depresja

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

depresja

przez Gaja27 22 sty 2016, 14:07
leków też sie obawiam ,moge sie uzaleznic jak i od alkocholu choc juz dwa lata nie pije,z jednego na drógie uzależnienie.

depresja

przez Gaja27 22 sty 2016, 14:11
wątpie julusia zeby prawnik cos pomógł poniewaz mam w papierach ze jaki kolwiek kontakt z nia jest utajniony ze wzgledu na rodzine adopcyjna, gdyby byla w polsce nie byloby problemu,ale prawo niemieckie w tych sprawach jest bardziej ostrzejsze

depresja

przez tahela 22 sty 2016, 14:19
Gaja27, ile córka ma lat? iidx do psychiatry po leki? jesteś w jakiejs grupie wsoparcia AA jak nie ejstes to poszukaj w okolicy u siebie jakiejs grupy i poszukaj w okolicy darmowej pomocy prawnej
u mnie w miescie jest darmowa pomoc prawna , ja nie korzystałam ,ale znajomi korzystali kolezanka i później kolega przy rozwodzie, pomogli im pozew napisac, w sumie stac ich na adwkata, ale stwierdzili ,ze po co jak moga za darmo i naprawde im sporo pomogli rozgladnij sie za pomoca prawną darmowa w twojej okolicy i za jakimis organizacjami charytatywnymi, które pomoga ci sie w niemczech jakos odnaleźć i np. beda tłumaczyc dokumenty i znaja sie na prawie niemieckim, to raczej w internecie poszukaj , w polandii sa takie organizacje i jak chesz dziecko odzyskac to musisz mieć zaswiadczenia ,ze nie pijesz ,ze chodzisz do grupy AA, takie kwity pomagaja
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

depresja

przez tahela 22 sty 2016, 14:20
Gaja27,
SSRI cie nie uzaleznią
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

depresja

przez tahela 22 sty 2016, 14:21
Gaja27,
a ona jest adopotowana czy w rodzine zastepczej w końcu , bo to jest róznica spora? jak jest adoptowana to sprawa wyglada trudniej?
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

depresja

przez Stracona100 22 sty 2016, 14:49
Gaja27,
myślę, że lęk przed braniem antydepresantów jest jak najbardziej naturalny, też to miałam i rozumiem. Jednak jeśli Twój stan jest poważny, możesz sobie bez wsparcia leków nie dać rady. Ja walczyłam długo i poniosłam klęskę.
Te leki zazwyczaj zaczyna się przyjmować w małych dawkach i w przypadku poprawy można (pod kontrolą lekarza) powoli odstawiać.
Jeśli jednak nie jesteś w stanie się przemóc do brania leków, to jak najprędzej wybierz się na psychoterapię.
Jeśli dotknęła Cię poważna depresja, to z każdym dniem będzie Ci trudniej podjąć jakąkolwiek decyzję, nie zwlekaj więc i zrób jakiś krok.

Co do sprawy dziecka, myślę, że należy skorzystać z porady prawnej, ale może najpierw troszkę się "podlecz" abyś miała więcej sił do walki.

depresja

przez Gaja27 26 sty 2016, 18:34
tahela corka skonczy 7 lat w kwietniu i zostaLa adoptowana,najpierw była w tymczasowej rodzinie.

depresja

przez Gaja27 02 lut 2016, 22:51
i znów smutek i rozpacz rozrywa mi serce...nie radze se z tym...nie mogę ruszyć z miejsca, najgorsze są noce ...i ta bezsenność ciągle jestem zmęczona,niewyspana,bez energii do życia, nic mnie nie interesuje ani nie cieszy.totalny dół.każdy dzień jest taki sam szary i pusty. w głowie pustka totalna ,wszystko na pużniei i pużniej

depresja

przez Stracona100 02 lut 2016, 23:02
Gaja znam to dobrze i współczuję.
Może już pora pójść po leki...
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Sortuj wg