Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez musli 31 sty 2007, 14:05
Witam,

W koncu odwazylam sie napisac cos o sobie na forum, uff. Na poczatek napisze niewiele, tyle tylko, ze choruje na nerwice lekowa i depresje i czuje sie bardzo samotna w swojej chorobie :(

przez LuC 31 sty 2007, 14:09
no to dobrze trafiłaś ... tu może choć trochę poczujesz się mniej samotna :-) życzę ci tego

Witam i pozdrawiam
"Należy doceniać to, co się posiada, nie niszczyć tego, a i korzystać z życia piersią pełną, bo nie znamy dnia ani godziny "

pozdr...
LuC
LuC

przez gusia 31 sty 2007, 14:20
Witaj na forku musli :P ....mniam
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez musli 31 sty 2007, 14:29
Witaj LuC,

Dziekuje za te kilka slow otuchy :-) Jestem bardzo niesmiala osoba ale mysle, ze to ma zwiazek z moja choroba rowniez.

Pozdrawiam :-)

[ Dodano: Sro Sty 31, 2007 1:29 pm ]
Gusia, dziekuje i pozdrawiam :-)

przez LuC 31 sty 2007, 14:37
no tu raczej nie musisz się niczego wstydzić ani obawiać się, że ktoś cie wyśmieje...

alleluja i do przodu jak mawia ks.dyrektor z radia co ma ryja :]
"Należy doceniać to, co się posiada, nie niszczyć tego, a i korzystać z życia piersią pełną, bo nie znamy dnia ani godziny "

pozdr...
LuC
LuC

przez Lusi 31 sty 2007, 14:40
Witaj musli!
Już nie będziesz samotna.
ExModerator

przez wiatr 31 sty 2007, 14:49
Witaj musli. :P cieszę się że jesteś. Doskonale Cię rozumię.Glowa do gory.Dasz radę Wiem to doskonale. Gorąco cię pozdrawiam.Pa.
"mój przyjaciel wiatr"

przez Al_ 31 sty 2007, 16:55
Witaj Musli :D
czas przyzwyczaja do bólu
Al_

przez Welwiczja 31 sty 2007, 20:16
Dobrze że tu trafiłaś.. :) aprops ja też się ciesze bo tyle tu madrych i wartościowych ludzi
Bo nie ma ludzi lepszych i gorszych, są tylko ludzie różni, mniej i bardziej doświadczeni...

przez Edhel 31 sty 2007, 22:59
Cześć :]

przez akasia 31 sty 2007, 23:31
Witam Was wszystkich!
Jestem w piątym miesiącu ciąży i mam depresję oraz nerwicę lękową. Muszę przyjmować leki ale bardzo się boję, że zaszkodzą mojemu dziecku. Lekarz tłumaczył mi, że skutki depresji w ciąży bardziej szkodzą dziecku niż leki, które leczą depresję. Lecz ja nie jestem do końca przekonana czy to prawda. Jest mi bardzo ciężko i byłambym wdzięczna za jakiekolwiek informację czy po prostu wsparcie.

przez musli 01 lut 2007, 13:08
Dziekuje Wszystkim za mile przywitanie. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.

Niestety nie potrafie chyba nic wiecej napisac o sobie :( Nie mam z kim porozmawiac o swojej chorobie, o tym jak sie czuje danego dnia, o tym, jak jest mi zle etc. Dlatego tez postanowilam napisac tutaj na forum o swoim problemie. Napisalam kilka zdan i "stop". Trudno, mowie sobie, moze kiedys przelame te bariere milczenia :(

[ Dodano: Czw Lut 01, 2007 12:08 pm ]
Witaj akasia,

Bardzo Ci wspolczuje w Twojej chorobie. Niestety nie potrafie Ci doradzic jesli chodzi o przyjmowanie lekow w czasie ciazy. Te decyzje powinnas skonsultowac ze spescalista. Pozdrawiam Cie serdecznie.

przez wiatr 01 lut 2007, 14:01
Witam Cię cieplutko musli. :P Ja również jestem jestem od niedawna. Więc doskonale Cię rozumiem. Nic się niemartw, ;) . Bardzo a to bardzo pragnęlam , a co najgorsze nie mialam zielonego pojęcia jak rozpocząć. Malo tego Zakażdym razem gdy probowalam Taka panika mnie dopadala . Byla ona silniejsza odemnie. Niedawalam rady. Choć jestem osobą bardzo grzeczną , uprzejmą i przesadnie wrażliwą. Bałam się ogromnie się balam , że gdy coś napiszę zostane wyśmiana :cry: .Pisae do ciebie o swoich uczuciach przy stawianiu pierwszego kroku.To tak jakby ktoś pukal cichutko do rzwii boi się kto się pojawi za nimi.......Czytając twoj post uśmiechnij się do siebie :lol: Podziwiam Cię za twą silę. Tz. szybciutko wyjaśnię Rozpoczęlaś od przywitania wszyskich. A ja tak spanikowalam, trząslam się ,balam się ale bardzo chcialam porozmawiać .............. i z tego wszystkiego nie rozpoczęlam od przywitania . Teraz wiem Pomimo będu jaki popelnilam ja przyjęto mnie cieplo. A zresztą co ci będę pisać przeciesz sama to widzisz. Uśmiechnij sie :lol: , rozlużni się . Na wszystko przyjdzie czas .Spokojnie , ....
Pa. Pozdrawiam ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez musli 01 lut 2007, 15:58
Witaj wietrzyku, dziekuje Ci bardzo za Twa szczerosc. Piszesz otwarcie o swoich uczuciach przy stawianiu pierwszego kroku na forum. Moze dla dla innych to jest banal ale nie dla mnie. Kiedy mam cos napisac o sobie rowniez dopada mnie panika i drza mi rece i wlasciwie nie wiem dlaczego. Przeciez nikt mnie nie zna i nie widzi mojego oblicza (nawet potrafie sie zarumienic :smile: ) .

Pozdrawiam milutko :smile:

Sortuj wg