Hejo!! Pomozecie??...;P

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Hejo!! Pomozecie??...;P

przez Mercedes 14 sty 2006, 11:54
Po pierwsze witam wszystkich cieplutko, bo to moj pierwszy post na forum:) i mysle nie ostatni.

Otoz postanowialam tutaj zagladnac, poniewaz choruje na nerwice (bynajmniej mam takie objawy-szczegolnie bóle zoladka).
Choruje juz od jakis 10 lat ;(, ale ostatnio choroba (bołe) sie nasilaja i zdazaja sie coraz czesciej... bralam juz chyba wszystkie rodzaje tabletek...chodze na terapie i NIC ;(
czy spotkaliscie sie juz z czyms takim? moze wiecie jak sie tego po prostu "pozbyc"?
a moze macie kogos dobrego w te klocki do polecenia??
Raz jeszcze pozdrawiam i ślę buziaczki!
xxx ;)
Carpe diem!

przez cicha woda 14 sty 2006, 12:27
Witaj na forum!
Jedyne co Tobie mogę polecić to dobry psychiatra i psycholog. Sama leczę się dopiero ponad miesiąc.
Pozdrawiam!
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez bibi 14 sty 2006, 15:15
witaj mercedes!
to co piszesz jest bardzo dziwne!
jeszcze się z tym nie spotkałam. może byś opisał przebieg swojej choroby? piszesz ze brałeś leki, leczysz się 10 lat. a jak z terapią? czy leżałeś w jakimś ośrodku ?
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Patrycja 14 sty 2006, 15:20
a może to nerwica żołądka też jest coś takiego! :idea:
nie graj, nie udawaj, nie popisuj się,nie wstydż się siebie!

przez Mercedes 14 sty 2006, 15:26
Yoł,
tak w ogole to jestem kobietą;D
a wracając do tematu mojej choroby.
otoz jakies 10 lat temu zaczełam miec pierwsze objawy tj straszne bole zoladka i nudnosci, plamy na dekoldzie, mokre dłonie itd. ale bylo to na tyle rzadkie zjawisko, ze sie za bardzo tym nie przejełam... pozniej stopniowo sie wszystko nasilalo...no i rozpoczelam leczenie... na poczatek lek. ogolny, pozniej urolog, gastrolog, chirurgia miekka- po wszystkich mozliwych badaniach i branych medykamentach stwierdzili ze jestem zdrowa jak rybka -teoretycznie....az w koncu trafilam do psychiatry i psychologa (jakies 1,5 roku temu).
Brałam Xanaxy, Coaxile itp....ale tez nic nie pomogło...a bole rosły, wiele razy wracajac z pracy wymiotowałam...nic przyjemnego:((
terapia tez na razie nie daje zadnych korzystnych rezultatów...
generalnie jestem optymistka i jestem bardzo zadowolona z zycia....ale te bole mnie w wielu rzeczach ograniczaja i nie pozwalaja nic zaplanowac;(
jedyne lekarstwo no te dolegliwosci jest sen- wtedy dopiero przestaje...tylko jak mozna przestac całe zycie???
Moze ktos mial podobne dolegliwosci do moich-prosze odezwijcie sie i poradzcie...
Buziaki!
xxx ;)
Carpe diem!

przez Mercedes 14 sty 2006, 15:29
sprostowanie:D

ma byc "przespac cale zycie" zamiast "przestac" :D
Carpe diem!

Sortuj wg