Ogłoszenie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Ogłoszenie

przez Justynka 30 sty 2007, 22:16
Witam Wszystkich! od roku leczę się na nerwicę, mam z nią do czynienia znacznie dłużej...dziś miałam mały (no może trochę większy :( )kryzys i już nie wiedziałam jak sobie z tym poradzić, aż trafiłam na tę stronę. Muszę przyznać, że trochę się uspokoiłam i być może łatwiej dziś zasnę...Ponieważ jest to forum o nerwicy, a nerwica bardzo często jest związana z samotnością (czy ktoś myśli podobnie?) chciałabym zapytać czy znajduje sie na forum jakiś student/studentka, który/a mógłby się podzielić swoimi spostrzeżeniami, przeżyciami na temat m. in. samotności, relacji z ludźmi? Jeśli miałby ktoś wewnętrzną potrzebę , by trochę o tym napisać, to bardzo proszę o kontakt: mobykon@op.pl Zainteresowanym prześlę ankietę, chętnie także porozmawiam o samotności i nerwicy oczywiście :D Pozdrawiam! Justyna

przez Gringo 30 sty 2007, 23:03
Twój post wygląda podejrzanie, robisz jakieś badania, hmm?
Gringo

przez agapla 31 sty 2007, 00:10
Ja też tak uważam tym bardziej że już raz na tym forum zetknęłam się z jedną osobą która podawała się za kogoś kim nie była :idea:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lidia_29 31 sty 2007, 14:06
ja tam nieczuje sie samotna.....odkad tu wchodze czuje ze mam wieeeeeelka i naprawde wspanialą rodzine....WAS dziekuje wam za to pozdrawiam lidia
konto zablokowane

przez Justynka 31 sty 2007, 15:09
Trochę obawiałam się , że komuś może wydać się podejrzane to, co napisałam, ale nie dziwi mne to, neurotycy często mają zwiększoną podejrzliwość (sama do nich należę :D ). Faktycznie prowadzę badania, jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej na temat samotności. Rozdaję anonimowe ankiety studentom, którzy są zainteresowani tematem. Wypełniją je tylko i wyłącznie z własnej nieprzymuszonej woli. Dlatego nie obawiajcie się!! nie umiałabym chyba podawac się za kogoś kim nie jestem, nawet w internecie...a co do samotności, oj różnie ją ludzie przeżywają, niektórzy nawet uważają ze jest pozytywnym stanem...pozdrawiam wszystkich!

przez agapla 01 lut 2007, 18:33
Po pierwsze nie tylko neurotycy mają zwiększoną podejrzliwość a po drugie chyba mogłas od razu napisać w czym problem (czyli że piszesz pracę magisterską i potrzebujesz pomocy ) ,wydaje mi sie zę tak byłoby o wiele bardziej ok ;) pozdr

Głupio wyszło

przez Justynka 01 lut 2007, 19:50
Chyba masz rację powinnam była od razu to zrobić :cry: Czasem po prostu nie umiem się dobrze wysłowić. na pewno nie zrobiłam tego celowo. Dzięki za radę! pozdrawiam również ;) Justyna

przez agapla 01 lut 2007, 20:26
Nie martw się jest tu dużo fajnych ludzi którzy napewno ci pomogą (co do magisterki ) a poza tym głowa do góry nie czuj się samotna ;) buziaki ;)

Ogłoszenie

przez Justynka 01 lut 2007, 22:08
Mam nadzieję, że tak będzie. Muszę przyznać, że już spotkałam się z życzliwością i to jest bardzo miłe, podnosi na duchu.To dużo daje jak się dowiadujesz, że istnieją ludzie, którzy przeżywają coś podobnego do ciebie. Szkoda, że wcześniej jakoś na to nie wpadłam :smile: Trzymajcie się!pa

Sortuj wg