Dzień dobry

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Dzień dobry

przez Michaśśś 06 kwi 2016, 07:48
Dzień dobry cześć wszystkim mam na imię Michał mam 26 lat i mieszkam w Ostrowcu Świętokszyskim kilka lat temu zdiagnozowali u mnie chorobę dwubiegunową.Od roku rzuciłem leki i jest różnie ponoć było ze mną dziwnie bo mówiłem ludziom na ulicy że jestem magikiem i że żyję i pokazywałem im jak rymóję to mi nie wierzyli a ja ich otakowałem.Potem rodzina mnie chciała wysłać do szpitala i wezwać karetę to uciekłem i chodziłem z bezdomnymi spałem raz nie daleko dworca raz w ruinach kiedyś indziej pod mostem w tamte wakacje na działkach.Wróicłem do domu na dwa miesiące ale nikt nie chciał ze mną gadać potem trochę się nachodziłem różnie i teraz mi smutno brak sił a ciepło jest.pamiętam że kiedyś też tak szybko chodziłem i myślałem a potem siadałem i płakałem.Wyrzucili mnie z pracy po tym jak uderzyłem szefa kiedy nie wierył że jetem michał anioł.a ja naprawdę nim byłem teraz słabo pamiętam ale znam z opowieści i wiem że gdyby było tak dalej i bym nie usłyszał że policja chce za mnom jeżdzić to bym wszystkim pokazał że jestem aniołem.do szpitala nie pójdę bo leki mnie otępiają i spowalniają a gdy chciałem sobie zwalić konika to był mały i nie stawał na lekach i nie reagował nie mówiąc o spuście.chciałem się przywitać dzień dobery cześć.po szpitalu brałem plexxo rispolept i convulex ale już od roku nie biorę i nie wiem czy jest dobrze czy żle nie rozumiem tego...

Michał

Dzień dobry

przez Michaśśś 06 kwi 2016, 16:17
Cześć

Dzień dobry

przez Morfeusz92 06 kwi 2016, 16:26
Prowokacja ^^
wenlafaksyna
hydroksyzyna

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy