Czym sie rózni depresja od nerwicy lękowej?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez ewab 30 sty 2007, 20:12
witam ponownie
mysle ze to zniszcze raz na zawsze, ale niestety faszerujac sie lekami .
przyznam sie osobiscie ze nie wierze w terapie ,wiec pozostaja mi tylko tabletki .ale mam nadzieje ze tobie sie uda i mi sie pochwalisz wygrana walka z nerwica lekowa .
pozdrawiam .
p.s jak masz ochote porozmawiac o chorobie (i nie tylko :-))to zapraszam na moje gg.
ewa

przez pawel88 30 sty 2007, 21:27
Ok ewciu napewno sie odezwe Tobie tez zycze sukcesow z calego serca :)

przez walking_on_a_rainbow 05 lut 2007, 18:02
Ewab, napisalas ze nie wierzysz w terapie...mam nadzieje ze niewielu jest ludzi na tym forum ktorzy tak mysla...ktos ladnie napisal ze tabletki daja plastikowe zycie.
Chodze na terapie od 1,5 miesiaca, zaczynam widziec poprawe, nie boje sie juz tak panicznie jak kiedys, czuje lekki niepokoj. Oczywiscie nie biore zadnych lekow, przez te 1,5 miesiaca wzielam tylko 3 tabletki Valerinu:)(zilowe tableki) w krytycznych sytuacjach:) zakupilam sobie muzyke relaksacyjna, i powtazram w kolko ze to tylko moje wymysly, ze mi sie wydaje i ze sobie wmawiam bo nic sie nie zmienilo a śwat sie nie wal:) i jakoś ciagnę:)
pozdrawiam i wszyscy głowa do góry:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez grosik1 06 lut 2007, 01:53
hej jestem tu po raz pierwszy!!!!szukam ludzi z legnicy bo potrzeboje wskazowek dotyczacych nerwicy wegetatywnej!!!!i dobrych lekarzy!!!witam wszystkich

przez pawel88 07 lut 2007, 11:34
Slyszeliscie o tej metodzie amerykanskiej leczenia deperesji czy nerwice da sie leczyc w podobny sposob . Dowiadywal sie ktos ? moze?

Sortuj wg