Uzaleznienie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Uzaleznienie

przez agunka29 19 wrz 2016, 16:57
Najbardziej boje sie tych skutkow odstawiennych. Chociaz dlugo i w duzych dawkach tego leku nie bralam bo nie cale 8 tyg a teraz mam zejsc z cwiartki.A najbardziej boje sie tych objawow.....

Uzaleznienie

przez agunka29 19 wrz 2016, 17:07
Wiem co to znaczy sporadycznie. Tylko nie rozumiem przez jaki okres mam brac go co drugi dzien po cwiartce zeby nie miec tych objawo odstawiennych i kiedy go calkiem odstawic

Uzaleznienie

przez agunka29 20 wrz 2016, 11:48
Powiedzcie mi prosze bo jw juz panikuje. Sorki ze tak katuje ale sie boje. Dzisiaj pierwszy dzien nie wzielam tejcwiartki rudotelu ktora biore od tygodnia. Czy to mozliwe zebym juz odrazu miala jakies objawy odstawienne??? Lekarka mi mowila ze nie jestem jeszcze uzalezniona bo bym nie wytrzymala jak schodzilam z polowki na cwiartce. Ale dzisiaj ogarnal mnie juz lek i nie wiem czy to moja panika co do tego rudotelu czy to juz skutki ze juz dzisiaj go nie wzielam......

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzaleznienie

przez agunka29 21 wrz 2016, 08:41
Czy schodzenie np przez tydzien co 2 dni pozniej drugi tydzien co 3 dni itd brania tabletki to dobry pomysl robiac sobie przerwy w braniu tych lekow? Psychiatra mi powiedziala zebym brala pare dni co 2 dni i tak coraz rzadziej robiac wieksze odstepy ale ja naprawde nie wiem i sie boje a chce zejsc z tego Rudotelu i juz go nie brac i tak moim zdaniem 2 miesiace to dlugo jak go bralam. Pomozcie...... :(

Uzaleznienie

przez huśtawka 21 wrz 2016, 13:11
agunka29 napisał(a):Czy schodzenie np przez tydzien co 2 dni pozniej drugi tydzien co 3 dni itd brania tabletki to dobry pomysl robiac sobie przerwy w braniu tych lekow? Psychiatra mi powiedziala zebym brala pare dni co 2 dni i tak coraz rzadziej robiac wieksze odstepy ale ja naprawde nie wiem i sie boje a chce zejsc z tego Rudotelu i juz go nie brac i tak moim zdaniem 2 miesiace to dlugo jak go bralam. Pomozcie...... :(

Dobrym pomysłem jest iść na spacer by się powentylować trochę,bo zaraz Ci tchu zabraknie z tej paniki,a potem zrobić dokładnie to co Ci lekarz kazał.
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Uzaleznienie

przez huśtawka 21 wrz 2016, 13:13
huśtawka napisał(a):
agunka29 napisał(a):Czy schodzenie np przez tydzien co 2 dni pozniej drugi tydzien co 3 dni itd brania tabletki to dobry pomysl robiac sobie przerwy w braniu tych lekow? Psychiatra mi powiedziala zebym brala pare dni co 2 dni i tak coraz rzadziej robiac wieksze odstepy ale ja naprawde nie wiem i sie boje a chce zejsc z tego Rudotelu i juz go nie brac i tak moim zdaniem 2 miesiace to dlugo jak go bralam. Pomozcie...... :(

Dobrym pomysłem jest iść na spacer by się powentylować trochę,bo zaraz Ci tchu zabraknie z tej paniki,a potem zrobić dokładnie to co Ci lekarz kazał.A na dodatek Co powiem że nie masz pojęcia co to uzależnienie,bo gdybyś była,to zapewniam Cię że byś wiedziała :lol:
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Uzaleznienie

przez agunka29 21 wrz 2016, 14:56
Dzieki za odpowiedz. Naczytalam sie tyle ze tak strasznie zejsc z benzo i dlatego panikuje byc moze dlugo i w duzych dawkach nie biore tego rudotelu ale sie przestraszylam tego co pisza przy odstawieniu tych lekow.

Uzaleznienie

przez kofel 21 wrz 2016, 17:09
To nie czytaj. Z tak lekkich benzo akurat schodzi się łatwo. Praktycznie bezboleśnie.
Pogłaszcz to podam Ci łapę. ;)

Lakozamid - 2x200mg
Lamotrygina - 2x200mg
Propranolol - doraźnie
Klorazepat, diazepam, klonazepam, oksazepam - doraźnie

'Know your body, know your mind, know your substance.'

Uzaleznienie

przez agunka29 10 paź 2016, 18:06
Witam dzisiaj mija 5 dzień jak nie biorę rudotelu a brałam od końca wwrześnia ćwiartke pierwszo co 2 ddni ppóźniej 3 dni 4 dni a dzisiaj już 5 ddzień i mam pytanie czy mogą u mnie wystąpić objawy odstawienne.Przyjmuje go w sumie ogólnie od końca lipca w najmniejszych dawkach.

Uzaleznienie

przez agunka29 10 paź 2016, 18:12
Po ilu wogole dniach pojawiają się takie objawy i czy po takiej dawce z ćwiartki mogę mieć te objawy

Uzaleznienie

przez Kontrast 10 paź 2016, 18:19
agunka29, juz bys miala. Nic ci nie bedzie.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Uzaleznienie

przez agunka29 10 paź 2016, 20:07
Pytam bo dzisiaj jak wracałam z pracy ogarnął mnie taki niepokój tak jak bym miała zamiar wwpaść w panikę i odrazu sobie pomyślałam że to może objaw tego iż os 5 dni nie przyjmuje tej ćwiartki rudotelu. Przestraszyłam sie

Uzaleznienie

przez agunka29 10 paź 2016, 20:18
I teraz nie wiem czy jutro brać ta ćwiartke czy skoro jutro już zacznie się 6 dzień bez tego leku to czy juz całkiem przestać go brać bo jaki to jest sens brania go co 6 dni.

Uzaleznienie

przez agunka29 11 paź 2016, 08:22
Nie wiem czy bbrać ta ćwiartke dzisiaj czy juz nie skoro dziękuję s juz zaczynam 6 dzień bez niego. Troszkę źle się czuje od wczoraj wieczorem nachodzą mnie lekkie lęki jestemttrochę rozdrażniona ale to może tez dlatego ze dzisiaj zapewnie dostane okresu. Mniejsza z tym. Nie wiem po prostu co robić czy juz nie brać czy jeszcze brać co 6 dni do końca miesiąca. Normalnie juz glupieje

Sortuj wg