Witam.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam.

przez Niemampomysłu 30 sty 2016, 17:11
Mam na imię Marta. Mam 21 lat. Jestem brzydka, głupia, nudna, mało rozmowna i nie jestem zboczona. Szukam kogoś równie beznadziejnego jak ja. Z innymi osobami nie dojdę do porozumienia. Próbuję szukać takiej osoby od roku. Bez efektów.

Witam.

przez Bluepb 30 sty 2016, 19:24
Hej Marta.
Przyszłaś tu z jakiegoś powodu co Cię trapi?
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

Witam.

przez Reynevan 30 sty 2016, 19:35
Jęcząca Marta żyje.
Reynevan

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam.

przez Niemampomysłu 30 sty 2016, 19:40
...przyszłam tutaj bo nie mam gdzie iść, do kogo pisać. Staram się być szczera wobec ludzi i wobec samej siebie, to normalne, że oczekuję tego samego od innych. Okazuję się, że są ludzie od których to nie dociera. Zawsze słyszałam o tym, że jestem brzydka. Nikt nie powiedział mi nigdy, że dobrze wyglądam. Zgadzam się z tym i nie czuję urazy jeżeli ktoś nazywa mnie brzydką. Nie mam matury bo nie potrafię zdać egzaminu z matematyki. Jestem głupia i wiem o tym, jestem tego w pełni świadoma i nie czuję się obrażona kiedy ktoś mówi o mnie jako o tej głupiej. Jestem też nudna i monotematyczna. Nie mam przyjaciół i nigdy ich nie miałam, tak samo nie miałam nigdy chłopaka bo prawdopodobnie jestem też aseksualna. Nie czuję się źle z powodu braku chłopaka czy dziewczyny. Wiem, że jestem brzydka denna i tępa więc to nie powinno być dla mnie dziwne zjawisko. Jednak są ludzie, którzy tego nie potrafią zrozumieć, nie chcą nawet. Wolą mnie okłamać i już. Wtedy boli najbardziej. Nie lubię jak ktoś mnie okłamuję bo sama tego nie robię wobec nich. To nie jest sprawiedliwe. Litują się nade mną a to jest jeszcze gorsze, do tego dochodzi sprawa pocieszania i doradzania. Wmawiania mi, że mam problem kiedy ja go nie mam. Po prostu jestem gorsza, bywa i tak. Szukam od roku kogoś rownie beznadziejnego jak ja. Próbowałam rozmawiać z innymi ludźmi ale bez rezultatów. Rozmowy kończyły się tak szybko jak zaczęły a ja potem jedynie płakałam i miałam problemy ze spaniem. Doszło do tego, że na nowo udowadniam ludziom że ja nie kłamię i to co o sobie mówię to prawda i że wiele ludzi mi tak piszę, mówi. To nic nie daję. Dlaczego tak jest? Jak to zmienić?

Witam.

przez Niemampomysłu 30 sty 2016, 19:41
...nie szukam ludzi, którzy potrafią mnie tylko wyśmiać. Jestem szczera i jeżeli nie podoba Ci się takie zachowanie to wyjdź i nie pisz.

Witam.

przez Reynevan 30 sty 2016, 19:44
Przede wszystkim myślę, że jesteś zaburzoną egocentryczką.
Reynevan

Witam.

przez Niemampomysłu 30 sty 2016, 19:46
...nie, jestem szczera.

Witam.

przez Bluepb 30 sty 2016, 19:51
Ja też nie miałem nigdy dziewczyny mam też mam 21lat i do tego nie mam perspektyw na przyszłość chyba szukasz kogoś takiego jak ja. 8)

Witam.

przez Niemampomysłu 30 sty 2016, 19:56
...nie szukam chłopaka tylko kogoś równie beznadziejnego jak ja.

Witam.

przez Stracona100 30 sty 2016, 19:56
Witaj,
nikt nie jest tak beznadziejny jak Ty siebie oceniasz. To tylko Twoje "skrzywione" widzenie siebie. Nawet jeśli nie jesteś "super" to z pewnością masz wiele zalet i jest cała banda ludzi gorszych od Ciebie. Gorszych, ale mających się za lepszych niż są, lub tak o sobie myślących i mówiących. Takie myślenie pozwala im żyć i funkcjonować w tym popieprzonym świecie. Musisz zacząć doceniać swoje dobre strony i pokazywać je oraz polubić siebie i przestać udowadniać wszystkim jaka jesteś beznadziejna. Takim postępowaniem uniemożliwiasz ludziom na prawdziwe poznanie Ciebie.
Wiem, że nie jest łatwo polubić siebie, czy próbowałaś jakiejś psychoterapii?

Witam.

przez Bluepb 30 sty 2016, 19:58
Też często czuje, że jestem do niczego a o tym piszesz. Co prawda nie lubię pisać tak o sobie..
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

Witam.

przez Hans 30 sty 2016, 20:01
Rozgość się. Jest tutaj aktywnych kilka takich osób, które są beznadziejne, nie mają przyszłości, są brzydkie itd., oczywiście wg nich samych. A co się stanie, jeśli już znajdziesz taką osobę? Będziecie wspólnie narzekać?
Ostatnio edytowano 30 sty 2016, 20:04 przez Hans, łącznie edytowano 1 raz
Feed your head
Feed your head

Witam.

przez elo 30 sty 2016, 20:02
nie bede ci wmawiac ze nie jestes brzydka/glupia/nudna bo cie nie znam ale nawet jakbys byla to nie czyni cie wcale gorsza
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Witam.

przez Niemampomysłu 30 sty 2016, 20:04
...Stracona i reszta <nie nadążam, niech piszę jedna osoba a najlepiej ta beznadziejna>. Szukam kogoś równie beznadziejnego jak ja bo z nikim innym się nie dogadam. Jezeli nie znalazłam jeszcze to nie piszcie.

Sortuj wg