...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

...

przez Kalebx3 04 lut 2016, 17:51
skasujcie ten durnowaty schizofreniczny temat .
A Ty dziecko wstydż się , jeszcze cyca ciągniesz a juz Ci odbija .
Jak wylądujesz pod głodna i brudna mostem ( a z takim mysleniem masz ogromne szanse ) to może chwycisz się ( nie powiem czego )
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

...

przez Carica Milica 04 lut 2016, 17:52
Mając dwadzieścia jeden lat, użalasz się nad sobą niczym piętnastka, którą właśnie rzucił chłopak. Aa jutro sprawdzian z matmy, nic nie umiem, więc przygotuję sciągi, bo rodzice się wkurzą po wywiadówce. :hide:
III Miss Forum

...

przez akwen 04 lut 2016, 17:53
Niemampomysłu napisał(a):...szukam kogoś równie beznadziejnego jak ja i tyle tylko chcę. Żeby mnie ktoś zrozumiał a nie pocieszał, doradzał, śmiał się ze mnie wyzywał mnie.

O ile teraz nie kręcisz, to jak zdążyłaś zauważyć nikt tutaj tego nie robi. Wszyscy okazują Ci empatię i daleko posunięte zrozumienie.

Mimo tego zakładasz kolejny topic, w którym na wszelki próby dodania Ci jakoś otuchy reagujesz obojętnością albo takim typowym samoużalaniem bez rozwiązania, które nawet u nałogowych samoużalaczy musi budzić pewien niesmak.

Zdecyduj się czego chcesz - empatii czy robienia burzy w szklance wody, żeby było śmiesznie.

Jeśli wywołujesz burzę w szklance wody, to ja nie zamierzam w niej uczestniczyć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

...

przez Niemampomysłu 04 lut 2016, 18:26
...bo jestem głupia i nie umiem za bardzo pisać. Chcę aby mnie ktoś zrozumiał a nie pocieszał, doradzał, pouczał, obrażał, śmiał się ze mnie. Szukam kogoś równie beznadziejnego jak ja. Nikt inny mnie nie zrozumie.

...

przez Niemampomysłu 04 lut 2016, 19:05
...nie potraficie zrozumieć. Uważacie, że jak poradzicie coś to wszystko nagle będzie super. Mam 21 lat i choruję na depresję a teraz dowiaduję się że to wszystko to tylko troll, żart i użalanie się nad sobą. Jak ja mam się czuć jak każdy ignoruję to co piszę. Jestem beznadziejna i szukam kogoś kto też taki jest.

...

przez Niemampomysłu 04 lut 2016, 19:07
...ja wiem czego chcę. Chcę aby mnie ktoś zrozumiał i żeby napisała do mnie jedynie osoba równie beznadziejna jak ja.

...

przez Morphine90 04 lut 2016, 19:09
Niemampomysłu napisał(a):...nie potraficie zrozumieć. Uważacie, że jak poradzicie coś to wszystko nagle będzie super. Mam 21 lat i choruję na depresję a teraz dowiaduję się że to wszystko to tylko troll, żart i użalanie się nad sobą. Jak ja mam się czuć jak każdy ignoruję to co piszę. Jestem beznadziejna i szukam kogoś kto też taki jest.

Ignoruje? To forum dawno nie widziało takiego odzewu.
Ostatni raz taką furorę zrobiła chyba laska, która chciała kupić smoczek, żeby przestać ssać kciuk.

...

przez Niemampomysłu 04 lut 2016, 19:15
...ignoruję. Dla mnie wyzwiska i śmiech to ignorowanie. Po co mi coś takiego? Takie dziwne jest to co piszę? Jest mnóstwo głupich, nudnych, brzydkich ludzi na tym świecie. Tutaj jest mnóstwo ludzi i może ktoś napiszę do mnie. Dobrze byłoby gdyby była to ta wlaściwa osoba. Napisałam kogo szukam i kto mnie zrozumie. Jestem pewna tego co piszę. Jeżeli ktoś nie uważa się za osobę beznadziejną, uważa że kłamię i robię sobie żarty to nie musi reagować i robić szumu.

...

przez JakiśGostek 04 lut 2016, 20:19
Ja mam 24 lata i również uważam się za nudnego głupiego a czasami brzydkiego. Ostatnio nic nie potrafię osiągnąć :(

...

przez Niemampomysłu 04 lut 2016, 20:22
...odbierz prywatną wiadomość.

...

przez Carica Milica 04 lut 2016, 20:36
Za to ja jestem idealna i jest mi z tym zajebiście dobrze. :mrgreen:

Będąc poważanym, to poszukaj pomocy w gabinecie terapeuty.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

...

przez Niemampomysłu 04 lut 2016, 20:40
...chodziłam do psychologa przez rok czasu, potem zrezygnowałam bo męczyło mnie ciągłe wmawianie mi czegoś co jest kłamstwem. Nie chciano mnie tam zrozumieć tylko chciano mi wmówić coś innego i wysłać do lekarza psychiatry aby ten przepisał mi leki. Jeżeli ktoś nie chcę rozumieć to nic nie zrobi żaden lek ani żadne inne działanie.

...

przez Stracona100 04 lut 2016, 20:47
Rozmowa głuchego ze ślepym....masakra :?
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

...

przez Niemampomysłu 04 lut 2016, 21:13
...piszę tak jak jest. Nie zamierzam kłamać aby się dostosować.

Sortuj wg