Helo

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Helo

przez asiii 06 lut 2007, 10:37
Czesc jestem tu nowa no i witam

przez gusia 06 lut 2007, 10:44
Hello asiii :P
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez samotniczka 06 lut 2007, 11:21
Cześć asiii :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gina 06 lut 2007, 12:07
Witaj asiii !!
na próżno to wszystko co dzisiaj jest bólem....

przez asiii 06 lut 2007, 12:16
czesc ;] cos o sobie gdzie moge napisac?

[ Dodano: Wto Lut 06, 2007 11:16 am ]
Wygląda na to, ze chyba nie jestem odosobnionym przypadkiem, mam 24 lata i srednio radze sobie ze swoim zyciem. Na poczatek calkowita apatia przejawiająca się w moim zachowaniu, nic mnie nie cieszy, jestem pasywna i obojetna na wszystko. 7 miesiecy temy wróciłam z zagranicy i od tego czasu nie potrafie znaleźć sobie miejsca w społeczeństwie. Mam mieszkanie i tam spedzam większość swojego czasu, izoluje się od ludzi (tu zaznaczam, ze wiekszosc ludzi, z którymi utrzymywałam kontakty towarzyskie wyjechali za granice a garstka, która zostala to ci z którymi mam raczej powierzchowne relacje), czuje się wyalienowana i kiedy mam pojawic się w jakims publicznym miejscu ogarania mnie lek, boje się ludzi, wlascieiwe niewiem dokladnie czy to strach czy wstyd. Od razu wyobrażam sobie, ze jestem wystawiona na pośmiewisko i ludzie postrzegaja mnie jako kogos zupełnie odmiennego. Przez to wszystko powoli wycofałam się z zycia towarzyskiego, przyjęłam postawe zobojętnienia, do tego wycofałam się z kontynuacji edukacji. Wogole nie mogę sobie znalesc wytycznych życiowych jakichkolwiek celow, nie mam perspektyw. Może gdybym miala wokół siebie ludzi, przy których odnalazłabym radość czerpana z chwili to byloby to jakies światło w tunelu, a tu lipa na calej linii. Ogolnie mam tylko poczucie, ze zycie mija bez entuzjazmu ja się starzeje i właściwie nic mnie już nie spotka, wiec godze się na taka egzystencje bo nie potrafie otworzyc się na ludzi i świat. To tylko namiastka tego we mnie siedzi jest tego wiecej ale na początek chyba wystarczy:] Pozdrawiam

przez kings 06 lut 2007, 19:44
Hej, kto tu się starzeje :D , TY MUSISZ POKONAĆ TEN STAN i wyjść z domu. Pierwsze co to pobuszuj troche po tym forum, znajdziesz tu mnóstwo info, ważnych dla takich ludzi jak my, a potem do dzieła, zastanów się może pomogłaby Ci jakaś wizyta u psychologa.

Wstyd czy strach???? Typowe niedowartościowanie całe moje życie to przerabiam (29 lat) i walczę i ćwiczę i np. wchodzę do sklepów i o coś proszę a potem z tego rezygnuję, specjalnie! Staram się mówić powoli stanowczo i patrzeć ludziom w oczy i to działa. Czasami przeginam i patrzą na mnie jak na wariatkę, ale mam to w nosie.

Asiii masz jeszcze tyle przed sobą nie zostań w tym punkcie, pokonaj to uwierz w siebie (podstawa) i zobaczysz że wtedy życie samo Tobą pokieruje i odnajdziesz cele, albo samo szukanie będzie Ci sprawiało frajdę tak jak ja mam,
Pozdrawiam i trzymam kciuki.
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

przez asiii 06 lut 2007, 20:10
Dzieki kings za wsparcie:] Co do psychologa to juz to przerabialam, troche lekow kilkumiesieczna terapia ale wszystko takie prowokowane, ja potrzebuje "siłami natury" wskrzesic wiare w siebie ale ciezko zwlaszcza, ze czlowiek jest pozosytawiony sam sobie. Ale faktycznie to forum robi wrazenie i mam nadzieje ( a to juz cos:)), ze po dluzszym "nurkowaniu" cos tu znajde co mi zacznie pomagac:] dzieki wlk

przez Maypoole 06 lut 2007, 20:25
witaj, asiii... a poza tym, podpisuję się obiema ręcami ;) pod postem kings (nawet mi dodał otuchy :))

przez asiii 06 lut 2007, 20:59
Jade na narty rano :)to mnie napewno podniesie na duchu pozdrawiam goraco pa

przez kings 06 lut 2007, 21:07
Hej Maypool ale mnie połechtałaś!!! Dzięki, właśnie przeczytałam Twoje powitanie i wiesz... ja tez szukam siebie i Zyczę Tobie i sobie żebysmy to odnalazły, bo pewnie to jest gdzieś głęboko w nas uśpione, tzreba to tylko obudzić!!!

Asiii giciarsko delektuj się chwilami, które sprawiają Ci radość ja wczoraj na łyżwach bawiłam się jak dziecko a dziś na basenie z każdym oddechem wyrzucałam z siebie swoje smutki, pomogło na krótko, ale zawsze.... cóś
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

przez Róża 07 lut 2007, 09:14
asiii witaj u nas :D
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez Al_ 07 lut 2007, 13:21
Witaj Asii :D
czas przyzwyczaja do bólu
Al_

przez maiev 07 lut 2007, 14:02
Witaj asiii!
Koniec izolowania się. Powoli, powoli wróc do ludzi. Może nie są idealni ale bez nich jednak pusto. A tak ogólnie to doskonale Cie rozumiem. Mogabym napisać to samo - z drobnymi wyjątkami. Trzymaj się.

kings napisał(a):Staram się mówić powoli stanowczo i patrzeć ludziom w oczy i to działa. Czasami przeginam i patrzą na mnie jak na wariatkę, ale mam to w nosie.

hehe mam to samo ostatnio. Aż sama siebie nie poznaję. Twój post naprawdę fantastycznie dodaje otuchy. :)
"I need a new version of me..."

przez LINA 07 lut 2007, 17:59
Witaj :D

Sortuj wg