Agnes

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Agnes

przez cyklopka 09 kwi 2016, 18:27
Agnesaps napisał(a):Ostatnio jMam leki uspokajające doraźnie ale nie chce ich brać, chce być silna, nie zależna od nich.

Jeszcze przyjdzie czas na bycie silną, teraz sobie pozwól na bycie słabą i wyciągnij rękę po pomoc. Sama tego nie rozpracujesz.

Nie każde zaburzenia odżywiania da się prosto zakwalifikować, nie jest najważniejsze jak je nazwiesz.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Agnes

przez Agnesaps 21 kwi 2016, 23:12
Jestem coraz bardziej chwiejna... Jem bardzo nie zdrowo jeśli chodzi o ilości kalorii w jednym posiłku.... I mogę jeść ciągle.... Straciłam pozorną równowagę... Nie umiem odzyskać. Tyje bardzo szybko. To nie zdrowe. A ja chcę być zdrowa. Odejście z forum mam wrażenie ze wszystko tylko po gorszylo. Może powinnam wrócić. Kompulsywne obiadanie... Chyba tak to się nazywa. Ja nie czuje sytości. Nie umiem, nie wiem co robić i czy wg dam rade z tego wyjść. Nie chce mieć zaraz nadwagi. A mama nazwała mnie grubą. Ubrania nie wyglądają juz tak ładnie na mnie..... Totalna rozpacz
"Czyn zmienia wszystko!
Brak pracy nad czymś,
Zostawia rzeczy dokładnie takie
Jakimi były"~House

Sortuj wg