Przywitanie.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Przywitanie.

przez JanKowal75 02 mar 2016, 11:13
Elo , nerwica natręctw , uporczywe zaburzenia urojeniowe , zaburzenia osobowości , zaburzenia emocji i zachowania w wyniku uzależnienia mieszanego(hazar5d + benzodiazepiny) , zaburzenia nastroju i przemijajace zaburzenia psychotyczne , 12 x w szpitalu psychiatrycznym , jestem 27 letnim męzczyzną na rencie socjalnej mieszkającym z rodzicami ale wiecie co? mimo tego wszystkiego jestem niepoprawnym optymistą , jest ok;) ps. inni mieli wojnę w Bośni

pozdrawiam forumowiczów

peace!:)

Przywitanie.

przez mjp 10 mar 2016, 11:06
Optymizm jest spoko :)
mjp

Przywitanie.

przez Ooak 10 mar 2016, 17:41
Nie wiem dlaczego, ale jak przeczytałam co napisałeś.. pomyślałam tylko "nie wierzę w Twój optymizm"

Witaj
Postawiłam wagę w kącie
I ta menda zostanie tam póki nie zmieni zdania!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Przywitanie.

przez JanKowal75 12 mar 2016, 08:38
Elo mjp elo Ooak;) nie zawsze jest super ale ja mam takie podejscie albo akceptujesz chorobe i nie narzekasz albo nie akceptujesz i starasz sie cos zmienic ale rowniez nie narzekarz bo wywolywanie w sobie konfliktow w podswiadomosci wywoluje po prostu negatywne emocje ,cokolwiek mam robic to w zgodzie z soba ;)
Wszystko jest prawdą , nawet fałsz - A może to po prostu oznacza że jesteś szalony? - Jasne , ale nie znaczy że nie mam racji , jestem SZALONY , NIE CHORY. sertralina 200 , walproinian sodu 1500 sulpiryd 400 lamotrygina 100 F42 F22 F60

Sortuj wg