Zaniepokojenie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Zaniepokojenie

przez madziulka2709 19 maja 2016, 13:35
Witajcie. Chcialam sie podzielic tym co mnie dreczy. Otorz ostatnio mam bardzo nerwowy okes w zyciu. Stracilam prace, nie mam na rachunki, facet okazal sie nic nie wart wszedzie slysze wyrzuty i pretensje. Nie radze z tym wszystkim sobie. Jestem w srodku rozdrazniona wszystko mnie denerwuje. Lapie sie na myslach samobojczych coraz czesciej. Potrzebuje rady i pomocy

Zaniepokojenie

przez mirunia 19 maja 2016, 14:38
madziulka2709, to są tylko porażki życiowe, po prostu trudny okres. Utrata pracy chyba najbardziej jest w tym dotkliwa, ale to nie jest powód do myśli S. Możesz być rozdrażniona, bo coś się zawaliło. Prawo jazdy też jest do poprawki, nie Ty jedna go zawalasz.
Kup sobie w aptece Persen forte, to dobry lek ziołowy, pomoże Ci się wyciszyć, wypocząć, rozluźnić. Takie nerwowe okresy w życiu ma większość i trzeba podejść do tego z pewnym dystansem. Trzymaj się.

Zaniepokojenie

przez agusiaww 20 maja 2016, 07:12
madziulka2709, dosc ogolnikowo napisałas, ale sa rozne formy pomocy MOPS, PUP, a facet sie nie dokłada do rachunków?
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg