czesc

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

czesc

przez k2k3k4 10 kwi 2016, 16:27
czesc, w sumie to nie wiem co powinnam napisac i czy w ogole powinnam byc na tym forum. Od stycznia zauwazylam, pogorszenie swojego zdrowia psychicznego, nie radze sobie, nie potrafie sie wziac w garsc, ostatnie dwa miesiace to jakas masakra, za 3 tyg mam mature, ciagle i wszedzie chce mi sie plakac, nie moge sie zmusisc do nauki. Czuje sie bardzo samotna i nie mam w nikim wsparcia, sluchanie od rodziny, ze jestem leniem i gowno robie, jakos nie bardzo pomaga. Wlasciwie to juz mi wszystko jedno, mialam plany, wyjechac na studia, do innego miasta, teraz nawet nie wiem czy zdam mature. Moge ja nawet zdac za 10 lat. Nigdy nie bylam w zwiazku i to tez mnie doluje, bo wszyscy kogos maja, brakuje mi bliskosci, zrozumienia. Nie chce mi sie gadac o tym ze znajomymi, czuje przepasc, nie chce mi sie nigdzie z nimi wychodzic, gadac, sluchac ich wielkich ambitnych planow, moze jestem zazdrosna, nie wiem. Opowiedzialam tylko jakos w lutym najbliższej przyjaciółce o tym jak sie czuje, postanowilysmy, ze powinnam zapisac sie do terapeuty, mialam wyznaczony termin, ale nie poszlam, bo nie moglam i uznalam ze juz nawet lepiej sie czuje. Teraz, tez nie mam na to czasu, bo przeciez matura a ja calymi dniami zakuwam, smiech na sali.No i nie wiem co mam teraz zrobic, nawet nie wiem czego oczekuje od tego forum. moze wlasnie jakiegos wsparcia
k2k3k4

czesc

przez pomarańczowy33 10 kwi 2016, 16:44
Cześć , też jestem tu nowy , niestety nie wiem jak Ci pomóc i co doradzić ,ale myślę ,jestem pewien że otrzymasz tu wsparcie . Pozdrawiam serdecznie :)

czesc

przez najla 10 kwi 2016, 19:51
Mam w sumie dość podobną sytuacje do twojej i chyba tylko w ten sposób mogę cie wesprzeć.
"Co można zrobić, kiedy najgorsze, co się może stać, naprawdę się staje?"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

czesc

przez Morfeusz92 10 kwi 2016, 20:47
Możesz na mnie liczyć :) Witaj w drużynie pierścienia ;)
wenlafaksyna
hydroksyzyna

czesc

przez k2k3k4 10 kwi 2016, 21:07
dzięki za odzew :) pozdrawiam
k2k3k4

Sortuj wg