...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

...

przez Niemampomysłu 05 lut 2016, 10:35
...równie dobrze moglibyście nie odwiedzać tej strony i nie reagować na to co piszą ludzie. Piszą o różnych sprawach. Nikomu nie wierzysz, nikomu nie pomagasz, kogoś kto czuję się nijak sprowadzasz swoim zachowaniem na dno. To znak, że jeżeli nie wierzysz to daj spokój i sobie i mi. Nie wiem nadal co takiego zrobiłam, że każdy mnie atakuje. Takie dziwne jest to, że staram się być szczera wobec samej siebie? Dziwne, że ludzie uważają prawdę za coś wspaniałego a kiedy ją widzą mają ochotę ją zakopać. Możecie mnie zbanować za to że jak to ujęliście..jestem trolem, lalką Barbie i że potrzebuje bolca.

...

przez Evia 05 lut 2016, 11:03
Znalazłam kogoś dla Ciebie
brzydota-t57427.html

Chociaż w sumie wydaje mi się być wątpliwe aby ktoś beznadziejny dogadał się z innym beznadziejnym.
W końcu nie są to czynniki sprzyjające, a w takim wypadku są one podwojone.

...

przez Korat 05 lut 2016, 11:04
Całkiem możliwe, że ona masturbuje się do naszych postów.
Co cię nie zabije, to uczyni niepełnosprawnym.

Ayahuasca
Psylocybina
LSD

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

...

przez Niemampomysłu 05 lut 2016, 11:10
Evia, do Waszych postów to ja płaczę bo nie rozumiem co Wam zrobiłam. Widziałam już ten wątek i zgadzam się z tą osobą. Mam 21 lat, może to nie jest dużo ale zdążyłam zauwazyć jak ludzie traktują brzydkich a jak ładnych ludzi. Nie ogarniam..jak można tak uciekać od realnych spraw. Własciwie to nie ja sobie coś wmawiam. To ludzie ciągle coś sobie wmawiają bo boją się że zaczną czuć się znowu gorzej. Nie boję się tego, jest mi czasem tylko przykro bo jestem tylko człowiekiem ale po co ukrywać prawde.

...

przez Evia 05 lut 2016, 11:24
Niemampomysłu, nie chce mi się czytać całego wątku ale z tego co widzę, to ludzi po prostu wkurza to, że starają się jakoś pomóc a odbiorca ma na to totalnie wywalone, co jest dla innych frustrujące, i rodzą się wnioski, że osoba taka jak Ty jest sama sobie winna owego stanu.
Jednak faktycznie tak jest, że nikomu się nie pomoże na siłę tak więc jeśli uważasz, że Twoja droga jest właściwsza to idź nią nadal.
Pogadaj z owsikiem i będziecie się rozkoszować w masochizmie.

...

przez Niemampomysłu 05 lut 2016, 11:32
...w jakim masochizmie? rozumiecie pojęcie "szczerość"? słyszeliście o czymś takim? o chęci nieokłamywania samego siebie?

...

przez Niemampomysłu 05 lut 2016, 11:33
...ludzi denerwuje nie to, ze nie mogą pomóc bo zupełnie nie potrafią przez swoje emocje. Ktoś inny uważa, że nie mają racji i nagle wszystkim odwala. Tak jakby tylko oni mieli rację i nikt inny poza nimi.

...

przez Evia 05 lut 2016, 11:41
Niemampomysłu napisał(a):...w jakim masochizmie? rozumiecie pojęcie "szczerość"? słyszeliście o czymś takim? o chęci nieokłamywania samego siebie?

Tia, jeśli widzę, że mam grzyba na ścianie to jest to fakt, jednak nieustanne lamenty z tego powodu i tworzenie z tego nr 1, to już jest masochizm.

Dobra, nie chce mi się już ciągnąć tej rozmowy.
W końcu nie jestem beznadziejna 8)

...

przez Niemampomysłu 05 lut 2016, 11:42
...wy dajecie mi do zrozumienia jedynie tyle, że nadal nie chcecie zrozumieć dlatego ja nadal piszę jedno i to samo.

...

przez bedzielepiej 05 lut 2016, 11:55
Evia napisał(a):Niemampomysłu, nie chce mi się czytać całego wątku ale z tego co widzę, to ludzi po prostu wkurza to, że starają się jakoś pomóc a odbiorca ma na to totalnie wywalone, co jest dla innych frustrujące, i rodzą się wnioski, że osoba taka jak Ty jest sama sobie winna owego stanu.
Jednak faktycznie tak jest, że nikomu się nie pomoże na siłę tak więc jeśli uważasz, że Twoja droga jest właściwsza to idź nią nadal.
Pogadaj z owsikiem i będziecie się rozkoszować w masochizmie.

Wiecie co mnie wkurza, to że jest to forum dla ludzi nerwowo i psychicznie chorych, a nikt nie reaguje kiedy pojawi się jakis troll i zwyczajnie z tych ludzi drwi. Bo sorry, takie zachowanie jakie reprezentuje Niemampomysłu, świadczy o tym że ma niewiarygodna przyjemność z dręczenia słabszych, chorujących. Myślę, że ona pęka ze śmiechu do każdego swojego wpisu i z tego, że ludzie chorzy próbują jeszcze jej jako pomóc i to łykają. W dodatku drwi z naszych chorób, podważa ich prawdziwość, bo skoro jej nikt tu nie rozumie, to co my tu w ogóle robimy? Czy jest jakaś straż chroniąca nas przed rozpadem emojonalnym w wyniku narażenia na takie zjawisko?

Niemampomysłu jest to manipulantka, której jest tu źle, nikt jej nie odpowiada tak jakby tego pragnęła, ale żąda, żebyśmy to my się z tego forum wynieśli. Forumowicze ktorzy starają się jakoś jej pomóc zostają zaatakowani i oskarżani, że robią to na pokaz. W jakim celu więc ta osóbka tutaj pisze, jeśli nie w celu rozpętania gownoburzy i drażnieniu innych? Ona to robi z premedytacją, ktoś się wysili, napisze do niej cały post a ona odpowie mu po piętnastu sekundach jednym zdaniem, więc nawet nie czyta tego, co ktoś powodowany współczuciem i chęcią niesienia pomocy napisze. Więc dla mnie Niemampomysłu jest to złośliwy troll, w dodatku z niewiarygodną pewnością siebie i z poczuciem ze może sobie tak robić co mu się żywnie podoba.

...

przez Niemampomysłu 05 lut 2016, 12:05
...? paranoja. Skąd Ty to możesz wiedzieć? Skąd wiesz, że siedzę i się śmieję z innych? Prędzej Ciebie podejrzewam o to, że teraz próbujesz mnie upokorzyć i wyśmiać tylko dlatego, że wyznaję prawdę o sobie. Paranoja, po prostu paranoja. Nie mam ochoty już z Tobą rozmawiać. Mam dość obrażania mojej osoby. Nic Ci nie zrobiłam, nikogo nie obraziłam, z nikogo się nie śmieję. Nie jesteś kimś kto chcę mi pomóc tylko ciągle jakieś uwagi i uwagi. Nie jesteś wszechmogąca i zrozum to w końcu. Mam Cię dosyć. Nie jest tak, że każdy Cię będzie wielbił za to co Ty robisz, że zawsze będziesz miała rację we wszystkim. Nie jestem beznadziejną osobą, nie jesteś głupia ani nudna ani zapewne brzydka. Widzę Twoją pewność siebie i to, ze ludzie Cię lubią bo nie atakują. Chcesz pomagać? Pomagaj ale nie mi. Nie dasz rady a tylko się denerwujesz a ja zupełnie nie chcę do tego doprowadzić. Nie wiem już jak mam pisać do Ciebie. Cokolwiek bym nie napisała to i tak nie uwierzysz. Piszę mało ale konkretnie to nie oznacza, że troluje, daruj sobie z tymi wyzwiskami i obelgami. Mnie to obraża bo nie traktujecie mnie poważnie. Jezeli odebraliście moje wiadmości do Was jako coś co mogło Was obrazić to przepraszam, nie miałam tego na celu. Zrozumcie, że potrzebuje kogoś beznadziejnego kto zrozumie. Sami widzicie że tacy nie jesteście. Ja z Waszego punktu widzenia prawie Wam właściwie komplementy a i tak jest źle.
Ostatnio edytowano 05 lut 2016, 12:10 przez Niemampomysłu, łącznie edytowano 1 raz

...

przez bittersweet 05 lut 2016, 12:06
bedzielepiej, nom, typowy trolling. Troche się dziwie bierności moderacji, która niektóre tematy bardzo szybko sprząta, a tutaj nic.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

...

przez bedzielepiej 05 lut 2016, 12:17
I jeszcze te charakterystyczne wielokropki na początku każdego zdania. Ech nie mam na to sił ani ochoty, wypier.alam stąd.

...

przez Morphine90 05 lut 2016, 12:45
To już tyle stron?
Myślę, że Niemampomysłu jest czynnikiem denerwującym acz terapeutycznym. Nawet jak ktoś ma obniżone poczucie własnej wartości, wejdzie tu i przeczyta ten wątek, to rodzi się w nim bunt - że co? że szuka kogoś równie beznadziejnego? heloł, to szukaj sobie gdzie indziej, jestem baznadziejny/a, ale żeby aż tak najbardziej ze wszystkich to chyba nie, no bo w sumie, to mi się udało, to mam... :roll: I w efekcie - czujemy się lepiej 8)
Fear is the hand
that pulls your strings

Sortuj wg