Pytanie do wszystkich

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez toja:) 28 sty 2007, 21:47
Witam :)
Mozna je brac systematycznie. Ja je biore jak mam gorszy dzień, tzn wtedy jak juz czuje dzwne bicie serca. Podczas ataku jak tylko mam taka mozliwosc to oczywiscie tez je biore. Pomaga odrazu
pozdrawiam :)
"Co nas nie zniszczy to nas wzmocni"

przez Al_ 29 sty 2007, 12:21
Witaj, miałam podobne objawy, pojawiały się zupełnie niespodziewanie, co tym bardziej wytrącało mnie z równowagi. Validol stosowałam, faktycznie skutkowało. Przyjmowałam też Kalms. Działa, ale muszę połykać podwójną dawkę, wtedy dopiero skutkuje :?
Pozdrawiam.
czas przyzwyczaja do bólu
Al_

przez ziemiowit1978 29 sty 2007, 14:54
toja:)Dzisiaj spróbowałem pierwszą dawkę zobaczymy nie poczułem jakieś różnicy ale to dopiero pierwsza. Dodatkowo czuję że gromadzi mi się ślina w przełyka jakby coś gęstego a zatoki prześwietlałem i jest ok. Nie wiem poobserwuje - dodatkowo cały jestem odbolały w plecach i na klatce tak jakbym mięśnie miał nadciągnięte.

Pozdrawiam

[ Dodano: Pon Sty 29, 2007 1:54 pm ]
Al_ Cześć!

Dzięki za informacje a miewasz takie uczucie jakby Ci się ślina gromadziła w przełyku albo coś gęstego? Ciągle mi coś tam zalega. Wiem że opis nie jest zbyt przyjemny ale chce porównać dolegliwości.

Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lidia_29 29 sty 2007, 18:44
wczoraj mialam tak, jakby ogromny kamien spadl mi na klatke piersiowa, czulam taki ucisk ze niemoglam oddychac. serce jakos przerywalo kolatalo, jakbym robila caly dzien w kamieniolomach. trzymalo mnie tak caly dzien, w koncu wpadlam na pomysl i wzielam nospe... bylam pod wrazeniem ze pomoglo. ale dzis rano to samo, do tego intensywniej niz wczesniej sie mecze, zrobie pare krokow i serce chce z klatki wyskoczyc. juz tyle razy robilam przerozne badania na serce i zawsze bylo ok. wiem ze to nerwica , czasem juz sil brak............
konto zablokowane

przez LuC 30 sty 2007, 11:13
też miewam takie ataki - to strzyga siada na klacie i dusi

ziemowit wg tego co opisujesz, to moja rada jest jedna: skorzystaj z pomocy psychiatry, nie zaszkodzi a może pomóc

powodzenia

ah no i witaj na forum
"Należy doceniać to, co się posiada, nie niszczyć tego, a i korzystać z życia piersią pełną, bo nie znamy dnia ani godziny "

pozdr...
LuC
LuC

pytanie do toji

przez magda17 13 cze 2007, 19:43
czesc toja jestem nowa na tym forum i chcialam sie ciebie zapytac co mam robic mam stwierdzona silna nerwice stosy ekg ostatnie sprzed tygodnia ale mam nawrut choroby objawy nudnosci bule zoladka itd czy jezeli ekg robione tydzien temu bylo dobre to moge spac spokojnie prosze odpisz czekam

przez Katia16 22 cze 2007, 01:31
Ja mam to samo (niestety), nieprzyjemne uczucie ucisku w klatce piersiowej tak jakby ktoś zaciskał wokół moich płuć skórzany pas, ucisk w dołku podsercowym, duszności promieniujące na szyje, urojone trudności w przełykaniu śliny,niemożność normalnego wydechu. I narastający strach przed tym co zaraz się może wydarzyć. Mam tak z przerwami od ponad trzech lat. Brałam Nervendrage, Persen, ale one nie pomagały. Teraz biorę Hydroxyzinum na recepte i jest lepiej, chociaż nadal nie jest w porządku. Validol też polecam pomaga w oddychaniu.

Sortuj wg