Witam wszystkich bardzo serdecznie :]

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam wszystkich bardzo serdecznie :]

przez Tranxenka 12 sty 2007, 18:42
Witajcie! Jestem nowa. Postanowiłam się do Was dołaczyć aby podzielić się swoimimi problemami. Największy z nich to nerwica natręctw, na którą cierpię już 7 rok. Pierwsze objawy spostrzegłam mając 17 lat, ale nie zdawałam sobie sprawy że to może byś choroba. Natrętne myśli które się pojawiły były takie sprytne że nie pozwalały mi się od nich uwolnić,było to błędne koło. Zawsze miał być ostatni raz powtórzenia jaiejś układanki w mojej głowie, aż tak minęły dwa lata. Potem odważyłam się o tym powiedzieć swojemu chłopakowi, który do dziś mnie wspiera, oraz rodzinie. I zaczęłam się leczyć. Najpierw kilka wizyt u psychologa, ale szybko zosałam skierowana do psychiatry, gdyż potrzebna była pomoc farmakologiczna. Przez te 5 lat kilka razy zmienaiłam specjalistę,mimo że były to bardzo dobrze wykwalifikowane osoby, ponieważ z moim zdrowiem było coraz gorzej. Leków nabrałam się przeróżnych, czasem może za szybko zostawały mi zmieniane. Moimi natręctwami są myśli, odruchy i czynności. Miałam też próby samobójcze:[ W kolejnym poście napiszę coś więcej.POZDRAWIAM CIEPŁO :] ]

Rok temu blam w klinice pszchiatrzcynej w Poynaniu na ul. Szpitalnej, spedzilam tam niecale 3 miesiace. Od tamtej pory mam lekarza ktorego tam poznalam i biore leki ktore tam mi dopasowali. Byl to dla mnie ciezki okres, ale mi pomogli. Od pobytu w klinice jest lepiej. Moje doswiadczenia z natrectwami sa wielkie i w wolnych chwilach postaram sie o nich napisac, bo mialam ich bez liku i do tej pory sa, tylko ze moj stan jest lepszy. A poza nn ma depreche, brak wiary w siebie i motywacji do dalszego dzialania. No ale to tylko tak na poczatek. Witam jeszcze raz Was wszystkich! BUZIAKI OD NATRĘTNEJ!Sorki za bledy:D

(pozwoliłam sobie złączyć dwa posty
*atrucha)
Ostatnio edytowano 29 sty 2007, 16:23 przez Tranxenka, łącznie edytowano 1 raz
ŻE TUTAJ JESTEM TO NIE NATRĘCTWO :] ]

przez atrucha 12 sty 2007, 19:18
Cześć Tranxenka! ;)
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez gusia 12 sty 2007, 21:10
Witaj Traxenko :P
Buziak ,a na błędy nie patrz ;)
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gina 12 sty 2007, 21:27
Buziaczki,witaj,fajnie,że jesteś :D
na próżno to wszystko co dzisiaj jest bólem....

przez Pysia28 16 sty 2007, 16:03
Hej Tranxenka :smile: Miło że do nas dołączyłaś.Bużka

Sortuj wg