Na początek witam wszystkich

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez gina 12 sty 2007, 17:51
Forrest Gump-pięknie... przeczytałam cały tekst i wygląda na to drogi Karolu,że fizycznie u Ciebie wszystko o.k., cała reszta to psychika i nerwobóle,ja niestety nie mam podobnych doświadczeń,co nie znaczy,że nie znajdziesz tu podobnych sobie... w każdym razie serdecznie witam :D
na próżno to wszystko co dzisiaj jest bólem....

przez Qrka 12 sty 2007, 18:53
Hej Karolu :smile: ja co prawda dotarłam do konca ale jedyne co moge to zyczyc Ci wytrwałosci i pozytywnego nastawienia!!!Co tez czynie :D
Pozdravki

przez atrucha 12 sty 2007, 19:24
Karolu,przeczytałam ;) Cóż powiedzieć..- witaj na forum :D
Sporo nas.. ;)
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gusia 12 sty 2007, 21:14
Witam Cię Karolu :P
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez pikpokis 13 sty 2007, 13:48
Witaj serdecznie! Napewno sa to objawy nerwicy, mialam podobne, dusznosci, fale goraca, bicie serca tak szalone jakby mialo wyskoczyc, nie zycze tego nikomu bo czlowiek mysli wtedy ze umiera.nawet gdy pojawil sie lekki niepokoj to po jakims czasie pojawial sie atak. Mialam takze uczuccie ssania w zoladku, napewno to bulgotanie o tkorym piszesz jest spowodowane tym ze w glebi lekasz sie tego i jesli jestes zestresowany a nawet nie musisz byc to twoj mozg zakodowal sobie ze jak sie kladziesz to daje ci ten durny sygnal. Mi te ataki przeszly bo nerwica wymyslila co innego, ale powiem ci ze rowniez najbezpieczniej w miare czulam sie w domu. Nigdy nie zapomne jak wracalam autobusem do domu, bylo jeszcze szmat drogi i zlapal mnie atak, myslalam ze umre, juz chcialam zaczepiac obce osoby zeby mi pomogly w koncu ostatkiem sil wysiadalam kilka przystankow wczesniej i po jakims czasie ustalo.Aha jeszcze jedno! Pisales ze jak wychodziles na swieze powietrze to nie pomagalo, mi tylko w przypadku ktory opisalam powyzej pomoglo, ale zazwyczaj nic to nie dawalo.Raz wyladowalam na pogotowiu z powodu serca i lekarz rowniez stwierdzil ze to nerwica. Zycze Ci zdrowka i szczescia bo ja sama wiem jak to jest z osoby rozesmianej i zywiolowej stac nie zamyslonym, przygnebionym cieniem. Powodzonka!!!!

przez atrucha 14 sty 2007, 15:18
Jeżeli to Twoje prawdziwe dane..to faktycznie warto zmienić. Porozmawiaj o tym z Shadow'em. Może coś poradzi.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez shadow_no 14 sty 2007, 15:23
Wyslij na adres admin@nerwica.com

1. Twoj dotychczasowy login.
2. Proponowany login na jaki chcesz zmienic.
3. Uzasadnienie, dlaczego chcesz zmienic nick.

Pozdrawiam.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez maiev 14 sty 2007, 18:29
Witaj Karolu!
"I need a new version of me..."

przez LINA 16 sty 2007, 13:31
Witam Karolu :D

Sortuj wg