Takie tam: GAD, BPD, deprecha, alko i grawitacja...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Sspacja 07 mar 2016, 00:35
Witam ponownie. Trochę mnie nie było ale grawitacja robi swoje. Co jak co, tu na forum czuję się na właściwym miejscu. Próbowałam przez ostatni rok powalczyć o siebie... jakoś z niespecjalnym rezultatem. Wróciłam na rynek pracy, wchrzaniam regularnie Wenlę co skutkuje o tyle, że nie mam ciężkiej depresji tylko dystymię. Przypałętało mi się za to fatalne zauroczenie a potem uzależnienie od alko. Mimo kilkuletniej psychoterapii, 5 pobytach na Kraszki mam nadal z czym się zmagać. Czytanie Was jakoś mi pomaga brnąć pod wiatr. Popiszę trochę a przede wszystkim posłucham Waszych rad, poznam Wasze doświadczenia. Grawitacja to jednak mądra siła, chociaż jak patrzę co robi z moim ciałem ...sacre bleu. Pozdrawiam Szanowne Grono ! Sspacja

przez tahela 07 mar 2016, 00:39
cześć, jak masz potrzebę to pisz, może kiedyś jakieś spotkanie we wrocku, jest parę osób, ja co prawda nie z wrocka ,ale niedaleko w miarę, witaj na forum po przerwie :papa:
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Sspacja 07 mar 2016, 00:46
tahela napisał(a):cześć, jak masz potrzebę to pisz, może kiedyś jakieś spotkanie we wrocku, jest parę osób, ja co prawda nie z wrocka ,ale niedaleko w miarę, witaj na forum po przerwie :papa:

Dziękuję za miłe powitanie. Pobiegam teraz po starych i nowych wątkach. Pewnie coś tam skrobnę a i na spotkanie też jestem otwarta. Do miłego :papa:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg