Neurotica Lostica

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Neurotica Lostica

przez Neurotica_Lostica 20 cze 2016, 17:43
A co się będę ograniczać... :lol:
Mój dzienniczek, gdzie spisuję mą depresję...
-> lostica.blogspot.com

Neurotica Lostica

przez agusiaww 20 cze 2016, 18:20
Neurotica_Lostica, o dzieki, w koncu sie kto nade mna zlitował :uklon: :angel:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Neurotica Lostica

przez Michellea 21 cze 2016, 01:48
A ja lubię karmić wiewiórki w Łazienkach (chociaż rzadko tam chodzę). Ale zawsze się boję, że mnie ugryzą jak biorą mi orzecha z ręki i potem jeszcze go w łapkach obracają parę razy :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Neurotica Lostica

przez agusiaww 21 cze 2016, 10:34
Michellea napisał(a):A ja lubię karmić wiewiórki w Łazienkach (chociaż rzadko tam chodzę). Ale zawsze się boję, że mnie ugryzą jak biorą mi orzecha z ręki i potem jeszcze go w łapkach obracają parę razy :D
nie ugryza mi po spodniach wlazla na sweter :D

Neurotica Lostica

przez shira123 21 cze 2016, 13:15
Witaj Neurotica :!:

czytalam troche Twojego bloga, tak smutno piszesz... troche widze siebie w tym, tez choruje na nerwice i depresje od lat, ale
myslalam ze taka moja natura, lecze sie od niedawna.
tez jestem artystka-maluje, pisze wiersze, proze.

a bylas na psychoterapii?

ja ide niedlugo na grupowa, az mi siebie szkoda bo to b.bolesne dla psychiki ale pomaga...trzeba zniesc dzielnie ten bol.

pozdrawiam serdecznie :!:

Neurotica Lostica

przez Neurotica_Lostica 22 cze 2016, 20:17
Michellea, agusiaww, ale z Was szczęściary, też tak chciałabym karmić wiewiórki. :D Te pomorskie raczej płochliwe są, nigdy nie słyszałam, by je ktoś karmił w Oliwie.

Cześć shira123, koniecznie pochwal się swoją sztuką, prace innych zawsze inspirują. :)
Cały czas uczęszczam na psychoterapię, indywidualną. Może być, jest w porządku.

Ja Ciebie też cieplutko pozdrawiam!
-> lostica.blogspot.com

Neurotica Lostica

przez Neurotica_Lostica 01 lip 2016, 19:54
Ostatnio jakoś nie miałam siły by pisać w moim dzienniczku i jakoś mi teraz smutno z tego powodu. :(

Jeżeli chodzi o moją walkę z depresją, to skończyłam już większość badań... kolejne skierowania... jednak bardziej martwi mnie kwestia mojej terapii... w ogóle mi nie pomaga.

W dodatku ciągle forum ma jakieś problemy, co się dzieje. :(
-> lostica.blogspot.com

Neurotica Lostica

przez Neurotica_Lostica 03 lip 2016, 21:21
Yeeey, dorobiłam się swojego własnego awatarka oraz... 50 postów na forum! :D Yeey! Bardzo się cieszę!

Definitywnie zostanę tutaj na dłużej, bardzo mi się spodobało; tym bardziej, że dobór osób tutaj jest bardzo ciekawy. :D
-> lostica.blogspot.com

Neurotica Lostica

przez Neurotica_Lostica 09 sie 2016, 11:26
Niedawno minął chyba miesiąc, od kiedy istnieję na tym forum. Nawet udało mi się zostawić ponad 100 śladów w formie postów.

Cieszę się, że tutaj jestem; że chociaż trochę się mniej wstydzę siebie i mogę porozmawiać z innymi ludźmi o swoich problemach. Na swój sposób to jest bardzo inspirujące, a zarazem podnosi trochę na duchu. :smile:

Jestem też z siebie dumna, że tak długo pisuję swój blog, że go nie porzuciłam; że na nowo odważyłam się pisać... Tak bardzo jestem z tego zadowolona, że chyba wrócę też do pisania innych rzeczy. Książek na przykład. :D
-> lostica.blogspot.com

Neurotica Lostica

przez Stracona100 09 sie 2016, 11:38
Super, że się tu odnalazłaś i znajdujesz wsparcie i inspirację. Teraz tylko trzeba iść za ciosem i dalej realizować SIEBIE.
Pisz i rysuj skoro właśnie to daje Ci napęd.
Blog masz fajny (tylko na chwilę zajrzałam na razie), mroczny, ale dla nas depresyjnych to nic nowego :) :great:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Neurotica Lostica

przez Piotrek1996 09 sie 2016, 15:29
Neurotica_Lostica napisał(a):Niedawno minął chyba miesiąc, od kiedy istnieję na tym forum. Nawet udało mi się zostawić ponad 100 śladów w formie postów.

Cieszę się, że tutaj jestem; że chociaż trochę się mniej wstydzę siebie i mogę porozmawiać z innymi ludźmi o swoich problemach. Na swój sposób to jest bardzo inspirujące, a zarazem podnosi trochę na duchu. :smile:

Jestem też z siebie dumna, że tak długo pisuję swój blog, że go nie porzuciłam; że na nowo odważyłam się pisać... Tak bardzo jestem z tego zadowolona, że chyba wrócę też do pisania innych rzeczy. Książek na przykład. :D

Oby tak dalej. : D Bardzo ważne jest, aby mimo wszystkich problemów, złych ludzi, tego że im jest się starszym tym bardziej ma się pod górę w wielu sprawach posiadać taki swój świat. U Ciebie jest to rysowanie, blog, informatyka głównie z tego co zauważyłem, a u innych może być to robienie muzyki, u kogoś gry komputerowe i tak dalej. Ważne, aby nie porzucić tego co nam sprawia radość.

Neurotica Lostica

przez agusiaww 11 sie 2016, 19:23
Neurotica_Lostica, w Łazienkach w Wawie ptaki sie zlatuja, siadaja na reke itd. super miejsce :)

Neurotica Lostica

przez Neurotica_Lostica 01 wrz 2016, 14:36
Moi kochani, bardzo Wam dziękuję za wszystkie słowa i rozmowy! :)

Niedawno zniknęłam na jakiś czas... a bo wakacje, a to wyjazdy... ale wracam do Was z nową wiadomością! :D

Otóż... udało mi się zdobyć pracę! :D Od przyszłego tygodnia zaczynam i nareszcie będę mieć swoje własne pieniążki! :D Nawet nie wyobrażacie sobie mojej ekscytacji - nie mogę wysiedzieć na miejscu, chce mi się skakać i tańczyć z radości. :D :D :D

Może faktycznie się niedługo wyprowadzę z domu? :D
-> lostica.blogspot.com

Sortuj wg