Witam jestem tu nowa i mam problem

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam jestem tu nowa i mam problem

przez Adgam 22 sty 2007, 14:50
Witam wszystkich
Jestem na tym forum pierwszy raz i od razu chciałam prosić o radę bo nie wiem gdzie mam się z tym zwrócić. Otórz mam problem z drżącymi rękoma i całym ciałem. Wcześniej wydawało mi się że ręce mi drżą jak jestem zdenerwowana ale teraz każdy zwraca mi uwagę że jest to u mnie normalne tzn że zawsze mi drżą. Dodatkowo mam problemy z pamięcią, nie wiem co się ze mną dzieje potrafie czytać coś a za chwile nie wiedzieć co czytam. Na studiach stres mnie dopada do tego stopnia że nie moge sklecić ani zdania. Jakby było mało mój chłopak zaobserwował u mnie tiki nerwowe podczas snu, tzn mimowolne drgnięcia poszczególnych partii ciała. Co ja mam z tym zrobić bo już sama nie wiem. Byłam u lekarza, zrobiłam badania ale jest wszystko ok. Biore magnez i nie wiem co moge zrobić z tym jeszcze ...Prosze o jakieś wskazówki jeśli ktoś miał podobne problemy gdzie z tym iść jakie leki itd...Dziękuje

przez atrucha 22 sty 2007, 15:10
Witaj na forum ;)

Pozwoliłam sobie przekleić Twój temat do tego subforum.

Odnośnie Twoich pytań.. - wszystkie te tematy były wielokrotnie omawiane na forum. Najlepiej skorzystaj z naszej wyszukiwarki i ewentualnie dopisz swoje spostrzeżenia i pytania do juz istniejących wątków.
Pozdrawiam.
Przyjaciel forum

przez Yantar 22 sty 2007, 19:08
Adgam trudno powiedziec, ale przy niedoborach magnezu dobrze jest wykonac dokladniejsze badania czy jest on odpowiednio wchlaniany. Bo czasem mozna sie szprycowac preparatami magnezowymi, a efekt bedzie zaden.
No i chyba potrzeba ci cos wiecej, jesli czujesz ze sytuacje stresogenne kompletnie cie paralizuja. (np przyklad wizyte u psychologa)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Adgam 22 sty 2007, 22:51
byłam u psychologa, ale nie pomogło ... Jedyne co mipowiedział to to że powinnam znaleźć sobie odpowiedniego partnera który by mi pomógł się uspokoić...

przez gina 23 sty 2007, 20:26
no...powiedział co wiedział...takich psychologów to na tym forum znajdziesz kilkuset,bez biegania po gabinetach.. witaj Adgam :smile:
na próżno to wszystko co dzisiaj jest bólem....

przez Róża 23 sty 2007, 20:36
Witaj Adgam :D
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez gusia 24 sty 2007, 00:22
Czesc adgam ,witaj młlo :P
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez LINA 24 sty 2007, 09:23
Witaj adgam :D

przez shadow_no 24 sty 2007, 16:41
Witam na forum,
Pozdrawiam Serdecznie!
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez pawel88 29 sty 2007, 20:18
Niestety to niie magnez kolezanko . Ja bylem na badaniach moj magnez jest calkowicie w porzadku. A mam takie same objawy jak Ty + jeszcze wiele innych.

przez Adgam 30 sty 2007, 00:09
więc Pawle co zostało zdiagnozowane u Ciebie i jak to leczysz ?? I co ja powinnam zrobic w tej sytuacji...

przez pawel88 30 sty 2007, 12:54
Nerwica lekowo-napadowa , Na poczatku bylem u psychologa zapisal mi silne psychtropy Afobam + Avramil . Wczesniej mialem badania kardiologiczne i neuroligczne wszystko wychodzilo ok a ja sie dalej czulem zle. Sytuacja nasilila sie jak lezalem w szpitalu kardiologicznym i w nocy co chwile ktos umieral myslalem ze nie wytrzymam tak mi serce walilo no i po nie przespanej nocy prawie zrobilo mi sie goraco i prawie przewrocilem sie na korytarzu wtedy dostalem od lekrza lexotan za kilka sekund wszystko mi przeszlo ale to nie trwalo dlugo.. Potam jak zaczolem brac te leki to mialem halucynacje nie wiedzialem zabardzo co sie ze mna dzieje. Poszedlem do nastepnego psychloga i on zapisal mi seroxat + lexotan w razie atakow. Bralem to przez klilka miesiecy pomagalo potem nie czulem lekow ale to wszystko niestety chemia i po paru miesiach spokoju znow wrocil moj problem. Mysle , ze w sytuacjach skrainych gdy juz nie mozna wytrzymac trzeba wziasc troche tych swinstw ale najlepiej znalesc inna droge poradzenia sobie z ta przypadloscia. Ja caly czas takiej szukam.. Trzymaj sie cieplo :)

przez Adgam 30 sty 2007, 23:57
Dziękuje Pawle za dobre wskazówki. Teraz kiedy wiem co to może być moge podjąc konkretne kroki ku temu by to zwalczyć.Dziękuje, pozdrawiam i Tobie również życze powodzenia

P.S. Ja również witam wszystkich ciepło. :D

przez Al_ 31 sty 2007, 17:00
Witaj Adgam :smile:
czas przyzwyczaja do bólu
Al_

Sortuj wg