Cześć, co słychać? :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Ichigo3 28 mar 2016, 16:51
Witam ;)

Nazywam się Karolina, mam 20 lat. Moja historia w wielkim skrócie wygląda tak:

Miałam ciężkie dzieciństwo którego prawie wcale nie pamiętam (ojciec pił). Przechodziłam już też depresje, również byłam w odpowiednim szpitalu który mi pomógł tylko na chwilę. Później nie udało mi się skończyć szkoły normalnie przez co musiałam iść zaocznie. Poznałam wspaniałego chłopaka który trwał przy mnie przez prawie 2 lata lecz już nie byl w stanie znieść mojego negatywnego myślenia i odszedł. Zostałam kompletnie sama bo tylko jemu ufałam i byłam z nim szczera, nie mam żadnych znajomych z którymi bym mogła porozmawiać bez stresu. Dzięki temu że byłam załamana do granic swoich możliwości trafiłam na to forum i dzięki niemu dostałam odpowiedź na tak długo zadawane przeze mnie pytanie 'kim ja jestem'? I stało się... Jestem DDA/DDD. Zaczęłam się zagłębiać w szczegóły i staram się jak na razie na własną rękę coś zmienić dopóki nie pójdę do specjalisty.

Mam nadzieję że tutaj nikt mnie nie odtrąci przez moje problemy i poznam nowe osoby :)

Pozdrawiam

przez Asembler 28 mar 2016, 17:49
Hej witaj, a masz jakieś zainteresowania, hobby, pasje? To może znacznie pomóc.

przez Ichigo3 28 mar 2016, 18:15
Interesuję się psychologią, technologią, czasami robótki ręczne, domek z zapałek. Lubię te rzeczy chociaż nigdy jakoś nie czułam abym była w tym dobra. Myślałam również aby pójść na studia psychologiczne ale chyba jestem zbyt słaba aby innym pomagać

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 29 mar 2016, 11:16
Ichigo3, czesc, zapisałas sie juz na terapie?
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Ichigo3 31 mar 2016, 13:32
W najbliższy poniedziałek chce się zapisać do psychiatry a później na terapie, chociaż się boję że przed samym budynkiem nagle zrobie w tył zwrot a nie ma kto ze mną pójśc

przez Asembler 31 mar 2016, 22:39
Ichigo3 napisał(a):ko na chwilę. Później nie udało mi się skończyć szkoły normalnie przez co musiałam iść zaocznie. Poznałam wspaniałego chłopaka który trwał przy mnie przez prawie 2 lata lecz już nie byl w stanie znieść mojego negatywnego myślenia i odszedł. Zostałam kompletnie sama bo tylko jemu ufałam i byłam z nim szczera, nie m

Dasz radę. To tylko zapisanie się :)

Sortuj wg