Zazdrość

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Zazdrość

przez bedzielepiej 03 sie 2016, 12:53
Marta1903 napisał(a):. Była tez taka sytuacja w której to założyła na fb konto na moje dane i sama do siebie napisała wiadomośc z wyzwiskami, po czym zadzwoniła do mojego chłopaka o powiedziała ze do niej pisze, wysłała mu zdjęcia tych wiadomości i on jej uwierzył, wtedy o mały wlos sie nie rozstaliśmy, za wszelka cenę chciałam udowodnić ze w życiu do głowy by mi nie przyszło do niej pisac, po powrocie do domu polazalam mu wszystkie wiadomości na fb widział ze nawet nigdy jej nie wyszukiwałam, puściliśmy to w zapomnienie...

Szok, to on bardziej wierzy swojej byłej (psychopatce) niż Tobie i miał pretensje do Ciebie? Naprawdę chcesz być z kimś takim, dałabyś sobie oblać kwasem twarz za kogoś kto w dodatku Ci nie wierzy? Dziwię się jego zachowaniu, zamiast Cię bronić, to on Cię tak poniżył. To ma być miłość? Może on nie jest odpowiednią osobą dla Ciebie, wiem że chciałabyś się ustatkować, ale może warto poczekać na kogoś wartościowego.
Wiesz ze w tej sytuacji masz poważne podstawy bać się o swoje życie bo ktoś kto pała taką nienawiścią i grozi Ci że Cię zniszczy nie wiadomo co jej strzeli do łba...

Zazdrość

przez Marta1903 03 sie 2016, 12:54
Ja i moj facet żyjemy w uk ona mieszka w Polsce wiec dlatego nie boje sie ze może mi cos zrobic. Z tego co słyszałam nie jest osoba ktora mogłaby dopuścic sie zrobienia komuś krzywdy. Myśle ze robi to po to abyśmy sie rozstali... Moj luby jest przystojnym facetem nie jest kłótliwy jest spokojny oraz ma szacunek do kobiet. I myśle ze zdała sobie sprawę z tego ze drugiego takiego jak on juz nie znajdzie dlatego odprawia takie cyrki

Zazdrość

przez Marta1903 03 sie 2016, 12:56
Uwierzył ponieważ wysłała mu zdjęcia tych rzekomych wiadomości. Pózniej kiedy polazalam mu swoje wiadomosci i zobaczył ze nawet nigdy jej nie wyszukiwałam wtedy przeprosił mnie i uwierzył, ze to nie ja te wiadomosci pisałam... A kiedy juz napisała do niefo wiadomośc ze do niej pisze, konto z którego były wysyłane te wiadomosci zostało usunięte

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zazdrość

przez bedzielepiej 03 sie 2016, 12:57
Reynevan napisał(a):Żonka to skrajny przykład osoby lękowo - ambiwalentnej. Nie odpuści, dopóki sama nie dojdzie do wniosku, że jest mocno zwichrowana i musi coś z tym zrobić.

Nie obrażajmy lękowców, to jest socjopatka...

Zazdrość

przez Reynevan 03 sie 2016, 13:00
Reynevan

Zazdrość

przez bedzielepiej 03 sie 2016, 13:01
Marta1903 napisał(a):Ja i moj facet żyjemy w uk ona mieszka w Polsce wiec dlatego nie boje sie ze może mi cos zrobic. Z tego co słyszałam nie jest osoba ktora mogłaby dopuścic sie zrobienia komuś krzywdy. Myśle ze robi to po to abyśmy sie rozstali... Moj luby jest przystojnym facetem nie jest kłótliwy jest spokojny oraz ma szacunek do kobiet. I myśle ze zdała sobie sprawę z tego ze drugiego takiego jak on juz nie znajdzie dlatego odprawia takie cyrki

Tłumaczysz tak to sobie, a czemu Twój luby tego nie załatwi? Twój facet nie ma chyba jaj. Nie chodzi o kłótliwość, a zdanie sobie sprawy z powagi sytuacji. Zresztą to on Cię w to wciągnął, bo nie załatwił chyba z Tą eks spraw i może dał jej do zrozumienia, ze ma u niego szansę. A co jeśli spotyka się z Tobą jej na złość? I w ogóle czemu jej złość skupiła się na Tobie (osobie która nie uczestniczyła w ich konflikcie) a nie na nim? Odpowiedz sobie na te pytania.

Zazdrość

przez bedzielepiej 03 sie 2016, 13:04
Marta1903 napisał(a):Ja i moj facet żyjemy w uk ona mieszka w Polsce wiec dlatego nie boje sie ze może mi cos zrobic. Z tego co słyszałam nie jest osoba ktora mogłaby dopuścic sie zrobienia komuś krzywdy. Myśle ze robi to po to abyśmy sie rozstali... Moj luby jest przystojnym facetem nie jest kłótliwy jest spokojny oraz ma szacunek do kobiet. I myśle ze zdała sobie sprawę z tego ze drugiego takiego jak on juz nie znajdzie dlatego odprawia takie cyrki

yyy to po co sobie nią doope zawracać jak żyje na drugim końcu świata
gorzej jak kiedyś będziecie chcieli Polskę odwiedzić, albo ona was zechce odwiedzić bo dzisiaj co to za problem jechać do UK

Zazdrość

przez Marta1903 03 sie 2016, 13:06
z tego co wiem ona zawsze miała kompleksy na punkcie swojego wyglądu. Może wyładowuje to na mnie ponieważ w jej oczach jestem pięknością? Pisałam juz ze on kilkakrotnie pisał jej zeby sie odczepiła wreszcie

Zazdrość

przez Marta1903 03 sie 2016, 13:08
A jak byś sie czuł/ czuła gdyby do twojej dziewczyny/ chłopaka ciagle wypisywała była? Nakręcała jakieś awantury i zganiał by cała winę na ciebie? Po prostu bronię tego co moje

Zazdrość

przez bedzielepiej 03 sie 2016, 13:12
Marta1903 napisał(a):z tego co wiem ona zawsze miała kompleksy na punkcie swojego wyglądu. Może wyładowuje to na mnie ponieważ w jej oczach jestem pięknością? Pisałam juz ze on kilkakrotnie pisał jej zeby sie odczepiła wreszcie

a to w sumie żałuje że się wypowiedziałam, załatwiajcie swoje sprawy dalej przez pejsbuczka, będzie git. Moglibyście już dawno uciąć sprawę nie odpisując jej oraz blokując uparcie na fejsie, ale chyba wam pochlebia jej zainteresowanie i dowartościowujecie się tym. Jakiś ten wasz związek na pokaz, bo skoro obca osoba może mącić ile się chce a wy się temu dajecie zamiast żyć swoim zyciem i cieszyć się szczęściem. No chyba że nie macie się z czego cieszyć.

(ludzkość dąży do samozagłady :hide: )

Zazdrość

przez Marta1903 03 sie 2016, 13:18
Ona jest zablokowana na fb. Nikt jej nie odpisuje na żadne wiadomosci ani nie odbiera od niej telefonów, a ta jeżeli nie da rady tak sie z nim skontaktować to zakłada lewe konta dzwoni z innych numerów. Nasz związek nie jest na pokaz, nie afiszujemy swojego szczęścia. Jednak to co ona wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie

Zazdrość

przez agusiaww 03 sie 2016, 18:59
Marta1903, ten Twoj facet to jakas klucha. Niech skasuje fejsa jak musi odbierac konta od jakis nieznajomych osob. A poza tym nie odbierac telefonow z nieznanych numerów, zmienic numer. Olaboga, a w ogole widziałas wyrok rozwodowy na oczy? Jakos mi sie nie chce wierzyc ze facet był kilka lat z babka i obywał sie bez seksu. :shock: Chyba ze impotent.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Zazdrość

przez atic 03 sie 2016, 19:57
Marta1903, daj mi jej fejsa zrobię porządek.
atic

Zazdrość

przez Ḍryāgan 03 sie 2016, 20:03
Marta1903, a mnie zastanawia na ile Twój facet mówi Ci prawdę o tamtym związku. Sorki, ale nie wierzę, że ktoś młody bierze ślub i żyje potem bez seksu, jak kolega z koleżanką i oboje po dwóch latach uznają, że nic ich nie łączy. A co ich łączyło przed ślubem? Z jakiegoś powodu się z nią ożenił. Może to on chciał rozwodu, dlatego ona teraz szaleje. Pytań jest więcej... mamy dane tylko z jednej strony, czyli od Ciebie, Ty o tamtym związku wiesz z drugiej ręki. Coś mi tu nie pasuje
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Sortuj wg