Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


bebe

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje ale z tego co tu i nie tylko tu to wcale nie jest takie proste :cry:

 

[ Dodano: Sro Sty 10, 2007 2:30 pm ]

nie tylko tu czytałam

 

[ Dodano: Sro Sty 10, 2007 2:30 pm ]

nie tylko tu czytałam

 

[ Dodano: Sro Sty 10, 2007 2:38 pm ]

W ogóle wszystko jest bez sensu ,starsze dzieci jeszcze w szkole ,mąz w pracy a ja sama z najmłodszym synkiem w domu .Nie mam siły ugotować porządnego obiadu ,przed chwilą bylam z dzieckiem na spacerze ,króciuto może 1/2 godzinki i jestem wykończona fizycznie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc bebe

 

[ Dodano: Sro Sty 10, 2007 5:15 pm ]

leczenie niestety czasami jest dlugie ale jednoczesnie niezbedne. z czasem bedzie latwiej. kiedy zaczniesz dostrzegac "kolory" swiata sama sie przekonasz. zycze wytrwalosci i szybkiego powrotu do pelnego zdrowia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej bebe dzisiaj nic nie jest proste , wiem cos o tym hm ugotowac dobry obiad ,czy wysłac dzieci do szkoły w naszym przypadku to naprawde sztuka ,ale najwazniejsze nie poddawać sie i dązyc do celu ja tez prubuje z całych sił i czasami sie to udaje .serdecznie Cie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dla mnie bardzo wazne !! chyba jesteście jedynymi ludżmi ,którzy mnie rozumieją :smile: bo mąż należy do ostatnich i to boli mnie bardzo ,próbowałam z nim rozmawic nie raz nie dwa ale to zawsze kończy się moim płaczem ,którego nie potrafię powstrzymac ryczę jak bóbr ,płacze ze mną każda cząstka mego ciała - to bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz. Wyrzuć to z siebie. My Cię nie odrzucimy.- właśnie na tym polega mój problem ,mam miliony myśli , prowadze w głowie " cudowne" monologi ,dialogi itd ale na poste pytanie nie potrafie sklecic jednego w miare sensownego zdania - jak bym była kompletnym imbecylem ,przytłacza mnie natłok myśli ,wiem ,ze nie jestem kretynką ale nie potrafie tego zwerbalizować ,chyba nawet mi się nie chce ,nie umiem się zając niczy konkretnym ,nie mam już żadnych pasji nic po prostu nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie ale po pierwsze musze założyć nowego maila ,żeby maz nie miał dostepu :) a po drugie musze wyjść z dzieckiem na spacer .J a biorę również Propranolol a oprócz tego Neurol ,Metanabol .pozdrawiam cieplutko

 

[ Dodano: Czw Sty 11, 2007 1:13 pm ]

ale zabredziłam z tym mailem :( przecież mój maż nie wchodzi na to forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gina ,popłakałam się czytając twojego posta , witaj Lija 70 , Sisi 1234 wygląda na to ,że mamy pecha

 

[ Dodano: Czw Sty 11, 2007 11:28 pm ]

Tak bardzo chciala bym zasnąć :cry:

 

[ Dodano: Czw Sty 11, 2007 11:56 pm ]

Czy już wszysscy spicie ?? musze pogadac bo zwariuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×