nerwica??:(

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

nerwica??:(

przez IIIwonA 11 sty 2007, 15:13
witam wszystkich!!! mój problem zaczął sie jakies 8 lat temu..miałam tylko kłopoty z wzięciem głębszego pełnego oddechu...a najbardziej zaczęło mi to dokuczać właśnie niedawno...
gdy zeszłam raz z parapetu przed zajęciami ..wydawało mi sie ze coś mi sie przestawiło w sercu...i poczułam jak mi krew uderza do tylnej części głowy.od tamtej pory mam dziwne uczucie...tak jakbym miała ciężką głowę..i zmęczone oczy..
teraz doszło jeszzce kołatanie serca prawie stałe..w nocy nie mogę spać..czuję ucisk w płucach..albo przeponie...bola mnie plecy..męczę się takim leżeniem..a właściwie półspaniem...odczuwam też taki promieniujący ból...aż do pleców..jakby z tyłu płuc..
robiłam ekg ...wyszło ok..
często drętwieją mi dłonie...czuję mrowienie..stają się zimne..często sina..szczególnie jedna..a ja wtedy zaczynam mysleć ze zaraz się przewróce..:(teraz jak wstaje z krzesła ..to czuje jakby krew mi uderzała do głowy..serce zaczyna walić..
jest okropnie..:(:( lekarz powiedział ze to może być właśnie nerwica..a ja myślę że dokładniej to nawet nerwica serca..
często miałam też tak..że kłopoty z tym oddechem pojawiały się w momencie jakiegoś wyjazdu gdzieś dalej..albo przed jakimś weselem, teatrem..albo innym wydarzeniem..
czuję wtedy tez promieniujący ból od serca..
ech..czytając wcześniej to forum..zobaczylam że mieliscie właśnie podobne objawy....
i dlatego tutaj się pojawiłam..

przez samotniczka 11 sty 2007, 15:59
Witaj IIIwonA, miło Cię widzieć

przez Pio77 11 sty 2007, 17:58
Czesc,IIIwonA :P Tez mam podobny problem,moze w mniejszym nasileniu.Sporo o tym pisze na nerwica serca pl..Serce zdrowe,a wszystko przez te nerwy.Caly problem tkwi chyba w psychice :roll:
Pozdrawiam cieplo ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gina 11 sty 2007, 18:21
Nie martw się,wszystko będzie dobrze,witaj!
na próżno to wszystko co dzisiaj jest bólem....

przez gusia 11 sty 2007, 18:31
Hej IIIwonko :P
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez shadow_no 11 sty 2007, 18:44
IIIwonA witam Cię na forum.
Czuj się jak u siebie.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg