Skocz do zawartości
Nerwica.com

Neurotica Lostica


Neurotica_Lostica

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! :smile:

 

Możecie na mnie mówić po prostu Lostica; jestem na forum od kilku dni i szczerze mówiąc, dopiero co się rozglądam. Sama nie wiem, czego tutaj szukam lub oczekuję; po prostu chciałam spróbować czegoś nowego jak forum i poznać innych ludzi, którzy mają podobne problemy do moich.

 

Głównie choruję na depresję od wielu lat; obawiam się, że mam również inne problemy, ale dopóki jestem w stanie żyć normalnie, staram się nie zwracać na nie uwagi. Dopiero od niecałego pół roku się leczę; wcześniej uważałam swoją chorobę "za coś normalnego", za coś, z czym muszę po prostu żyć i się przyzwyczaić. Mój stan pogorszył się w końcu na tyle, że trafiłam do szpitala psychiatrycznego. Od tamtego czasu zajmuję się swoją chorobą i - ogólnie rzecz mówiąc - swoim własnym rozwojem duchowym.

 

Prowadzę swój mały blog, na którym wyrzucam wszelkie myśli, które mnie dręczą, a także planuję mniej lub bardziej spisać tam swoje doświadczenia z chorobą. Myślę również o spisaniu swojego pobytu w psychiatryku w formie pamiętnikarskiej na faktach autentycznych.

 

Jestem artystką; rysuję i pisuję prozę, do tego uwielbiam piec ciasteczka. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996

Hej. Depresja to nie jest łatwa sprawa, a choruje coraz więcej osób na daną chorobę, ale co się dziwić skoro tempo życia w tych czasach jest okropne, także dobrze, że zrozumiałaś swój stan.

Czytam trochę blogów na różne tematy, więc na Twój też wejdę na pewno. No i wrzuć swoje rysunki. : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! :)

 

Przede wszystkim dziękuję Wam za ciepłe słowa i przywitanie, to naprawdę miłe. =^.^=

 

Cześć, też lubię wiewiórki i nawet parę u mnie mieszka.

Kontrast, a te wiewiórki to u Ciebie po podwórku biegają, czy je hodujesz w domu? :D Ostatnio widziałam w zoologicznym wiewiórki do kupienia, więc ciekawa jestem niezmiernie. :D

 

Neurotica_Lostica, czesc a ja lubie jesc ciasteczka.

To specjalnie będę piec dla Ciebie. ;)

 

A jeśli chodzi o rysunki, to na pewno niedługo coś wrzucę, bo właśnie nawet teraz sobie rysuję. =^.^=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię karmić wiewiórki w Łazienkach (chociaż rzadko tam chodzę). Ale zawsze się boję, że mnie ugryzą jak biorą mi orzecha z ręki i potem jeszcze go w łapkach obracają parę razy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię karmić wiewiórki w Łazienkach (chociaż rzadko tam chodzę). Ale zawsze się boję, że mnie ugryzą jak biorą mi orzecha z ręki i potem jeszcze go w łapkach obracają parę razy :D
nie ugryza mi po spodniach wlazla na sweter :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Neurotica :!:

 

czytalam troche Twojego bloga, tak smutno piszesz... troche widze siebie w tym, tez choruje na nerwice i depresje od lat, ale

myslalam ze taka moja natura, lecze sie od niedawna.

tez jestem artystka-maluje, pisze wiersze, proze.

 

a bylas na psychoterapii?

 

ja ide niedlugo na grupowa, az mi siebie szkoda bo to b.bolesne dla psychiki ale pomaga...trzeba zniesc dzielnie ten bol.

 

pozdrawiam serdecznie :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea, agusiaww, ale z Was szczęściary, też tak chciałabym karmić wiewiórki. :D Te pomorskie raczej płochliwe są, nigdy nie słyszałam, by je ktoś karmił w Oliwie.

 

Cześć shira123, koniecznie pochwal się swoją sztuką, prace innych zawsze inspirują. :)

Cały czas uczęszczam na psychoterapię, indywidualną. Może być, jest w porządku.

 

Ja Ciebie też cieplutko pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jakoś nie miałam siły by pisać w moim dzienniczku i jakoś mi teraz smutno z tego powodu. :(

 

Jeżeli chodzi o moją walkę z depresją, to skończyłam już większość badań... kolejne skierowania... jednak bardziej martwi mnie kwestia mojej terapii... w ogóle mi nie pomaga.

 

W dodatku ciągle forum ma jakieś problemy, co się dzieje. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno minął chyba miesiąc, od kiedy istnieję na tym forum. Nawet udało mi się zostawić ponad 100 śladów w formie postów.

 

Cieszę się, że tutaj jestem; że chociaż trochę się mniej wstydzę siebie i mogę porozmawiać z innymi ludźmi o swoich problemach. Na swój sposób to jest bardzo inspirujące, a zarazem podnosi trochę na duchu. :smile:

 

Jestem też z siebie dumna, że tak długo pisuję swój blog, że go nie porzuciłam; że na nowo odważyłam się pisać... Tak bardzo jestem z tego zadowolona, że chyba wrócę też do pisania innych rzeczy. Książek na przykład. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, że się tu odnalazłaś i znajdujesz wsparcie i inspirację. Teraz tylko trzeba iść za ciosem i dalej realizować SIEBIE.

Pisz i rysuj skoro właśnie to daje Ci napęd.

Blog masz fajny (tylko na chwilę zajrzałam na razie), mroczny, ale dla nas depresyjnych to nic nowego :) :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996
Niedawno minął chyba miesiąc, od kiedy istnieję na tym forum. Nawet udało mi się zostawić ponad 100 śladów w formie postów.

 

Cieszę się, że tutaj jestem; że chociaż trochę się mniej wstydzę siebie i mogę porozmawiać z innymi ludźmi o swoich problemach. Na swój sposób to jest bardzo inspirujące, a zarazem podnosi trochę na duchu. :smile:

 

Jestem też z siebie dumna, że tak długo pisuję swój blog, że go nie porzuciłam; że na nowo odważyłam się pisać... Tak bardzo jestem z tego zadowolona, że chyba wrócę też do pisania innych rzeczy. Książek na przykład. :D

 

Oby tak dalej. : D Bardzo ważne jest, aby mimo wszystkich problemów, złych ludzi, tego że im jest się starszym tym bardziej ma się pod górę w wielu sprawach posiadać taki swój świat. U Ciebie jest to rysowanie, blog, informatyka głównie z tego co zauważyłem, a u innych może być to robienie muzyki, u kogoś gry komputerowe i tak dalej. Ważne, aby nie porzucić tego co nam sprawia radość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×