką, bo mam coś do zrobienia i mogę mówić..."

przez samotniczka 07 lut 2007, 22:50
Cześć ashley, miło Cię widzieć !

przez kings 08 lut 2007, 00:23
Siema cześć,
ja jeszcze raz przynudzę, że to szukanie instrukcji samo w sobie jest wartością większą niż to co w końcu znajdziemy.

Pozdrowionka!
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

przez shadow_no 08 lut 2007, 00:29
Witam na forum,
czuj się jak u siebie!

Pozdrawiam Serdecznie,
Admin
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez asiii 08 lut 2007, 11:51
Apropos grania i poddawania sie, ja to wole nazywac slomianym zapalem niz przyznac, ze sie zawczasu poddalam. Jeszcze chyba daleka droga przede mna zanim zaczne grac w taki sposob zeby dazyc nie przerwanie do zwyciestwa!

Sortuj wg