Jestem nerwowa, kłócę się oraz płaczę

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez xmegix 11 kwi 2016, 21:54
Witam, jestem nastolatką borykającą się już od dłuższego czasu z dolegliwością taką, jak to, że nie radzę sobie ze stresem, często się denerwuje bez powodu, przyczyny. Na początku zaczęło się od kłótni w domu, z mama-siostrą, później z chłopakiem. Bardzo łatwo i szybko się denerwuje, ciągle płacze, mała rzecz potrafi wywołać we mnie złość oraz płacz. Nie panuje nad emocjami, potrafię uderzyć chłopaka bez przyczyny. Raz wyrządziłam mu wielką krzywdę.Potrafiłam rozwalić telefon o płytki ze złości,lub rzucać przedmiotami.Wiem jakie robię błędy i nadal je popełniam, bo nie panuje nad tym.Chciałabym zapanować nad emocjami.Potrafię się rozpłakać bez przyczyny lub myśląc o czym.Czasami mam myśli samobójcze.Nie czuje żadnego wsparcia ani oparcia.Zamierzam pójść do psychologa, lecz nie wiem jak zacząć z nim rozmawiać. Najgorszy jest pierwszy krok. Szukam pomocy i jakiejś motywacji do rozwiązania tego problemu. :cry:

przez xmegix 11 kwi 2016, 22:00
Dodam, że byłam u lekarza rodzinnego i dostałam skierowanie na badanie hormonu tarczycy-badania nic nie wykazały.

przez sailorka 12 kwi 2016, 02:22
Leć do psychologa i opowiedz mu to samo, co tu nam napisałaś.
Cześć, jestem czubkiem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg