Czy ktos....

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Czy ktos....

przez ewab 16 sty 2007, 11:36
Dzisiaj wstalam wczesnie jak na moje mozliwosci porannego wstawania,moja pierwsza mysl zaraz po przebudzeniu nasunela mi sie w postaci czy ktos taka jak ja mam namysli z lekami jakis facet pokocha .Rozmyślaja nad ty ,doszlam do wnosku ,ze bedzie trudno po pierwsze spotkac fajnego faceta ,ktoremy mozna zaufac ,i ktory postara sie zrozumiec a co najwazniejsze nie skresli ze swojej listy.
ja jeszcze nie spotkalam na swojej drodze pozadnego faceta w rzeczywistosci jedynie co ,poznalam przez neta przyzwoitego faceta.Ale nie taktuje go na lini jakiegos kochanka tylko jako kumpla ,z ktorym moge porozmawiac na kazdy temat ,a czy moge mu zaufac ?
tego do konca nie wiem ,bo to w koncu jest net.
Nurtuje mnie sprawa ,czy jakis facet po poznaniu mojej choroby ,bedzie zdolny tak samo mnie kochac ,a moze lubiec jak przedtem .
pozdrawiam.
ewa

przez Pysia28 16 sty 2007, 18:13
Witamy na forum :D Kochana jak śmiesz wątpić w to czy ktoś Cię pokocha.Jesteś wyjątkową osobą mimo Twojej choroby.Jak każdy z nas zasługujesz na miłość i na pewno ją znajdziesz i musisz w to wierzyć.Nawet nie myśl inaczej.Pozdrawiam

przez Pio77 16 sty 2007, 21:14
Czesc ewab :P .Na pewno zaslugujesz na milosc,czy przyjazn.Przeciez wszyscy jestesmy z jednej gliny ;) Trzymam kciuki :P .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez adam40 16 sty 2007, 22:17
Pokocha, pokocha.Witaj

przez bebe 16 sty 2007, 22:20
Przecież do kochania jesteśmy stworzone
...żeby mogło być tak dobrze jak jest żle...

Sortuj wg