Witam serdecznie i proszę Was o pomoc...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez sailorka 23 sie 2016, 17:44
mercymona, może nie spodoba Ci się to, co napiszę, ale moim zdaniem powinnaś znaleźć psychiatrę, który wzbudzi Twoje zaufanie i pozwolić mu dobrać leki, nawet metodą eksperymentalną. W końcu coś na Ciebie zadziała. Piszę to na podstawie własnych doświadczeń. U mnie dobranie leków trochę trwało, ale warto było kombinować, bo teraz czuję się naprawdę dobrze, tylko czasem zdarzają mi się gorsze dni.
Cześć, jestem czubkiem

przez mercymona 24 sie 2016, 22:25
Za pierwszym razem zaufałam psychiatrze, efektem czego jest uzależnienie od benzo.
Metoda eksperymentalna z różnymi lekami też była przez 4 miesiące, wyleciałam tylko ze studiów i nic więcej :-|

przez mercymona 24 sie 2016, 22:27
Zdziwiła mnie opinia szpitala "zaburzenia osobowości", jeśli przez 4 lata X psychiatrów leczyło mnie na zaburzenia depresyjno-lękowe. Ktoś zatem musi się mylić... Kilku różnych psychiatrów z różnych miast albo szpital psychiatryczny... Bardzo napawa mnie to optymizmem <ironia>
Od ilu lat Wy chorujcie? Ilu różnych leków już próbowaliście? Ile z nich zadziałało? Czy w Waszych rodzinach są jakieś choroby psychiczne?

Próbuję jakoś rozgryźć temat "na logikę"...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg