...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

...

przez Niemampomysłu 05 lut 2016, 01:27
...nie marnuj go.

...

przez Niemampomysłu 05 lut 2016, 01:29
Ḍryāgan, nigdy nie wpadłam na pomysł aby zacząć się nad sobą użalać. Wszystko co chcę napisać, chcę napisać bo jest prawdziwe. Chcę być szczera. Czy to takie złe? Chcę aby ktoś podobny do mnie odezwał się i zechciał mnie zrozumieć. To też złe? Ja już nie liczę na nic więcej.

...

przez Carica Milica 05 lut 2016, 01:30
Reynevan napisał(a):Niemampomysłu to chyba alter ego owsika.

:great:
III Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

...

przez Niemampomysłu 05 lut 2016, 01:32
...przez tyle lat się ze mnie śmiano i nabijano, tworzono grupki sił które próbowały mnie upokorzyć tylko dlatego, że byłam i jestem gorsza. Tutaj ludzie robią to samo.

...

przez Ḍryāgan 05 lut 2016, 01:34
Niemampomysłu, myślę, że źle się zabrałaś za sprawę. To dlatego...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

...

przez Niemampomysłu 05 lut 2016, 01:35
Ḍryāgan, tzn.? co źle zrobiłam?

...

przez Ḍryāgan 05 lut 2016, 01:55
Niemampomysłu, od razu w pierwszym poście napisałaś, że nie życzysz sobie, żeby pisali "tacy i tacy". Potem "wyrzucałaś" ludzi ze swojego wątku. Jak ktoś przychodzi to raczej powinien jakoś się wkupić do nowego grona a nie z marszu w zasadzie wychodzić z postawą jakby nie było agresywną. To nie wzbudza sympatii. Wiesz jak to wygląda? To ci powiem. Całą swoją postawą pokazujesz: "szukam zrozumienia, ale wiem, że go nie znajdę, więc po prostu was wszystkich nie lubię i spadajcie na drzewo"
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

...

przez Niemampomysłu 05 lut 2016, 02:07
...po co ma mnie ktoś obrażać? Jeżeli nie znalazłam osoby równie beznadziejnej jak ja to niech nie piszę tutaj bo po co.

...

przez Ḍryāgan 05 lut 2016, 02:09
Niemampomysłu, pytałem już wyżej jak chcesz oceniać czy ktoś jest "równie beznadziejny". Jakiż to miernik zastosujesz?

...

przez Niemampomysłu 05 lut 2016, 02:16
...ja nie mam matury, jestem głupia. Nie mam znajomych, jestem nudna, denna, monotematyczna. Jestem brzydka, mam paskudną twarz. Cóż więcej mam napisać?

...

przez ma_kowalewicz 05 lut 2016, 07:04
Nie wierzę! Lol normalnie!

Niemampomysłu napisał(a):...przez tyle lat się ze mnie śmiano i nabijano, tworzono grupki sił które próbowały mnie upokorzyć tylko dlatego, że byłam i jestem gorsza. Tutaj ludzie robią to samo.

Śmiano się? Nabijano? Tutaj też? Kobieto ogarnij się, walnij głową w mur albo coś, ogarnij się normalnie bo to coś niesamowitego! Od pierwszego postu atakujesz osoby zupełnie Ci nieznane które są dla Ciebie z góry skazane i uważane za gówno, tylko dlatego co jak powtarzasz jak mantrę "nie są tak beznadziejni jak ty". Zastanów się zwyczajnie najpierw nad tym jak TY podchodzisz do otoczenia a potem wystawiaj opinię o tym czy ktoś się z Ciebie naśmiewa czy nabija czy jak ty tak to postrzegasz. Bo jak zauważyłam mimo swojej rzekomej depresji i brzydoty to masz BARDZO wręcz wysokie mniemanie o sobie i MEGA wielki tupet.

...

przez Niemampomysłu 05 lut 2016, 09:16
...napisałam kogo szukam. Powinna to być osoba równie beznadziejna jak ja a dlaczego? bo inna osoba mnie nie zrozumie tak jak Ty również. Nie obraziłam nikogo, z nikogo się nie nasmiewam. Nie znalazłam jeszcze takiej osoby, nie odezwała się jeszcze, rozumiem.

...

przez mark123 05 lut 2016, 10:10
Ḍryāgan napisał(a):Niemampomysłu, ale w jakiej kwestii zrozumieć? "Jestem brzydka, głupia i beznadziejna" - wiele osób tak o sobie myśli. Masz problem psychiczny z obniżonym poczuciem wartości. I nad tym trzeba popracować. Chyba nie chcesz, żeby ci ktoś przytakiwał - tak jesteś brzydka i głupia, ja też jestem brzydki i głupi popłaczemy sobie razem nad tym problemem a najlepiej razem się powiesimy, będzie fajnie. To jest niekonstruktywne.

No jak ktoś twierdzi, że jest beznadziejny "bo tak i już", albo dlatego, że inni mu tak mówili, to świadczy o zaburzonej samoocenie i problemach z logicznym myśleniem (uważam, że jak ktoś ocenia siebie wyłącznie miarą innych lub na podstawie swoich stanów emocjonalnych to ma problem z logicznym myśleniem). Osoba faktycznie "do dupy", ale bez zaburzonej samooceny i bez problemów z logicznym myśleniem powinna umieć przedstawić konkretne argumenty za swoją beznadziejnością.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

...

przez Korat 05 lut 2016, 10:18
Co myślicie o tym, że pewna tu osoba może nas wykorzystywać żeby realizować swoje masochistyczne tendencje?
Co jeśli scenariusz jej fantazji polega na sprowokowaniu hejtu swoim niby byciu tylko sobą, niby byciu genetycznie nieodwracalnie skażonym głupotą, nie mającym na to żadnego wpływu itd.?
Co cię nie zabije, to uczyni niepełnosprawnym.

Ayahuasca
Psylocybina
LSD

Sortuj wg