Witam.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam.

przez Niemampomysłu 08 lip 2016, 16:38
...Bonifacy, weź leki bo aktualnie jesteś w psychozie i zaczynasz mnie obrażać. Idź na dworzec, kolby? Brawo.
Napisałam, że jestem głupia i jestem tego świadoma. Uświadom sobie że Ty też nie jesteś mądry. Tyle

Witam.

przez cozicozicozi 08 lip 2016, 16:38
Niemampomysłu napisał(a):
cozicozicozi napisał(a):Niemampomysłu, czemu nie brałaś leków? A czemu zaczynasz każdy post od wielokropka? Jeśli można spytać oczywiście :)

...też o tym już wcześniej pisałam. Nie brałam ich bo bałam się. Nie wiem jak mój organizm zareagowałby na nie. O tym, że je mam wiedziałam tylko ja i dyrektorka szkoły do której wtedy jeszcze chodziłam.
Wielokropka używam z przyzwyczajenia i czasami czuję się jak przestępca bo sporo ludzi o nie pyta. Na czacie ich używałam często i tak mi zostało.
Idź jeszcze raz i jak dostaniesz leki to je bierz tak jak lekarz zaleci i zobaczysz co się będzie działo. Jak chcesz się wyleczyć skoro nie chcesz brać leków? Przecież nie będą cię faszerować ruską heroiną żeby się tak bać :) O wielokropek pytałem z ciekawości tylko, nie musisz się czuć jak przestępca z tego powodu.
Znów cholerne upiory czepiają się mych skrzydeł,
nie chcę groźnych demonów, wolę te dobrotliwe.

Witam.

przez Niemampomysłu 08 lip 2016, 16:39
cozicozicozi napisał(a):
Niemampomysłu napisał(a):
cozicozicozi napisał(a):Niemampomysłu, czemu nie brałaś leków? A czemu zaczynasz każdy post od wielokropka? Jeśli można spytać oczywiście :)

...też o tym już wcześniej pisałam. Nie brałam ich bo bałam się. Nie wiem jak mój organizm zareagowałby na nie. O tym, że je mam wiedziałam tylko ja i dyrektorka szkoły do której wtedy jeszcze chodziłam.
Wielokropka używam z przyzwyczajenia i czasami czuję się jak przestępca bo sporo ludzi o nie pyta. Na czacie ich używałam często i tak mi zostało.
Idź jeszcze raz i jak dostaniesz leki to je bierz tak jak lekarz zaleci i zobaczysz co się będzie działo. Jak chcesz się wyleczyć skoro nie chcesz brać leków? Przecież nie będą cię faszerować ruską heroiną żeby się tak bać :) O wielokropek pytałem z ciekawości tylko, nie musisz się czuć jak przestępca z tego powodu.

...nie będę brała leków bo się boję.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam.

przez Bonifacy 08 lip 2016, 16:40
Niemampomysłu napisał(a):...Bonifacy, weź leki bo aktualnie jesteś w psychozie i zaczynasz mnie obrażać. Idź na dworzec, kolby? Brawo.
Napisałam, że jestem głupia i jestem tego świadoma. Uświadom sobie że Ty też nie jesteś mądry. Tyle

Nie jestem mądry bo co? Wyjaśnij. Bo nie mam skończonej szkoły średniej?
F 20.6
Zeldox,Depakine Chrono,Olanzin,Alventa

Witam.

przez Niemampomysłu 08 lip 2016, 16:42
Bonifacy napisał(a):
Niemampomysłu napisał(a):...Bonifacy, weź leki bo aktualnie jesteś w psychozie i zaczynasz mnie obrażać. Idź na dworzec, kolby? Brawo.

Nie jestem mądry bo co? Wyjaśnij. Bo nie mam skończonej szkoły średniej?

...daj mi spokój. Koniec rozmowy z Tobą.

Witam.

przez Bonifacy 08 lip 2016, 16:43
...Dworzec centralny.
F 20.6

Witam.

przez cozicozicozi 08 lip 2016, 16:45
Niemampomysłu, ale czego się boisz? A jakbyś była chora fizycznie i potrzebowała leków to też byś ich nie brała? Myślisz, że depresja sama minie? Muszę cię rozczarować, bo szanse są bardzo małe.

Witam.

przez Bonifacy 08 lip 2016, 16:51
Ona nie ma depresji tylko jest głupia bo nie zdała egzaminu - w jej mniemaniu.
F 20.6

Witam.

przez Niemampomysłu 08 lip 2016, 16:53
cozicozicozi napisał(a):Niemampomysłu, ale czego się boisz? A jakbyś była chora fizycznie i potrzebowała leków to też byś ich nie brała? Myślisz, że depresja sama minie? Muszę cię rozczarować, bo szanse są bardzo małe.

...właściwie to dawno nie brałam jakichkolwiek leków. Jak coś mnie boli czy to głowa, brzuch, plecy to nie zażywam żadnych leków. Jak jestem przeziębiona to zazwyczaj po prostu leżę i próbuje przeczekać ten stan. Jeżeli nie minie to zostanie.

Witam.

przez cozicozicozi 08 lip 2016, 16:55
Niemampomysłu, wiesz, sam staram się unikać leków. Nie rzucam się na leki przeciwbólowe jak tylko mam ból głowy (musi mnie naprawdę boleć cały dzień żebym coś wziął), ale są sytuacje kiedy leki są wskazane. Jeśli psychiatra stwierdził u Ciebie depresję i widzisz, że samo nie przechodzi to naprawdę musisz dać sobie pomóc, bo inaczej to będzie ciężko.

Witam.

przez Niemampomysłu 08 lip 2016, 16:58
cozicozicozi napisał(a):Niemampomysłu, wiesz, sam staram się unikać leków. Nie rzucam się na leki przeciwbólowe jak tylko mam ból głowy (musi mnie naprawdę boleć cały dzień żebym coś wziął), ale są sytuacje kiedy leki są wskazane. Jeśli psychiatra stwierdził u Ciebie depresję i widzisz, że samo nie przechodzi to naprawdę musisz dać sobie pomóc, bo inaczej to będzie ciężko.

...na leki na pewno nigdy się nie zdecyduje. Nie wiem co mi po nich będzie i nie chcę tego sprawdzać. Jak coś mi się zacznie dziać to nikt nie będzie wiedział o co chodzi. Nikt o tym nie wie oprócz mnie i dyrektorki szkoły. Nie będę brała leków napisałam coś i nie lubię jak to co piszę nie dociera do ludzi.

Witam.

przez Bonifacy 08 lip 2016, 17:00
Jest głupia ale nie dlatego że nie zdała,egzaminu.Gdyby tak było każdy kto nie zdałby matury by miał depresje.Leki są dla chorych nie dla durnych.
F 20.6

Witam.

przez cozicozicozi 08 lip 2016, 17:05
Niemampomysłu, ok, chciałem tylko pomóc. Ale widzę, że rady traktujesz selektywnie - te niewygodne są beeee

Witam.

przez Niemampomysłu 08 lip 2016, 17:08
...a potrafisz zrozumieć, że się boję brać leków? Sama o tym wiem i ta dyrektorka ktora i tak już nie pracuje w tej szkole. Nikt poza tym. Ani rodzina ani pies ani kot ani sąsiadka która wszystko podobno wie a tego jeszcze nie. Nikt nie wie. Jak coś mi się stanie to nikt nie będzie wiedział co i dlaczego. Nie będę brała leków. Skończyłam temat i nie musicie mnie atakować tylko dlatego że napisałam że nie będę brała leków.

Sortuj wg