Witajcie :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Aga95 13 lip 2016, 12:30
Jak mój nick wskazuje mam na imię Agnieszka i mam prawie 21 lat. Nerwica to moja dawna "przyjaciółka", która przypomniała sobie o mnie po prawie 10 latach. Ale od początku. Pierwsze spotkanie z nerwicą mialam już w podstawówce. Objawiało się to niechęcią do szkoły, nie chciałam do niej chodzić, wpadałam w histerie w każdy poranek. Jeśli rodzicom w jakiś sposób udało się mnie tam zaciągnąć cały czas płakałam. Byłam wtedy może w 4 klasie podstawówki. Nie wiedziałam co się ze mną dzieje. Chyba nawet nad tym się nie zastanawiałam. Poszłam do psychiatry, dostałam leki i było lepiej. Po jakimś czasie wszystko wróciło do normy a ja zapomniałam. Do czasu.. Nerwica ponownie zaatakowała w klasie maturalnej. Ponownie udałam się do psychiatry, dostalam leki. Brałam je przez ok. półtora roku poczym odstawiłam, bo nie było żadnych objawów. I to był błąd. Pod koniec grudnia zeszłego roku obudziłam się ze strasznym lękiem. Nie wiedziałam co się dzieje. Pobiegłam do łazienki bo zrobiło mi się niedobrze. Zasłabłam, uderzyłam się w głowę, po chwili straciłam przytomność. Od tamtej pory ponownie biorę leki. Dostalam skierowanie do psychologa, żeby zacząć terapię. Chce w końcu zmienić swoje życie. Przestać się bać. Podróże, praca, kontakty z ludźmi to wszystko wywołuje u mnie duży lęk. Mam nadzieje że uda mi się wygrać walkę z tą paskudną chorobą.

przez takie tam 13 lip 2016, 13:39
Witaj, mam nadzieję, że uda Ci się wygrać z nerwicą. W każdym razie, z całego serca trzymam kciuki :smile:
takie tam

przez viola898 14 lip 2016, 09:12
Witam na forum i też trzymam za Ciebie kciuki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aga95 14 lip 2016, 17:00
Dziękuję za wsparcie :D

przez theinternet 14 lip 2016, 17:38
Podróże, praca, kontakty z ludźmi to wszystko wywołuje u mnie duży lęk.

U mnie także, bratnia duszyczko. Trzymam kciuki za twój progres! :great:

przez ekspert_abcZdrowie 20 lip 2016, 23:57
Agnieszko, witam serdecznie i mocno trzymam kciuki za terapię! Powodzenia! :great:
Psycholog

przez Naemo 21 lip 2016, 00:42
Cześć i powodzenia! :)
f60.3 | f32.1
lamotrygina 200 mg | fluoksetyna 20 mg | trittico CR 100 mg | chlorprothixen 7,5mg
"Jeśli coś było na tyle ważne, że nie możesz o tym zapomnieć wiedz, że musi do Ciebie wrócić."
"Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie."

Sortuj wg