Problem w miłości

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Mam zgłosić się do psychoterapeuty?

TAK
1
50%

NIE
1
50%

Liczba głosów : 2

Problem w miłości

przez agnieszka_95 25 mar 2016, 00:04
Witam,
Jestem nowa na forum, i chciałabym się dowiedzieć czy z moją sytuacją warto wybrać się do psychoterapeuty lub psychologa.
Od paru lat jestem zakochana w moim przyjacielu, zawsze kiedy się spotykamy jest wszystko okej, ale później kiedy wracam do domu nie potrafię nad sobą zapanować. Łapie mnie totalny smutek, płacze, mam myśli samobójcze. 5 lat temu stwierdzono u mnie depresję, przez pewien czas strasznie źle się czułam. Teraz jest w miarę okej, tylko wtedy kiedy o Nim myślę nasilają się objawy. Chciałam zerwać znajomość, lecz to nie jest dla mnie łatwe. Ostatnio nawet chciałam mu powiedzieć co do niego czuje, ale bałam się odrzucenia i tego że mogę go stracić. Rozmawia nam się bardzo dobrze, jest to jedyna osoba z którą się rozumiem. Mam chłopaka którego bardzo kocham, ale czasami myśle że go krzywdzę. On też ma dziewczyne.
Od zawsze uczucia tłumiłam w sobie. Co wyszło mi na złe. Ostatnio dowiedziałam się że mam nerwicę.
Zastanawiam się właśnie jak wyjść z tej głupiej miłości, i czy warto zgłosić się do psychoterapeuty.
Co sądzicie?

Problem w miłości

przez boleQ 25 mar 2016, 00:07
agnieszka_95, gimbase detected :8):
boleQ

Problem w miłości

przez Ooak 25 mar 2016, 21:33
A kto stwierdził u Ciebie nerwicę i depresję?
Postawiłam wagę w kącie
I ta menda zostanie tam póki nie zmieni zdania!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problem w miłości

przez dar 25 mar 2016, 21:43
lecz się bo ta miłość to zapewne objaw choroby
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Sortuj wg