Witam Serdecznie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam Serdecznie

przez Black Hat 10 lut 2016, 13:58
dobrze wiedzieć :) sama terapeutka wspomniała że istnieje możliwość wydłużenia lun skrócenia kontraktu, co do pierwszego nie miałem złudzeń natomiast wydłużenie mnie również wydaje się bardzo prawdopodobne.

Co do moich odczuć jestem przekonany że zdaje sobie sprawę ze swojej atrakcyjności... ja natomiast ze swojej strony dołożę wszelkich starań aby się nie zauroczyć :)

Witam Serdecznie

przez agusiaww 10 lut 2016, 14:43
Black Hat napisał(a):możesz mieć rację, na pierwszej wizycie byłem i przyznam że nie mam nic przeciwko aby spędzić z tą terapeutką więcej czasu :D
chociaż to chyba mało profesjonalne z mojej strony :/

taka ładna ? :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Witam Serdecznie

przez Black Hat 10 lut 2016, 15:31
hmm, jak na mój gust bardzo, chociaż prawdziwa magia zaczyna się jak patrzy w oczy, jeszcze się nie spotkałem z tak hipnotyzującym spojrzeniem :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam Serdecznie

przez Morphine90 10 lut 2016, 16:00
Black Hat napisał(a):dobrze wiedzieć :) sama terapeutka wspomniała że istnieje możliwość wydłużenia lun skrócenia kontraktu, co do pierwszego nie miałem złudzeń natomiast wydłużenie mnie również wydaje się bardzo prawdopodobne.

Co do moich odczuć jestem przekonany że zdaje sobie sprawę ze swojej atrakcyjności... ja natomiast ze swojej strony dołożę wszelkich starań aby się nie zauroczyć :)

Tu bardziej chodzi o uświadomienie jej Twojego stosunku do niej - to że jest atrakcyjna to jedno, a to, że Ci się podoba to zupełnie coś innego. Zakochiwanie się w terapeutach jest dość powszechne, więc są przygotowani na takie sytuacje. W ten sposób będziesz pewien, że ona ma wszystko pod kontrolą i Twoja terapia będzie skuteczna. No i to też może być dla niej jakaś wskazówka jak poprowadzić terapię i w czym może tkwić problem.

Witam Serdecznie

przez Black Hat 10 lut 2016, 16:56
Gdybym miał tyle odwagi żeby wejść do gabinetu, usiąść na przeciwko, spojrzeć w oczy i powiedzieć "mamy problem,
problem z którego tak łatwo mnie nie wyleczysz, ponieważ za każdym razem gdy patrzę w twoje szmaragdowe oczy wszelkie problemy przestają mieć znaczenie.... :time: ! nope to się nie wydarzy przede wszystkim dla tego że staram się trzymać na wodzy swoje instynkty, po drugie mam wrażenie że to mogło by bardzo popsuć całą resztę naszych spotkań, ciężko by było zbudować jakąś pozytywną relację terapeuta-pacjent w tle mając taką akcje :D na razie zobaczę jak jej merytoryczne aspekty, na pierwszej wizycie uzewnętrzniałem się tylko ja, na drugiej dowiem się czegoś o terapii, więc dam sobie chwilkę a jak okaże się że podczas terapii zaczynam meandrować myślami w kierunku " nie wskazanym " po prostu wejdę na internety i wybiorę sobie terapeutę na którego widok matki tulą rozpłakane dzieci do piersi a wilki zaczynają wyć do księżyca :D

Witam Serdecznie

przez agusiaww 10 lut 2016, 17:28
Black Hat, Ty jestes calkiem pozytywna osoba jak na swoja "chorobe". Fajno ze ktos sie tu trafia raz na jakis czas :great:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Witam Serdecznie

przez dinas 10 lut 2016, 18:45
Tak macie racje tez bym tak zrobił
dino

Witam Serdecznie

przez Marcin2013 10 lut 2016, 18:50
witaj

Witam Serdecznie

przez Black Hat 10 lut 2016, 18:58
agusiaww napisał(a):Black Hat, Ty jestes calkiem pozytywna osoba jak na swoja "chorobe". Fajno ze ktos sie tu trafia raz na jakis czas :great:

Bardzo mi miło, kiedy nic mi nie dolega jest lepiej :D

Witam Serdecznie

przez quesswhy 10 lut 2016, 19:31
Black Hat napisał(a):
agusiaww napisał(a):Black Hat, Ty jestes calkiem pozytywna osoba jak na swoja "chorobe". Fajno ze ktos sie tu trafia raz na jakis czas :great:

Bardzo mi miło, kiedy nic mi nie dolega jest lepiej :D

W to akurat nikt nie wątpi, witaj :D

Sortuj wg