...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

...

przez Kot_ 08 lut 2016, 01:27
o, masz ci, jeszcze mi naurągała publicznie. Ale ja się tak łatwo nie obrażam, jakbyś chciała kiedyś porozmawiać, to możesz napisać :)
Kot_

...

przez jaktobylo 08 lut 2016, 01:57
Niemampomysłu napisał(a):...nie będzie zdjęć, pisałam już o tym że nie robię sobie zdjęć, nie lubię robić sobie zdjęć, nie pokazuję się ludziom publicznie wiec tym bardziej nie pokaże swojej paskudnej mordy na tym forum. Jestem po prostu brzydka. Nie miałam nigdy ani chłopaka ani dziewczyny ani znajomych ani przyjaciół. Nie umiem rozmawiam z ludźmi, jestem nudna, denna, monotematyczna. Nie mam matury, jestem głupia.

to zabrzmiało ciut jak wyżalanie się, też nie umiem rozmawiać z ludźmi i te poniższe cechy również posiadam. No chyba, że tą wiadomością chcesz przypomnieć jaką osobę poszukujesz. Tylko, że to zbyt ogólnie napisane, piszesz, że brzydka, tylko, że to może być Twój punkt widzenia, Twoje postrzeganie brzydoty może się różnić od innych, podobnie z głupotą i innymi. Więc skoro zdjęcia nie pokażesz to chociaż podaj dokładniej jak wyglądasz wzrost i inne rozmiary etc.
Takie pytanie mam jeszcze do Ciebie, są osoby, które określiłabyś jako brzydkie? W szkole może, gdziekolwiek nie było/nie ma osoby, którą określiłabyś jako brzydką lub głupią?

...

przez Niemampomysłu 08 lut 2016, 15:07
...napisałam już, że szukam kogoś kto mnie zrozumie. Osoby równie beznadziejnej jak ja. Równie brzydkiej jak ja, nudnej jak ja, głupiej jak ja. Nie mam znajomych, nie umiem rozmawiać z ludźmi, jestem denna, małomówna, głupia bo nie mam matury, nie miałam nigdy chłopaka ani dziewczyny i nie chcę miec bo jestem aseksualna. Koniec tego. Jak ktoś się taki znajdzie to niech wyslę mi wiadomość prywatną.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

...

przez Ḍryāgan 08 lut 2016, 15:16
Niemampomysłu, założenie błędne - powtórzę do znudzenia. Powiedzenie, że coś ma być "równie beznadziejne" zakłada, że jest jakiś początkowy próg. Skąd kto ma wiedzieć, że jest równie brzydki jeśli nie wiemy jak wyglądasz? Skąd kto ma wiedzieć, że jest równie głupi, beznadziejny itd? Nie ma do czego przyrównać dziewczyno!!!
Problem jest poza tym w źle sformułowanym zdaniu. Napisz to inaczej: poszukuję kogoś, kto czuje się brzydki, głupi i beznadziejny, podobnie jak ja. Zakładam, że tylko taka osoba będzie w stanie zrozumieć mój problem. Może razem poczujemy się lepiej i mniej samotnie.

A tak swoją drogą brzydota to pojęcie względne (piękno jest w oku patrzącego). Kobieta ma wiele możliwości, żeby poprawić swój wygląd, grunt to żeby być zadbaną.
Beznadziejność to też tylko subiektywne odczucie, nie musi być prawdziwe. każdy ma jakieś zalety (czasem mocno ukryte).
Pozdrawiam i trzymaj się dziewczyno, mimo wszystko.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

...

przez Niemampomysłu 08 lut 2016, 15:25
...napisałam że jestem beznadziejna i nie jestem kłamcą, nie róbcie ze mnie kłamcy, zawsze staram się być szczera. Nikt nie powiedział mi nigdy że dobrze wyglądam, zawsze się ze mnie naśmiewano, ja jestem pewna że jestem brzydka bo mam lustra w domu i mi o tym mówili ludzie. Nie mam matury, nie będę jej miała bo jestem głupia i jestem tego w pełni świadoma. Każdy tak uważa bo nie mam znajomych i nie miałam nigdy znajomych. Wiem co piszę. Szukam osoby która myśli o sobie że też jest beznadziejna i brzydka i głupia i nudna I NIE SZUKAM CHŁOPAKA ANI DZIEWCZYNY bo nie chcę być w związku. Jestem aseksualna.Jak taka osoab się znajdzie to niech wyśle mi wiadomość prywatną. Koniec tego.

...

przez Ḍryāgan 08 lut 2016, 15:32
Niemampomysłu, nie powiedziałem, że jesteś kłamcą i nie neguję, że czujesz się beznadziejnie. Po prostu to wszystko mogą być tylko twoje subiektywne odczucia.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

...

przez Niemampomysłu 08 lut 2016, 15:42
...żadne subiektywne odczucia, nie istnieje coś takiego. Jestem w pełni świadoma tego jaka jestem a jestem brzydka głupia i nudna i każdy tak uwaza. Nie mam znajomych i nigdy nie miałam. Szukam osoby równie beznadziejnej jak ja. KONIEC.

...

przez agusiaww 08 lut 2016, 15:50
Kot_ napisał(a):o, masz ci, jeszcze mi naurągała publicznie. Ale ja się tak łatwo nie obrażam, jakbyś chciała kiedyś porozmawiać, to możesz napisać :)

odmłodziles sie ponad 10 lat... :brawo: :mrgreen: :lol:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

...

przez wielbłądzica 08 lut 2016, 16:09
Niemampomysłu napisał(a):jestem brzydka głupia i nudna i każdy tak uwaza.

no to jesteś kimś, zawsze to lepiej niż być nikim.

...

przez Niemampomysłu 08 lut 2016, 16:15
...szukam osoby równie beznadziejnej jak ja. Odbieram wiadomości prywatne. Koniec wątku.

...

przez Ḍryāgan 08 lut 2016, 18:10
Niemampomysłu, faktycznie chyba do ciebie nie dociera - zapytam po raz setny co rozumiesz pod pojęciem, że ktoś jest równie beznadziejny jak ty, skoro nie znamy skali twojej beznadziejności. Rozumiem, że swoimi tekstami powtarzanymi jak mantra, chcesz wszystkim udowodnić skalę swojej głupoty. Ja naprawdę próbowałem być empatyczny, ale... niestety wymiękam.

...

przez Niemampomysłu 08 lut 2016, 18:31
...to nie pisz tutaj jak nie rozumiesz. Rozmawiam jedynie z osobami równie beznadziejnymi jak ja.

...

przez Ḍryāgan 08 lut 2016, 18:38
Niemampomysłu, mogę pisać gdzie chcę, bo to publiczne forum. No właśnie nie rozumiem. Może jestem też taki głupi, że nie rozumiem. Frapuje mnie to niezwykle. Skąd mam wiedzieć czy jestem równie beznadziejny jak ty? Może na przykład jestem, ale nie potrafię tego zmierzyć...

...

przez Niemampomysłu 08 lut 2016, 18:41
...odbierz wiadomość prywatną.

Sortuj wg