Odcięcie emocjonalne od ludzi

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez monapayne 24 mar 2016, 14:40
Tak. Raczej łatwiej by było tak założyć. Byłoby to wtedy naturalne, nic na sile.

Jednak rozumiem, ze można stracić sens życia.

A ze już nikt inny nie doceni to zupełna nieprawda. Bo ktoś inny doceni. Ale czy my go docenimy to jest problem. Trudno znaleźć, przynajmniej mi, kogoś kto naprawdę by mi się podobał.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez Ooak 25 mar 2016, 21:43
Reynevan napisał(a):
monapayne napisał(a):To byłoby strasznie nudne gdyby chodziło tylko o prokreacje. I smutne.

Smutne jest przede wszystkim szukanie swej wartości w innym człowieku, jak to robi Ooak.

więc całe moje życie jest smutne...

przez monapayne 25 mar 2016, 21:54
No, to wtedy zazwyczaj jest smutniej. Albo trudniej, pusciej. Mniej wolności i pełni.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Reynevan 25 mar 2016, 23:25
Co ja tam Was będę przekonywał, skoro sam mam problemy emocjonalne i sprawia mi ogromną trudność przekonanie się do własnej wartości i mimowolnie szukam jej u innych...
Reynevan

przez monapayne 26 mar 2016, 02:06
No, ale ważny nasz obraz siebie i swiata, wizja. Wg mnie dobre masz wartości.

przez smutek20 28 mar 2016, 20:08
Khaine - współczuję Ci tego, co przeżyłeś. Również miałam ciężko w życiu ( i nadal mam), ale dzięki marzeniom, posiadaniom własnych celów i słuchaniu się TYLKO dobrze życzących przyjaciół można zdziałać wiele. Ci, którzy źle życzą, są zawistni, sami sobie w życiu nie radzą i dlatego chcą, aby inni mieli również źle. Jeżeli potrzebujesz osoby, z którą chciałbyś popisać - możesz ze mną.

Sortuj wg