Nie wiem czy tu pasuje.. ale potrzebuję pomocy.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Nie wiem czy tu pasuje.. ale potrzebuję pomocy.

przez ala_whi 09 sty 2007, 18:49
załogowałam się na tym forum i pisze na ten temat bo mam problem podobnej maści.. nei chodzi o mnie ale o mojego faceta..
jest bardzo dużo ludzi w naszej szerokości geograficznej którzy mają taki problem jak tan z którym nie możemy się uporać.. mianowicie chodzi o to ze kiedy przychodzi jesień robi się szaro ponuro i bezsensownie On traci chęć życia.. nic go nei obchodzi, jest obojętny na wszystko .. wiem ze spotkania ze mna mu pomagają bo może się przytulić pocałować poczuć ze ktoś jest przy nim i ma dla kogo zyć.. niestety nie możemy spędzać ze sobą całych dni a smsy czy rozmowy przez gady nie pomagają wręcz przeciwnie ;/ chciałabym prosić kogos o rade.. chciałabym żeby ktos powiedział mi co mam robić jak z nim rozmawiać .. ciagle mu powtarzam że potrzebuje jego obecności że sama nie daje sobie rady i nei są to suche słowa bo mam trudną sytuacje rodzinną i on o tym wie .. wie ze teoretycznie jest mi potrzebny ale nei potrafi uwierzyc w to ze to nei jest tylko teoria.. wiemże takim ludziom potrzeba bliskości i stosuje to ale nie widać dużych efektów.

nei wiem czy na tym forum piszą jacyś specjaliści czy po prostu ludzie którzy mają problemy.. jeżeli jakiś specjalista przeczyta tego posta będę ogromnie wdzięczna za pomoc..

przez shadow_no 09 sty 2007, 19:15
ala_whi napisał(a):nei wiem czy na tym forum piszą jacyś specjaliści czy po prostu ludzie którzy mają problemy..

Kiedyś był z nami kilka tygodni psycholog. Obecnie nie ma żadnego specjalisty (przynajmniej ja nic o tym nie wiem).

Witam serdecznie!
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez ala_whi 09 sty 2007, 19:19
dzięki shadow_no w sumie to chciałabym pomóc też innym.. z moim problemam może poradze sobei sama tylko potzrba czasu.. wielu ludzi mi mówi ze znam sie na ludziach.. więc moze będe mogła wam pomóc w jakiś sposób Drodzy Współużytkownicy :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maiev 09 sty 2007, 20:51
Witaj ala_whi!
"I need a new version of me..."

przez gusia 09 sty 2007, 21:45
Czescala_wi :P
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez atrucha 10 sty 2007, 00:46
Hej ala_whi ..
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez Magda-27 10 sty 2007, 10:19
Witaj :D
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez LINA 10 sty 2007, 10:54
Witaj :D

Sortuj wg