Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez bebe 11 sty 2007, 13:54
zazdroszczę Ci ,że dajesz radę może mnie też uda się dac radę tylko póżniej dopiero zaczełam brać leki ,mogę wiedzieć co bierzesz
...żeby mogło być tak dobrze jak jest żle...

przez Lusi 11 sty 2007, 14:00
NIC
Doraźnie Propranolol, ale ostatnio b. rzadko.

Jak chcesz tak sobie pogadać to możesz napisać na PW.
ExModerator

przez bebe 11 sty 2007, 14:13
Bardzo chętnie ale po pierwsze musze założyć nowego maila ,żeby maz nie miał dostepu :) a po drugie musze wyjść z dzieckiem na spacer .J a biorę również Propranolol a oprócz tego Neurol ,Metanabol .pozdrawiam cieplutko

[ Dodano: Czw Sty 11, 2007 1:13 pm ]
ale zabredziłam z tym mailem :( przecież mój maż nie wchodzi na to forum ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

witaj

przez sisi1234 11 sty 2007, 14:19
Witaj Bebe, ja ta sama diagnoze uslyszalam w poniedzialek..
nie jestes sama w placzu i braku zrozumienia w partnera zyciowego..

przez gina 11 sty 2007, 14:43
Idz na spacer bebe,dobrze Ci zrobi,ale wróć,przyjaciele czekają,witaj w rodzinie :D
na próżno to wszystko co dzisiaj jest bólem....

przez lija70 11 sty 2007, 17:13
:D pozdrawiam
Myślę, że ludzie są znacznie lepsi, niż są w stanie sobie to wyobrazić w najśmielszych marzeniach.

przez bebe 12 sty 2007, 00:56
Dzięki Gina ,popłakałam się czytając twojego posta , witaj Lija 70 , Sisi 1234 wygląda na to ,że mamy pecha

[ Dodano: Czw Sty 11, 2007 11:28 pm ]
Tak bardzo chciala bym zasnąć :cry:

[ Dodano: Czw Sty 11, 2007 11:56 pm ]
Czy już wszysscy spicie ?? musze pogadac bo zwariuje :(

przez gusia 12 sty 2007, 04:29
bebe....please,,,nie doluj sie....bedzie ok ,mam podobne problemy....nie mozna sie poddawac..nie zwariujesz,masz dla kogo byc "niezwariowaną"
Pozdrawiam
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez adamus 12 sty 2007, 22:27
czesc bebe! nie znam pozostalych lekow ale zupelnie nie rozumiem po co przy twoich stanach bierzesz metanabol to jest przeciez lek na odbudowe tkanki miesniowej i wiem tez, ze nie jest zbytnio "zdrowym" lekiem pozdrawiam trzymaj sie i nie daj sie!!!

przez bebe 12 sty 2007, 23:17
adamus Metanabol biorę wasnie na odbudowę tkanki mięśniowej 1 raz dziennie poniewaz jestem bardzo chuda a właściwie przetażająco i cały czas waga mi spada :( nerw mnie zżera ) pozdrawiam

przez Ika 1 12 sty 2007, 23:23
Cześć bebe, ja też tu jestem nowa.

przez bebe 14 sty 2007, 02:09
;) pozdrawiam cieplutko :) ale mam fazE :)

[ Dodano: Pią Sty 12, 2007 10:47 pm ]
Wiecie co od kiedy wróciłam od lekarza z diagnozą i powiedziałam o tym meżowi ..cały czas czekałam...czekam i jeszcze raz czekam aż zapyta ,zacznie szperać po internecie ,ze wykaże minimum zainteresowania tym co mi jest jak pomóż itp. ale nic nic i jeszcze raz nic.Sama również póbowałam zacząć ten temat ale słyszę pózniej ,nie teraz, niep rzeszkadzaj mi , zawsze masz najwięcej do powiedzenia jak jestem zajęty itp.mam dosyć ale wiecie co to uzmysłowiło mi ,ze on mnie nie kocha ,nie wykazuje najmniejszej troski nic po prostru zero to bardzo boli czuje się taka samotna .

[ Dodano: Nie Sty 14, 2007 1:09 am ]
bebe napisał(a):;) pozdrawiam cieplutko :) ale mam fazE :)

[ Dodano: Pią Sty 12, 2007 10:47 pm ]
Wiecie co od kiedy wróciłam od lekarza z diagnozą i powiedziałam o tym meżowi ..cały czas czekałam...czekam i jeszcze raz czekam aż zapyta ,zacznie szperać po internecie ,ze wykaże minimum zainteresowania tym co mi jest jak pomóż itp. ale nic nic i jeszcze raz nic.Sama również póbowałam zacząć ten temat ale słyszę pózniej ,nie teraz, niep rzeszkadzaj mi , zawsze masz najwięcej do powiedzenia jak jestem zajęty itp.mam dosyć ale wiecie co to uzmysłowiło mi ,ze on mnie nie kocha ,nie wykazuje najmniejszej troski nic po prostru zero to bardzo boli czuje się taka samotna .

przez Pysia28 16 sty 2007, 15:47
Hej bebe!Widzę że masz takie same objawy.Przerażają Cię trudy życia codziennego.Może to zwykła zimowa depresja.Warto wybrać się do lekarza i założy Ci "różowe okulary" jak stwierdził mój lekarz.Jesteś silna uwierz w to i będzie lepiej.Wiem nie jest łatwo ale warto spróbować.Ja próbuję jakoś idzie.Trzymaj się cieplutko :D

[ Dodano: Wto Sty 16, 2007 2:47 pm ]
Mój mąż też nie rozumiał mnie ale w miarę wysłuchał choć wydawoło mi się że myślami jest gdzieś indziej.Czułam się jak odludek.Gdy poszłam do lekarza przeraził się trochę.Teraz jest lepiej ale wydaje mi się że faceci nie potrafią okazać tak uczuć jak my kobietki.Oni nie przywiązują uwagi do takich rzeczy-ja sama muszę się prosić o tulenie czy pocałunek pokazuję mu że tego potrzebuję, nawet wtedy jak mu w czymś przeszkadzam wkurza się ale nie martwię się tym.Mówię mu że tego potrzebuje i koniec kropka.Moje małżeństwo wisiało na włosku mąż mieszkał 2tyg u swojej mamy ale postawiłam wszystko na jedną kartę i udało się.Może też czas walnąć pięścią w stół :smile: Jesteś silna i czas uwierzyć w siebie.Trzymam kciuki za Ciebie

przez bebe 16 sty 2007, 19:43
Pysia28 ja byłam przekonana kiedyś ,że to właśnie jesienne przygnębienie ale sprawy zaszły zbyt daleko i wybrałam się do lekarza ,staneło na tym ,że leczę się farmakologicznie ale problem tkwi właśnie w moim mężu :cry: jego brak zrozumienia ,moje ciąge "przeszkadzanie mu" sprawia ,że czuje sie hm hm .. jak sprzątaczka ,kucharka ,niańka do dzieci a tak bardzo chciała bym poczuć się kochana . Cóż z tego ,że słyszę kocham Cię jeśli tego nie czuje , ja już nie mam siły prosić o pocałunek , objecie czy mały geścik okazujący odrobinę ciepła mam wrazenie ,że to wpędza mnie w jeszcze większa depresje

Sortuj wg