Cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć

przez Sheriff 19 wrz 2016, 09:24
Cześć, jestem nowy. Mam problemy ze sobą, dlatego postanowiłem tutaj wpadać.

Cześć

przez Artemizja 19 wrz 2016, 11:39
Sheriff, witamy w progach Forum. Mam nadzieję, że znajdziesz tu to, czego szukasz.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Cześć

przez kofel 19 wrz 2016, 12:22
siema!
Pogłaszcz to podam Ci łapę. ;)

Lakozamid - 2x200mg
Lamotrygina - 2x200mg
Propranolol - doraźnie
Klorazepat, diazepam, klonazepam, oksazepam - doraźnie

'Know your body, know your mind, know your substance.'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześć

przez ekspert_abcZdrowie 19 wrz 2016, 15:33
Witaj Sheriff!

Jakie konkretnie masz problemy? Jeśli je sprecyzujesz, można Ci będzie lepiej pomóc. Korzystałeś dotychczas z jakiejkolwiek pomocy?
Psycholog

Cześć

przez SMUTNA1308 21 wrz 2016, 12:01
Ja też bardzo jestem nerwowa ale jakoś daję radę . Tylko dziś nie mogę sie uspokoić

Cześć

przez Sheriff 28 wrz 2016, 19:06
Witam po przerwie. Trochę gorzej się czułem więc nie wchodziłem na forum, poza tym albo miałem coś z Internetem albo były jakieś problemy techniczne ze stroną.

Ekspert, obecnie chodzę do psychiatry, który zaznaczył że psychoterapia przydałaby mi się, ale najpierw musi mnie doprowadzić do porządku lekami, bo jest źle. Biorę około 2 miesiące escitalopram 10mg, który niewiele mi pomaga. Wczoraj byłem na kolejnej wizycie i zwiększono mi dawkę do 15mg. Mam ja brać przez 3 tygodnie. Jeśli wciąż nie będzie poprawy lub będzie ona niezadowalająca (a podejrzewam że tak będzie) to mam zwiększyć do 20mg. Jak nie pomoże to ma coś do tego dołożyć lub zmienić na coś mocniejszego - podbudował mnie tym, że nie zostawił mnie na lodzie i chce pomóc.
Lekarz zdiagnozował ogólnie nerwicę, ale ja podejrzewam fobie społeczną. Prosty przykład, jechałem ostatnio autem nocą i czułem się spokojnie, do czasu kiedy zaczęło się robić jasno. Wydawało mi się że inni na mnie patrzą, widzą że ze mną coś jest nie tak i spirala się nakręca - przyspieszony oddech, rewelacje żołądkowo-jelitowe, stawanie co kilkanaście minut do toalety.
To samo jest jak wchodzę do sklepu, bez kolejki daje radę, natomiast stanie w kolejce z ludźmi to znowu zawroty głowy i tak dalej :( jestem ostro pochrzaniony
Wszelkie sugestie i rady mile widziane.

Cześć

przez ekspert_abcZdrowie 28 wrz 2016, 19:13
Sheriff, najważniejsze, że korzystasz z pomocy. Mam nadzieję, że zwiększona dawka leków zacznie działać i poczujesz się lepiej. Rozumiem, że na początku lekarz chce trochę poprawić Twój stan, ale w dalszej perspektywie powinieneś naprawdę rozważyć uczestnictwo w psychoterapii. Pozdrawiam i powodzenia!
Psycholog

Sortuj wg