Witam.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam.

przez Bonifacy 08 lip 2016, 17:12
Niemampomysłu, U mnie cała wieś wie że mam schizofrenie bo robiłem różne dziwne rzeczy przy ludziach ;//
W miasteczku obok też wiedzą bo też czasami się śmieją ale na wsi u mnie się bardziej się śmieją chociaż nie którzy nie ale się boją.Takie życie a ty piszesz coś o matematyce hehehe Po za tym widzieli co robiłem w chorobie i jak sanitariusze w kaftanie mnie zabierali do karetkoi.Nie bój się życia :great:
Ostatnio edytowano 08 lip 2016, 17:15 przez Bonifacy, łącznie edytowano 1 raz
F 20.6
Zeldox,Depakine Chrono,Olanzin,Alventa

Witam.

przez Niemampomysłu 08 lip 2016, 17:14
...każdy ma swoje własne problemy.
Poza tym widziałam post przed edytowaniem więc możesz sobie te kurwy wsadzić w dupę. Żegnam.

Witam.

przez cozicozicozi 08 lip 2016, 17:20
Niemampomysłu, przecież ja Cię nie atakuję. Na siłę chyba chcesz zrobić z siebie ofiarę nawet na forum. "Nie atakujcie mnie"... błagam, przychodzisz tu po radę, ktoś poświęca czas i Ci radzi, bo przeszedł już nie jedno i wie co to depresja i chce jedynie pomóc ale rady traktujesz jak atak. To co byś chciała? Żeby ktoś dokonał cudu, bo ty się boisz brać leków i sobie ujebałaś, ze ich nie będziesz brać? Będzie kiedyś gorzej(czego Ci nie życzę absolutnie) to jeszcze sama będziesz lekarza o leki prosić i zaczniesz "pluć sobie w brodę" że nie zaczęłaś się leczyć wcześniej, a teraz sobie nie możesz poradzić. Nie życzę Ci tego ale znam depresję i samo lepiej się nie robi. Tylko gorzej. Chyba, że nie masz depresji to w ogóle nie ma rozmowy.
Znów cholerne upiory czepiają się mych skrzydeł,
nie chcę groźnych demonów, wolę te dobrotliwe.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam.

przez Bonifacy 08 lip 2016, 17:22
Nie kur wy tylko tam było zamiast piszesz pierrdolisz ale zmieniłem na piszesz bo jestem kulrutralny.
Może się po ucz albo zrób coś co ci sprawi przyjemność?
F 20.6
Zeldox,Depakine Chrono,Olanzin,Alventa

Witam.

przez Niemampomysłu 08 lip 2016, 17:26
cozicozicozi napisał(a):Niemampomysłu, przecież ja Cię nie atakuję. Na siłę chyba chcesz zrobić z siebie ofiarę nawet na forum. "Nie atakujcie mnie"... błagam, przychodzisz tu po radę, ktoś poświęca czas i Ci radzi, bo przeszedł już nie jedno i wie co to depresja i chce jedynie pomóc ale rady traktujesz jak atak. To co byś chciała? Żeby ktoś dokonał cudu, bo ty się boisz brać leków i sobie ujebałaś, ze ich nie będziesz brać? Będzie kiedyś gorzej(czego Ci nie życzę absolutnie) to jeszcze sama będziesz lekarza o leki prosić i zaczniesz "pluć sobie w brodę" że nie zaczęłaś się leczyć wcześniej, a teraz sobie nie możesz poradzić. Nie życzę Ci tego ale znam depresję i samo lepiej się nie robi. Tylko gorzej. Chyba, że nie masz depresji to w ogóle nie ma rozmowy.

...wypraszam sobie. Nic nie ujebałam. Boje się brać leków i ich nie wezmę a weszłam tutaj bo nie mam co robić, nie mam z kim rozmawiać na co dzień, nie mam znajomych, nie mam planów na przyszłość, nie wiem co mam robić. No to nie ma rozmowy już bo nie mam depresji jak coś. Żegnam

Sortuj wg