Hej i cześć ;)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Hej i cześć ;)

przez Niemampomysłu 09 lut 2016, 01:37
...niebawem nie będzie można samemu, dowolnie dobrać słów i wypowiedzieć się pisemnie na tym forum. Przyjdzie taka jedna z drugą i uznają, że należy utworzyć zasady poprawnej wypowiedzi. Pisz to i to, tak i tak bo jak napiszesz inaczej to Cię zgnoją i nawet nie masz po co tam wchodzić. Kryzys to przezywają Wasze ograniczone mózgi. Dziękuję bardzo. DobraNoc.

Hej i cześć ;)

przez Cognac 09 lut 2016, 01:41
Niemampomyslu na odległość widzę, że przechodzisz ciężki czas i współczuję Ci, no ale co ja mogę.
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Hej i cześć ;)

przez ma_kowalewicz 09 lut 2016, 07:05
Witaj.
Co Cię do nas sprowadza?
Casidy_126 nie przejmuj się wypowiedziami osoby Niemampomysłu. :bezradny:
Nie musisz udawać, że jesteś silny.
Nie musisz mówić, że wszystko jest dobrze.
Nie martw się tym, co pomyślą inni.
Jeśli musisz, płacz - to dobrze wypłakać łzy do końca!
Tylko wtedy wróci uśmiech.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Hej i cześć ;)

przez agusiaww 09 lut 2016, 10:23
Niemampomysłu napisał(a):
kosmostrada napisał(a):Niemampomysłu, Wróc do swojego wątku.

Casidy_126, Witaj na forum!

...z tego co zauważyłam każdy, nawet jedna i ta sama osoba może wypowiadać się pisemnie na wielu innych wątkach. Nie miej przykrego sposobu bycia.

A sama ze swojego innych ludzi wyganiasz, juz zmiana frontu? :mhm:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Hej i cześć ;)

przez akwen 09 lut 2016, 10:47
Sami karmicie Niemampomysłu, ona właśnie na to liczy, że będzie wzbudzać uwagę, nic z tego, że niemal wyłącznie negatywną. Po prostu ignorujcie dziewczynę, o ile to w ogóle jest dziewczyna, a się jej/mu znudzi.

Hej i cześć ;)

przez Casidy_126 09 lut 2016, 12:39
Niemampomysłu napisał(a):...tak, bo nie robię tak jak się należy. Nieważne czy to byłoby szczere przywitanie. Ważne, że miłe. O to chodzi w życiu. Kłamać gdzie się tylko da. Udawać kogoś kim się nie jest. Jestem tak samo miła wobec innych jak i inni wobec mnie samej. Nie z każdą osobą witałabym się w taki sposób. Czasami chciałabym mieć taką siłę i udawać, że tak kocham ludzi, wszystkich ludzi, nawet tych którzy mnie kiedyś wyśmiali i zwyzywali od najgorszych. Tak się nie da.

Ja pomimo złych doświadczeń z ludźmi nie zrażam się i dalej jestem dobrze nastawiona do ludzi, bo nie każdy chce dla mnie źle.

Hej i cześć ;)

przez Casidy_126 09 lut 2016, 12:42
bedzielepiej napisał(a):
Casidy_126 napisał(a):
Niemampomysłu napisał(a):...aż mi niedobrze na samą myśl, że miałabym w taki sposób się witać z ludźmi.

To znaczy, że nie jesteś zbyt miły i dobrze nastawiony na ludzi ...

Witaj, Casidy_126 i nie przejmuj się grubiańskim trollem. Co Cię do nas sprowadza?

Hej :) Mam trochę problemy na tle psychicznym, mam fobię społeczną i inne choroby i chciałabym się komuśz nich wygadać i może powspierać innych, którzy są w gorszym stanie.

Hej i cześć ;)

przez ma_kowalewicz 09 lut 2016, 14:31
Casidy_126 napisał(a):Hej :) Mam trochę problemy na tle psychicznym, mam fobię społeczną i inne choroby i chciałabym się komuśz nich wygadać i może powspierać innych, którzy są w gorszym stanie.

to akurat dobrze trafiłaś, bierz kubek herbaty, herbatniki czy inne ciastka i wygodnie usiądź. Na pewno znajdziesz coś dla siebie

Hej i cześć ;)

przez akwen 09 lut 2016, 15:30
Casidy_126 napisał(a):Hej :) Mam trochę problemy na tle psychicznym, mam fobię społeczną i inne choroby i chciałabym się komuśz nich wygadać i może powspierać innych, którzy są w gorszym stanie.

Mam z Tobą nieco wspólnego, przez zdecydowaną większość swojego życia miałem fobię społeczną, a i rozmaite inne choroby psychicznie mnie nękały, a może wciąż nękają.

Rozgość się na forum i nie zwracaj uwagi na trolli.

Hej i cześć ;)

przez quesswhy 09 lut 2016, 18:09
akwen napisał(a):Sami karmicie Niemampomysłu, ona właśnie na to liczy, że będzie wzbudzać uwagę, nic z tego, że niemal wyłącznie negatywną. Po prostu ignorujcie dziewczynę, o ile to w ogóle jest dziewczyna, a się jej/mu znudzi.

No nie wiem, ja tam lubie jej irracjonalne przekonania.
Casidy_126 napisał(a):Jestem tutaj nowa i chciałabym się z Wami miło przywitać :) Mam na imię Karola, mam 18 lat i mieszkam w Warszawie.

Cześć :)

Hej i cześć ;)

przez Casidy_126 09 lut 2016, 18:24
akwen napisał(a):

Mam z Tobą nieco wspólnego, przez zdecydowaną większość swojego życia miałem fobię społeczną, a i rozmaite inne choroby psychicznie mnie nękały, a może wciąż nękają.

Rozgość się na forum i nie zwracaj uwagi na trolli.

Współczuję tak długo mieć fobię społeczną :( Ja ją mam już5 lat.

Hej i cześć ;)

przez akwen 09 lut 2016, 18:32
Casidy_126 napisał(a):
Współczuję tak długo mieć fobię społeczną :( Ja ją mam już5 lat.

Już nie mam, wyleczyłem, nie u lekarza, w inny sposób.

To z fobią społeczną człowiek się nie rodzi? To można ją od tak nabyć jak pęto kiełbasy w sklepie? Prawdę mówiąc, nie wiedziałem. Człowiek uczy się całe życie.

Hej i cześć ;)

przez agusiaww 09 lut 2016, 19:57
Casidy_126 napisał(a):

Hej :) Mam trochę problemy na tle psychicznym, mam fobię społeczną i inne choroby i chciałabym się komuśz nich wygadać i może powspierać innych, którzy są w gorszym stanie.[/quote]
no to powodzenia :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg