Witam Was :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Psocia 11 maja 2016, 22:05
Witam Was :) Jestem tutaj nowa. Zarejestrowałam się, ponieważ lubię pomagać i też sama chyba potrzebuję wsparcia :). Poza tym chciałabym poszerzać swoją wiedzę na temat psychologii, która jest ważną dziedziną naszego życia :)

przez arch 13 maja 2016, 02:20
powitać również jestem tu nowy i mam podobne (y) problemy, wiec smaruj śmiało może jakoś będę mógł pomóc albo sam odnajdę trochę wsparcia .

przez jakub358 13 maja 2016, 02:22
Czołem ciepło [;
Wenlafaksyna [225mg] + Abilify [7,5mg] + Trittico [150mg] +
Chloroprotiksen [doraźnie] + czasami Lorafen, lub Haloperidon

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez arch 13 maja 2016, 02:24
witam serdecznie panie Jakubie
=-D

przez Goni 13 maja 2016, 13:58
Witajcie :) Są tutaj nie tylko ludzie z zaburzeniami nerwicowymi, ale również tacy, którzy mają to za sobą, więc pewnie wiele skorzystacie na obecności tutaj :)

przez Bonus 14 maja 2016, 14:04
Witaj, koleżanko!
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez jakub358 15 maja 2016, 21:39
To opowiesz coś o sobie? Napisałaś, że potrzebujesz wsparcia; czekamy ;)
Wenlafaksyna [225mg] + Abilify [7,5mg] + Trittico [150mg] +
Chloroprotiksen [doraźnie] + czasami Lorafen, lub Haloperidon

przez Psocia 16 maja 2016, 07:59
Nie wiem, gdzie to umieścić, więc napiszę tutaj :)
Jednym z moim wielu problemów jest przede wszystkim brak pewności siebie. Towarzyszy mi to już chyba jak się urodziłam. Zawsze porównywałam się do kogoś, zawsze w grupie znajdowali się ludzie lepsi ode mnie, czułam się, jak słabsza istota. Takie uczucie mam do dziś. Jako dziecko byłam nieśmiała. Ciężko było mi komukolwiek zaufać, poznać kogoś nowego. Dziś jest o wiele lepiej. W okresie gimnazjum nie byłam akceptowana przez klasę. Siedziałam sama w ławce. Nie pasowałam do tej grupy. W tym czasie również usłyszałam wiele niemiłych komentarzy na mój temat, a wiadomo dla dziewczyny o wrażliwej duszy to był cios. Nie wiem czy akurat przez to, ale nie potrafię dostrzec dzisiaj w sobie zalet, czuje się mega nieporadnie, traktuje siebie bardzo surowo, uznaję, że nic dobrego mnie w życiu już nie spotka, a gdy ktoś mnie komplementuje (jeżeli to w ogóle nastąpi) nie wierzę tej osobie. Nie potrafię docenić, co mam, nie lubię przebywać z osobami, które mają charakter dominujący bo mnie męczą. Często wyłapuje lekkie stany depresyjne. Raz jest dobrze, ale za chwilę to powraca..Nie umiem sobie z tym poradzić.

przez warrior11 16 maja 2016, 10:25
Hey Psocia,lubię twój nick;)
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez Psocia 16 maja 2016, 17:59
warrior11 napisał(a):Hey Psocia,lubię twój nick;)

Dziękuję ;)

przez Psocia 16 maja 2016, 18:44
Psocia napisał(a):
warrior11 napisał(a):Hey Psocia,lubię twój nick;)

Miło mi :)

przez jakub358 18 maja 2016, 00:47
Psocia napisał(a):Nie wiem, gdzie to umieścić, więc napiszę tutaj :)
Jednym z moim wielu problemów jest przede wszystkim brak pewności siebie. Towarzyszy mi to już chyba jak się urodziłam. Zawsze porównywałam się do kogoś, zawsze w grupie znajdowali się ludzie lepsi ode mnie, czułam się, jak słabsza istota. Takie uczucie mam do dziś. Jako dziecko byłam nieśmiała. Ciężko było mi komukolwiek zaufać, poznać kogoś nowego. Dziś jest o wiele lepiej. W okresie gimnazjum nie byłam akceptowana przez klasę. Siedziałam sama w ławce. Nie pasowałam do tej grupy. W tym czasie również usłyszałam wiele niemiłych komentarzy na mój temat, a wiadomo dla dziewczyny o wrażliwej duszy to był cios. Nie wiem czy akurat przez to, ale nie potrafię dostrzec dzisiaj w sobie zalet, czuje się mega nieporadnie, traktuje siebie bardzo surowo, uznaję, że nic dobrego mnie w życiu już nie spotka, a gdy ktoś mnie komplementuje (jeżeli to w ogóle nastąpi) nie wierzę tej osobie. Nie potrafię docenić, co mam, nie lubię przebywać z osobami, które mają charakter dominujący bo mnie męczą. Często wyłapuje lekkie stany depresyjne. Raz jest dobrze, ale za chwilę to powraca..Nie umiem sobie z tym poradzić.

To wszystko co opisałaś - wynika z niskiej samooceny. Poradziłbym Ci odwiedzić psychologa kilka razy. Jednak jest też kilka innych sposobów, jak popracować nad własną samooceną - gdzieś tutaj były takie wątki...

przez Psocia 20 maja 2016, 08:24
jakub358 napisał(a):
Psocia napisał(a):Nie wiem, gdzie to umieścić, więc napiszę tutaj :)

To wszystko co opisałaś - wynika z niskiej samooceny. Poradziłbym Ci odwiedzić psychologa kilka razy. Jednak jest też kilka innych sposobów, jak popracować nad własną samooceną - gdzieś tutaj były takie wątki...

Wiem, że mam z tym problem i powinnam iść do psychologa jednak nie wiem jak mam się zgłosić...

Sortuj wg