...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

...

przez Niemampomysłu 05 lut 2016, 00:54
...nie mam tych zdjęć, kazałam je usunąć. Po co mają krążyć po Internecie. Tak jak pisałam wyżej. Nie robię sobie zdjęć. Nie mam żadnych.

...

przez Ḍryāgan 05 lut 2016, 00:55
...żeby napisała do mnie jedynie osoba równie beznadziejna jak ja.

w jakiej skali mierzy się poziom beznadziejności? I jak to cholera porównać? Bo skąd niby wiadomo, że ktoś jest równie beznadziejny skoro nie wiadomo jak beznadziejna jest autorka wątku? (to samo dotyczy brzydoty - nie ma foty)
Niemampomysłu, wchodzisz na forum dla osób z poważnymi zaburzeniami psychicznymi, weź to pod uwagę. Oczekujesz empatii od innych, może sama ja wykaż najpierw. Nie masz pojęcia z jakimi problemami borykają się tu ludzie.
Może nie powinienem się wypowiadać, bo aktualnie nie czuję się jak osoba beznadziejna, ale są dni, że tak się czuję. Czy się kwalifikuję do twego programu?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

...

przez Niemampomysłu 05 lut 2016, 00:56
...nie napisałam, że beznadziejni ludzie są lepsi, jeżeli tak to zacytuj ten fragment. Chodzi o to, że prędzej się z nimi dogadam. Będą w stanie mnie zrozumieć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

...

przez Niemampomysłu 05 lut 2016, 00:58
...jakiego programu? Wiem o czym piszą tutaj ludzie, czytałam kilka wątków. Moim problemem jest to, że nie jestem w stanie znaleźć osoby która mnie zrozumie. Jak na ten moment nie czuję empatii a złość. Tak jakbym Wam coś złego zrobiła.

...

przez AnissemSirch 05 lut 2016, 01:01
Jakbyś była w chuuj brzydka, to nawet nie myślałabyś o żadnej sesji fotograficznej. A fakt jest taki, że byłaś na jednej, co stanowi o tym, że po prostu masz większą wrażliwość na swoje kompleksy.
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

...

przez Niemampomysłu 05 lut 2016, 01:03
...byłam na tej sesji nie bez powodu.

...

przez AnissemSirch 05 lut 2016, 01:04
A mianowicie.

...

przez Ḍryāgan 05 lut 2016, 01:04
Niemampomysłu, ale w jakiej kwestii zrozumieć? "Jestem brzydka, głupia i beznadziejna" - wiele osób tak o sobie myśli. Masz problem psychiczny z obniżonym poczuciem wartości. I nad tym trzeba popracować. Chyba nie chcesz, żeby ci ktoś przytakiwał - tak jesteś brzydka i głupia, ja też jestem brzydki i głupi popłaczemy sobie razem nad tym problemem a najlepiej razem się powiesimy, będzie fajnie. To jest niekonstruktywne.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

...

przez Niemampomysłu 05 lut 2016, 01:14
AnissemSirch chciałam aby pewna osoba przestała być wobec mnie niepotrzebnie bo wręcz sztucznie miła. Aby przestała mnie okłamywać i próbować dawać mi do zrozumienia, że wyglądam dobrze. W porę ją uświadomiłam.

...

przez Niemampomysłu 05 lut 2016, 01:17
Ḍryāgan, samo to, że ktoś mnie będzie rozumiał jest już sporym sukcesem. Jak dla mnie przynajmniej. Jestem szczera. Depresja depresją ale przez tyle lat udowadniano mi, że własnie taka jestem. Inaczej nie może być. Żaden lekarz tego nie zmieni.

...

przez bedzielepiej 05 lut 2016, 01:20
Niemampomysłu napisał(a):...nie napisałam, że beznadziejni ludzie są lepsi, jeżeli tak to zacytuj ten fragment. Chodzi o to, że prędzej się z nimi dogadam. Będą w stanie mnie zrozumieć.

Ależ służę pomocą, mam nadzieję że także osoby odpowiedzialne za porządek na forum zainteresują się Twoim problemem.

Niemampomysłu napisał(a):Witam, mam 21 lat. Jestem brzydka, głupia, nudna i nie jestem zboczona. Szukam kogoś równie beznadziejnego jak ja. Jeżeli nie znalazłam to nie reaguj na ten wątek.

czyli watek tylko dla VIP-ów, jeśli ośmielasz się być kimś kto nie jest brzydki, głupi, nudny, to nie wchodź i nie zaśmiecaj.

Niemampomysłu napisał(a):...mam gdzieś tych którzy tak o sobie nie myślą. Ja z takimi ludźmi się nie dogadam. Nie chcę aby mnie pocieszano, doradzano mi, litowano się nade mną. Nikt nie chcę mnie zrozumieć. Nie mam z kimś porozmawiać nawet. Każdy się ze mnie wyśmiewa albo ignoruje mnie.

Masz gdzieś ludzi, którzy nie są tacy jak Ty. W dodatku są wg Ciebie podli i śmieją się z Ciebie.

Niemampomysłu napisał(a):...czekam jedynie na ludzi równie beznadziejnych jak ja. Równie głupich, nudnych i brzydkich jak ja. Nikt inny mnie nie interesuje. Inni się ze mnie tylko śmieją i obrażają mnie.

Nie interesują Cię ludzie ktorzy nie spełniają Twoich wymagań.

Niemampomysłu napisał(a):...napisałam kogo szukam, jeżeli to nie Ty to nie pisz tutaj.

Jak ladnie przeganiasz, w końcu Ty tu rządzisz.

Niemampomysłu napisał(a):...nie jestem trolem, nie umiem tego udowodnić. Wszyscy mają mnie gdzieś.

no tak. Wszyscy.

Niemampomysłu napisał(a):...nie potraficie zrozumieć. Uważacie, że jak poradzicie coś to wszystko nagle będzie super. Mam 21 lat i choruję na depresję a teraz dowiaduję się że to wszystko to tylko troll, żart i użalanie się nad sobą. Jak ja mam się czuć jak każdy ignoruję to co piszę. Jestem beznadziejna i szukam kogoś kto też taki jest.

Niestety, nie jesteśmy tacy mądrzy jak Ty i nie chorujemy na depresję.

Niemampomysłu napisał(a):...ignoruję. Dla mnie wyzwiska i śmiech to ignorowanie. Po co mi coś takiego? Takie dziwne jest to co piszę? Jest mnóstwo głupich, nudnych, brzydkich ludzi na tym świecie. Tutaj jest mnóstwo ludzi i może ktoś napiszę do mnie. Dobrze byłoby gdyby była to ta wlaściwa osoba. Napisałam kogo szukam i kto mnie zrozumie. Jestem pewna tego co piszę. Jeżeli ktoś nie uważa się za osobę beznadziejną, uważa że kłamię i robię sobie żarty to nie musi reagować i robić szumu.

No to idź do tych ludzi, skoro ich tak mnóstwo.

Niemampomysłu napisał(a):...wiem kogo szukam i napisałam już o tym. Jeżeli nie uważasz sie za osobę równie beznadziejną jak ja to po prostu nie pisz. Tyle.

znowu wyganianie bo ktoś nie należy do elity

Niemampomysłu napisał(a):...niestety ja to wszystko widzę i to Ty za swoje zachowanie powinnaś dostać bana i zakaz wstępu na to forum. Ty kogokolwiek chcesz zrozumieć? Chyba tylko uprzykrzyć tej osobie życie. Jestem tutaj, czytam, widzę, czuję. Odczep się ode mnie jeżeli tak Ci nie pasuję.

to adresowane do mnie, czuje się zaszczycona

Niemampomysłu napisał(a):...chyba tylko ślepi nabiorą się na Twoją pomoc. Wszystko na pokaz, po co? Lepiej się czujesz? Nie chcę pomocy od człowieka, który nie traktuję poważnie tego o czym piszę. Nie chcę Twojej pomocy.

No jasne, że na pokaz. Przecież wiedziałam, że jesteś za cienka, żeby zgodzić się na moją propozycję pomocy w matematyce. Myślisz, że chciałabym marnować dla kogoś tak beznadziejnego czas? Zapomnij!
Ostatnio edytowano 05 lut 2016, 01:22 przez bedzielepiej, łącznie edytowano 1 raz

...

przez Ḍryāgan 05 lut 2016, 01:22
Niemampomysłu, wiesz mnie też wiele rzeczy wmawiano - tylko co z tego wynika? Nad psychiką trzeba pracować, bo to jeszcze można zmienić. Widzenie siebie też. Tym bardziej, że jesteś młoda jeszcze. Za kilkanaście czy kilkadziesiąt lat będziesz inaczej patrzeć na wszystko. A użalanie się nad sobą i swoim życiem to najgorsza droga - i nie chcę pouczać w tej kwestii, sam mam od czasu do czasu takie dni, że się użalam (taka choroba). Tylko, że zwykle to prowadzi do coraz gorszego stanu.

...

przez AnissemSirch 05 lut 2016, 01:23
To, że akurat trochę głupia jesteś, to z tobą się zgodzę.
Na tyle Cię rozumiem.

...

przez Reynevan 05 lut 2016, 01:27
Niemampomysłu to chyba alter ego owsika.
Reynevan

Sortuj wg