Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy ja też mam deprechę?


Dolomitek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć - jestem nowa (tutaj) Jeszcze 1/2 roku temu nie uwierzyłabym , że mogę mieć depresję, a teraz chyba zaczynam dochodzić do wniosku że mnie to też dopadło.... Poradźcie !!!! Mam tak zwane schizy - ciągle mi się wydaje że jestem na coś chora (gama chorób do wyboru do koloru), przez to chodzę przygnębiona; boli mnie prawie wszystko (całe szczęście nie naraz) : nogi kark, głowa, czasami mam duszności i swędzi mnie skóra. Gorączkę mierzę co najmniej 2 razy dziennie . Czasami chce mi się wyć (bez powodu) a czasami jesetem wściekła. Minimum raz w tygodniu jestem u lekarza i chyba zbadałam sobie wszystko a OB robię raz w miesiącU. Za niedługo oszaleję. Są dni kiedy zupełnie sobie z tym nie radzę. Nie mogę się nawet skupić w pracy (a do niedawna przynajmniej w pracy potrafiłam się "wyłączyć").

Czekam njavascript:emoticon(':D')

Very Happya wasze wsparcie - pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka .powiem ci tak ja podobne mialam poczatki swojej choroby ,tylko dodam jescze ze nie mialam spania i rece mi sie trzesly .na twoim miejscu bym troche poczekala ztym ale jesli objawy nie ustapia to sie zglos do psychiatry a na pewno ci pomoze .

trzymaj sie cieplutko i uszy do gory .jestesmy z toba

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×