Witajcie po przerwie!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie po przerwie!

przez adam_s 03 paź 2016, 15:39
Cześć wszystkim forumowiczom!

Zapewne nie ma tu już zbyt wielu osób, które pamiętałyby mnie sprzed lat - moje konto tutaj powstało ponad 8 lat temu. Zmagałem się z nerwicą lękową i fobią szkolną. Doskonale pamiętam, jak ciężki był to czas dla mnie.
Zabrakło mi atmosfery tego forum - mimo że nie wchodziłem tu od lat, doskonale pamiętam, jak życzliwych ludzi tu spotkałem i jak bardzo mi pomogli (z jedną osobą kontakt mam do teraz). Teraz jest już dużo lepiej, choć oczywiscie człowiek wrażliwy zawsze takim pozostanie...

Chciałbym się zrewanżować za otrzymaną tu pomoc. Jeśli ktoś potrzebuje z kimś pogadac, wyżalić się bądź poradzić - może śmiało pisać. Obiecuję wpadać tu regularnie.

Pozdrawiam wszystkich. :) :)

Witajcie po przerwie!

przez Kontrast 03 paź 2016, 18:27
Witaj.
Nie odnosisz wrażenia, ze czytanie tych forumowych wynurzenie prowadzi do spadku nastroju i pielęgnacji utartych wadliwych schematów?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Witajcie po przerwie!

przez ekspert_abcZdrowie 03 paź 2016, 19:05
adam_s, witamy po przerwie! ;)
Psycholog

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witajcie po przerwie!

przez adam_s 03 paź 2016, 21:15
Kontrast napisał(a):Witaj.
Nie odnosisz wrażenia, ze czytanie tych forumowych wynurzenie prowadzi do spadku nastroju i pielęgnacji utartych wadliwych schematów?

Jako obserwator nie mam takiego wrażenia - czytam wypowiedzi użytkowników z zainteresowaniem, ale staram się nie wczuwać w to nadmiernie. Niemniej jednak Twoje spostrzeżenie jest celne - lata temu spędzałem tu całe godziny, wręcz nieco uwiesiłem się tego forum - to nie było zdrowe.

Witajcie po przerwie!

przez Naemo 04 paź 2016, 21:30
Cześć, czyli 8 lat temu byłeś w szkole, tak? :) Teraz może jakieś studia kończysz/rodzinka/kariera? :D
f60.3 | deprecha | sertralina 100 mg, trittico CR 50 mg

stop existing and start living

Sortuj wg