Witajcie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie

przez Chelidonium Majus 28 kwi 2016, 23:01
Historia mojej choroby jest długa, zajmuje właściwie cały mój życiorys. Jestem Dorosłym Dzieckiem Alkoholików, cierpię na depresję, nerwicę lękową, fobię społeczną, nadużywam alkoholu i mam zaburzenia osobowości typu borderline(zgodnie z diagnozą lekarską). Kiedyś również zaburzenia odżywiania.
Zaczęło się, rzecz jasna, od nieciekawego dzieciństwa - przemoc w rodzinie, alkohol, rozwód, w pewnym sensie również molestowanie. Myśli samobójcze mam odkąd pamiętam, ale równia pochyła zaczęła się gdzieś w zamierzchłym gimnazjum - zaburzenia odżywiania, samookaleczanie się, psychiatryk. Później burzliwe związki, przemoc, także seksualna, ucieczki z domu, alkohol, narkotyki, nadużywanie leków. Przez jakiś czas trzymałam się dzielnie, ale ostatnio wróciło ze zdwojoną siłą(zakończenie długoletniego związku,, wyprowadzka z domu, która była wynikiem wojny domowej, burzliwe, krótkie relacje damsko-męskie, godzenie studiów dziennych i pracy) - znów psychiatryk, jeszcze więcej leków i ... pusty dom.
Liczę na to, że chociaż w małym stopniu uczestniczenie w życiu forum będzie dla mnie ulgą.
Pozdrawiam Wszystkich,
O.G.

Witajcie

przez tiptip 29 kwi 2016, 00:16
Więc paradoksalnie szukasz tu normalności. Oh God
tiptip

Witajcie

przez Chelidonium Majus 29 kwi 2016, 09:11
Dlaczego normalności? Czym ona w zasadzie jest i czy jest osiągalna? Pewnej ulgi, owszem. Być może kruchego, ale punktu zaczepienia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witajcie

przez tiptip 29 kwi 2016, 09:55
Chelidonium Majus, tym właśnie, co mówisz. Takiego oparcia.
tiptip

Witajcie

przez Stracona100 29 kwi 2016, 10:11
Chelidonium Majus myślę, że pobyt na tym forum jest dobrym pomysłem. Witaj i czuj się jak u siebie :papa:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Witajcie

przez Chelidonium Majus 29 kwi 2016, 19:19
tiptip napisał(a):Chelidonium Majus, tym właśnie, co mówisz. Takiego oparcia.

Wnioskuję, że właśnie tego tutaj odnaleźć się nie da? ;)

Witajcie

przez agusiaww 02 maja 2016, 13:21
Chelidonium Majus, czesc :papa: Normalnosc jest, tyle, ze nie kazdy potrafi zauwazyc. Jedni widza wylacznie swoje problemy i im przynosci ulge wylzalactwo non stop, a innym szukanie rozwiazan, a jeszcze innym od czasu do czasu napisanie w temacie jeczarni. Tez jestem DDA, z nerwica i depresja, ale da sie z tym zyc, mimo wszystko.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg