Cześc wszystkim

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześc wszystkim

przez niomik 26 sty 2016, 10:49
Witajcie, Współzagubieni i Odnalezieni.
jestem Niomik, lat 32. Znalazłam się tu kierowana niemocą i chęcią znalezienia pomocy. Czytuję Was od lat, ale dopiero teraz się zalogowałam.
Bujam się z zaburzeniami depresyjnymi z piętnaście lat już. A własciwie piętnaście lat temu zaczęłam coś z nimi robić, rozmawiać z psychologiem. Trochę się leczę, trochę uważam, że jest ok, ale zawsze nastaje taki moment, w którym znów nie wiem jak się nazywam. Uczestniczę w psychoterapii, pierwszej, na której przez półtorej roku wytrzymałam - że nie uciekłam kiedy okazało się, że "jest lepiej". Jednak jest coraz gorzej.
Nikt mnie jakoś specjalnie nie diagnozował. A właściwie nikt nie powiedział mi co tak naprawdę mi dolega. jedna z terapeutek na podstawie jakiegoś mało wiarygodnego testu uznała, że to border, ale nikt nie potwierdził, a i cechy mojej osobowości raczej nie pasują.
Szukam zatem pomocy... Zaczęłam chyba mieć potrzebę mówienia o tym. Otoczenie nie rozumie i nie chce zrozumieć. Nie mam nawet wsparcia w narzeczonie mym, który nie radzi sobie z moimi stanami...
tak więc... raz jeszcze witam Was.

Cześc wszystkim

przez ekspert_abcZdrowie 26 sty 2016, 11:51
Hej, hej! Witaj na forum i powodzenia na terapii, mimo różnych trudności! ;)
Psycholog

Cześc wszystkim

przez julusia 26 sty 2016, 12:42
niomik, cześć :D
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześc wszystkim

przez niomik 26 sty 2016, 15:27
dzięki serdeczne :) Wam też powodzenia, kolorów i ciepłego koca życzę :)

Sortuj wg