WITAM :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Arek87 05 cze 2016, 13:13
Witam wszystkich forumowiczów :)

Jestem Arek. Mam 28 lat. Mieszkam w Gdańsku. Moje życie jest bardzo ciężkie. Mam zdiagnozowane mieszane zaburzenia osobowości. Oprócz tego uzależnienie od alko.
Z tym draństwem poradziłem sobie po 10 latach. Teraz właśnie, gdy od roku skończyłem z zalewaniem swojej rzeczywistości widzę ogrom problemów i brak dojrzałości w wielu życiowych sprawach. Teraz widzę zaburzenia na czysto. Jestem załamany i zdesperowany. Jestem samotny z drobnymi wyjątkami kilku osób które mnie rozumieją.
Mieszkam z rodzicami z którymi relacje są tragiczne. Brak zaufania i kontrolowanie. Ciągłe kłótnie i awantury.
Czuję straszną samotność i pustkę. Bardzo chciałbym mieć partnerkę. Wszystkie które do tej pory znałem i z którymi mi na początku szło dobrze kończyło się tak samo po jakimś czasie. Moja zaborczość i potrzeba opieki jak nad dzieckiem doprowadzała do odrzucenia mnie.
Nie potrafię żyć bez szacunku i doceniania. Gdy kogoś poznam - ta osoba staje się dla mnie bóstwem, kultem i obsesją. Gdy mnie odrzuca zamienia się w wroga i tylko zemsta daje mi możliwość odreagowania tego strasznego bólu odrzucenia.

Napisałem tu bo już nie mam coraz bardziej siły do wszystkiego. Chcę żyć i robić coś. Gdy patrzę na innych szczęśliwych ludzi to mnie roznosi ból, smutek i rozpacz.

Chciałbym szerzej z Wami podzielić się swoimi problemami :)

przez rolosz 05 cze 2016, 15:16
cześć Arek

Pierwszy ważny krok już masz za sobą - skończyłeś z zalewaniem rzeczywistości. To ważne, żeby trzeźwym okiem spojrzeć na swoje życie i strać się coś zmienić na sucho. Uwierz mi, 28 lat nie jest za późno, żeby nabrać tej dojrzałości w życiowych sprawach, o których piszesz. Nic jednak nie dzieje się na zawołanie, to wymaga wiele pracy i dużo czasu. Chodzisz na jakąś psychoterapię? Przez ten czas odwiedzaj forum, popisz, poczytaj, to pomaga w rozwiewaniu wątpliwości, w redukcji napięcia. Pozdro
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

przez luiza089 18 cze 2016, 01:16
Witam na forum;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez malina888 21 cze 2016, 23:05