Cześć ostatkiem sił

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć ostatkiem sił

przez Vengence 14 cze 2016, 19:12
casya, Na twoim miejscu bym poczekał, pił jakieś herbatki uspokajające, trochę sportu, za jakiś czas dojdziesz do siebie, bez prochów, tak sądzę, jeśli będzie nada zle idz do psychiatry, niech da ci coś lekkiego, może Coaxil - tianeptyna, już sama świadomość, że coś bierzesz, ci pomoże,
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Cześć ostatkiem sił

przez casya 15 cze 2016, 07:01
Vengence napisał(a):casya, Na twoim miejscu bym poczekał, pił jakieś herbatki uspokajające, trochę sportu, za jakiś czas dojdziesz do siebie, bez prochów, tak sądzę, jeśli będzie nada zle idz do psychiatry, niech da ci coś lekkiego, może Coaxil - tianeptyna, już sama świadomość, że coś bierzesz, ci pomoże,

Dziekuje za odpowiedz, staram sie wlasnie w ten sposób przez to przejść. Chciałabym bardzo zeby chociaz troszke sie poprawiło. Mysle o wzięciu wolnego i zmianie otoczenia. Moze dom rodzinny albo gdzies gdzie jest spokój.
Ciezko ciezko :(

Cześć ostatkiem sił

przez sailorka 15 cze 2016, 09:46
Lecz się jogą, miętą i akupunkturą. Rano mów sobie, że przed Tobą dobry dzień.

Chyba na głowę wszyscy poupadaliście. Nie po to medycyna wymyśliła metody leczenia, żebyśmy teraz leczyli się rumiankiem i kąpielami w błocie. Ogarnijcie się, ludzie, bo czyta się Was jak antyszczepionkowców.

casya, a Ty mogłaś od razu powiedzieć, że oczekujesz porady o ziołolecznictwie i bioenergoterapii, to byśmy się nie produkowali na darmo.
Cześć, jestem czubkiem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześć ostatkiem sił

przez casya 15 cze 2016, 10:45
@sailorka nigdy w zyciu nie chodziło mi o to. Po prostu boje sie leków ale wiem ze mogą byc konieczne. Dziekuje za kazdy post tutaj. Na tyle zle sie czuje ze nie wykluczam ze wizyta u psychiatry skończy sie lekami ale tak barfzo chciałabym ich uniknąć a z drugiej strony nie wytrzymam kolejnego dnia z takim samopoczuciem i zrobię wszytsko zeby było lepiej.
Post o ziołowej herbatce podniósł mnie na duchu po prostu dlatego tak zareagowałam. Jestescie bardziej doświadczeni ode mnie i mądrzejsi dlatego cenie wasze rady nawet jesli mi nie sie podobają i wolałabym usłyszeć ze za 3 dni mi przejdzie i mam wyluzować.

Cześć ostatkiem sił

przez sailorka 15 cze 2016, 10:59
Ja też wolałabym usłyszeć, że to nie schizofrenia, tylko wahania nastroju przed miesiączką. Ale z faktami się nie dyskutuje. Życzę Ci, żebyś szybko wróciła do zdrowia, niezależnie od tego, co wybierzesz.
Cześć, jestem czubkiem

Cześć ostatkiem sił

przez e-psycholog24.pl 15 cze 2016, 12:22
Nihil napisał(a):e-psycholog24.pl, Wykurwiaj.

Nihil, jeśli masz problem z opanowaniem negatywnych emocji, to także zapraszam :)
Dobrego dnia :)

Cześć ostatkiem sił

przez Monster6 15 cze 2016, 13:34
e-psycholog24.pl napisał(a):
Nihil napisał(a):e-psycholog24.pl, Wykurwiaj.

Nihil, jeśli masz problem z opanowaniem negatywnych emocji, to także zapraszam :)
Dobrego dnia :)

Też mnie wkurwiacie,ale to dlatego że mam ból dupy że niektóre zaburzenia można leczyć psychoterapią a nie które choroby psychiczne nie a szkoda bo też bym tak chciał.
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Cześć ostatkiem sił

przez agusiaww 15 cze 2016, 18:25
Biedna kobieta ta psycholozka.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Cześć ostatkiem sił

przez shira123 16 cze 2016, 21:35
witaj moja droga, ja tez mam nerwice/depresje i biore leki paroksetyne, ktora pomogla dopiero po 3 tyg ale pomaga rewelacyjnie, jest niebo a ziemia ztym co bylo, jestem wesola, radosna, roznosi mnie energia. uprawiam tez duzo sportu
i ide na terapie grupowa. nie boj sie lekow:) ja nie mam zadnych skutkow ubocznych.
terapia jest trudna, ale tez pomaga.
pozdrawiam!

Sortuj wg