Powitanie, przedstawienie się

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez sdbx 14 mar 2016, 00:21
Cześć

Mam 19 lat, z fobią społeczną i nerwicą lękową zmagam się od około 4. Uczęszczam na psychoterapię i leczę się psychiatrycznie. Brałem wiele różnych leków, począwszy od Sertraliny, Asentry przez Paroxinor, Rispolept, Absenor, Sulpiryd na Zomirenie, Sedamie i Afobamie kończąc. Było tego więcej ale nie będę robił reklamy :) . Jestem od 4,5 roku po przeszczepie serca. Obecnie uczę się w liceum i chodzę do klasy maturalnej. Mam duże opory przed podchodzeniem do matury bo egzaminy ustne to pewnie będzie ogromny stres. Przez swą fobię nie mam zbyt wiele znajomych. Osoby, która pokochałaby mimo wad i zalet też niestety brak. Założyłem tu konto licząc na poznanie jakichś osób z podobnym problemem i pogadanie, poznanie się.

Do moich osobistych sukcesów i chwilowych wygranych z nerwicą mogę zaliczyć np zdanie prawa jazdy, chociaż podchodziłem do niego 7 razy.
Jeśli ktoś jeszcze chce coś wiedzieć o mnie to można pytać :)

przez Ooak 14 mar 2016, 01:00
Witaj w klubie...
znajdziesz tu wiele miłych osób z podobnymi problemami...
rozgość się i czuj dobrze :)
Postawiłam wagę w kącie
I ta menda zostanie tam póki nie zmieni zdania!

przez Ancilla 14 mar 2016, 17:04
Hej, czy na powstanie u Ciebie nerwicy miał wpływ stres związany z przeszczepem serca? Pozdrawiam!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sdbx 14 mar 2016, 19:07
Cześć wszystkim obserwującym ten wątek :)
Myślę, że absolutnie przeszczep i stres z nim związany nie miał wpływu na moją nerwicę i fobię.
W sumie nie wiadomo jakie podłoże ma ta moja choroba.

Sortuj wg